Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Podatke o broju posetilaca bi trebalo da imaju, a i svaki pristojniji lokal ima i svoj brojač posetilaca... To se bar lako postavlja.
 
Испробао сам панел "find car", код излаза на паркинг. Ради без проблема.

IMG-0118.jpg

IMG-0119.jpg
 
Galerija News:
Pocelo sredjivanje HM-a. Virnuo sam kroz panele i video majstore. Tek su poceli. Ne verujem da ce zavrsiti pre 1. maja.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Изгледа да су плоче лоше сложене. Занимљиво на првој слици где су секли мале плоче на шестине да би попунили простор до ивичњака.
 
Ja kolko vidim vise nema slobodnih lokala u food courtu, steta jer svi ovi lokali su mi bezveze i preskupi. Misim sendvic 500 dinara i burger 900 aj bezi
Verujem za godinu dana pola ce se promeniti
Mcdonalds, BK i starbucks odustali?
 
Poslednja izmena:
Ti internacionalni lanci restorana nikada nisu ni bili planirani u tom food courtu, već u onim lokalima na drugom spratu, ka reci, gde su Asia food, Super wok i sl.

McDonald's je već oblepio svoj lokal, na drugom spratu, iznad Waltera.

Za BK je misterija kako su posle intenzivne kampanje, naglo ugasili stranice na društvenim mrežama. Mada i dalje nema zvanične info da su odustali od dolaska u Srbiju. Trebalo bi i kod Ikee da bude, u onom Ava parku što grade.

Starbaks zasad najavio samo Tri lista duvana kao sledeću lokaciju.
 
Ti internacionalni lanci restorana nikada nisu ni bili planirani u tom food courtu, već u onim lokalima na drugom spratu, ka reci, gde su Asia food, Super wok i sl.

McDonald's je već oblepio svoj lokal, na drugom spratu, iznad Waltera.

Za BK je misterija kako su posle intenzivne kampanje, naglo ugasili stranice na društvenim mrežama. Mada i dalje nema zvanične info da su odustali od dolaska u Srbiju. Trebalo bi i kod Ikee da bude, u onom Ava parku što grade.

Starbaks zasad najavio samo Tri lista duvana kao sledeću lokaciju.
Nisam znao da ce tu biti starbucko. Odlicna je to lokacija
S druge strane, ima ga u ada mall i Beo a ne u galeriji ili uscu. Debillanah
Plivali bi u parama da otvore u galeriji. Bukvalno, jos ako bi u prizemlju bio lokal. Ijaoooo
 
Nisam znao da ce tu biti starbucko. Odlicna je to lokacija
S druge strane, ima ga u ada mall i Beo a ne u galeriji ili uscu. Debillanah
Plivali bi u parama da otvore u galeriji. Bukvalno, jos ako bi u prizemlju bio lokal. Ijaoooo

Ta lokacija u Tri lista duvana im je trenutno daleko bolja od Galerije, tu će imati dobar promet svaki dan, studenti, ljudi koji rade u blizini, turisti, nisu slučajno izabrali tu lokaciju.
 
Ako pola ovog food court a preživi godinu dana...još kad i Mc otvori radnji a eventualno dodje i KFC. Ovo sada je vrlo loše, Richard i dalje nema konkurenciju. I Madre je ok a ovo ostalo em preskupo em je izbor meh.
 
Moje mišljenje je da će tu preživeti piletina, Richard, Burito Madre, BRT Burgeri i eventualno sendviči, ostalo sve slabo radi
 
Čuo sam danas reklamu na radiju - Mek traži zaposlene za lokal u Galeriji. Na kraju reklame kažu - prijavi se brzo; otvaranje uskoro. Šta li će da rade dežurni hejteri kad se otvori Mek u Galeriji... za čime li će onda da kukaju? :)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Mnogo mračan ovaj food court, dobro je da nije glavni i jedini predviđen. Al faliće taj Burger King, mora nešto novo vreme je !
 
Drago mi za cropp i house s obzirom da ih ima samo u beo i ada mall koje retko idem. Zanimljive radnje
 
Izgleda da je Mek u završnoj fazi radova, koliko sam primetio juče, već su završili montažu prednjih izloga.
 
Vrh