Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Mi smo bili na promenadi pre jedno nedelju-dve i na krovu je bila neka zurka sa glasnom muzikom i svetlosnim efektima. Tom logikom, cinilo mi se da i veceras zvuk dolazi odatle, ali izgleda da je onda nesto drugo. Ne znam sta bi moglo da bude, druga pretpostavka bi mi bila splavovi, ali ako ste vi na 200m od galerije, verovatno biste i to culi (mi smo u sarajevskoj).
 
Ne znam šta je ovo na posteru, ali deluje da neka žurka jeste na krovu.

Galerija_sajt_-_1080x1920.jpg.1920x980_q75.jpg
 
Komsinica izgleda ima izuzetno kvalitetnu stolariju. :)

Salu na stranu, vrlo je neprijatno. Pretpostavljam da su oni izuzeti od novog zakona o buci zbog toga sto se nalaze u blizini reke? Posto je zurka na krovu, nema zgrada u blizini, zvuk se prilicno daleko rasprostire.

Cudno je da je to dozvoljeno, i kad smo bili na promenadi tom prilikom, buka je dole bila prilicna. Ne znam kako se zakupci restorana nisu bunili, drasticno im je opao kvalitet basti time.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=883277#p883277:3tdrd57m je napisao(la):
Гага » 24 Sep 2021 21:17[/url]":3tdrd57m]У Галерији је тренутно у току изложба аутомобила „Галерија аутомобила Србије“ коју организује „Блиц“. Изложено је 42 аутомобила, а сама изложба траје до 30. септембра.

(VIDEO) OVO JE AUTO DOGAĐAJ GODINE! "GALERIJA AUTOMOBILA" SPREMILA JE PREMIJERE NAJLUKSUZNIJIH MODELA, PRED PUBLIKOM I AUTO KOJI DO SADA NIJE VIĐEN U SRBIJI
Sve pasionirane ljubitelje automobila obradovaće vest da ćemo ove jeseni ipak moći da uživamo u glamuroznoj izložbi brzine, snage, elegancije, luksuza i svega drugog što vezujemo uz ono najmodernije i najsavršenije čime savremena auto-industrija može u ovom trenutku da se pohvali.

https://www.pulsonline.rs/aktuelno/vide ... _272_AJ_GO

Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
file.php

file.php

file.php
Koliko im je dobra poseta kada su počeli događaje sa Sajma da prebacuju ovde.
 
Bile su tehno žurke na Galeriji, i to više različitih u kratkom periodu, u planu su još 2 pre zime. Jednu je organizovao Viktor Savić, takođe traju do 01 sve, jer im verovatno nisu dozvolili duže, ali unapred da kažem da će tu tek biti žurki, jer je lokacija atraktivna za takvu vrstu žurke.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=883332#p883332:2o3cawst je napisao(la):
Jezic » Pet Sep 24, 2021 11:23 pm[/url]":2o3cawst]Mi smo bili na promenadi pre jedno nedelju-dve i na krovu je bila neka zurka sa glasnom muzikom i svetlosnim efektima. Tom logikom, cinilo mi se da i veceras zvuk dolazi odatle, ali izgleda da je onda nesto drugo. Ne znam sta bi moglo da bude, druga pretpostavka bi mi bila splavovi, ali ako ste vi na 200m od galerije, verovatno biste i to culi (mi smo u sarajevskoj).

Jos uvek ne, originalna stolarija na zgradi iz '30-ih :D

Takodje Sarajevska, upravo sam premerila na guglu i shvatila da sam omasila vazdusnu liniju za skoro 200m :) Stvarno se nista ne cuje, a Sarajevska je inace znacajno tisa otkako su ukinuli prolaz svim linijama osim 52, 53, 56.
 
Zna li se nešto o najnižem nivou i stanju sa podzemnim vodama?
 
Minus 2 garaza radi stalno od pre par meseci, svako moze da ode i uveri se da li ima vlage, podzemnih voda, prokisnjavanja itd.
Mi sve ceshce parkiramo na minus 2, jer postaje sve teze pronaci mesto na minus 1, nikada nismo primetili neki problem.
 
Super ako je tako.
Koliko znam dugo je bio zatvoren zbog problema sa curenjem.
 
SerbBG":phfj1l7i je napisao(la):
Super ako je tako.
Koliko znam dugo je bio zatvoren zbog problema sa curenjem.
Garaza nikad nije zatvarana zbog bilo kakvog curenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SerbBg, nije daleko Galerija, predlazem i da odes i uveris se sam, ja stvarno nisam zagledao, ako nadjes neko prokisnjavanje, curenje ili vlagu, taman posalji ovde slike.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=885178#p885178:2w20xp65 je napisao(la):
Belraider » Čet Sep 30, 2021 4:51 pm[/url]":2w20xp65]
SerbBG":2w20xp65 je napisao(la):
Super ako je tako.
Koliko znam dugo je bio zatvoren zbog problema sa curenjem.
Garaza nikad nije zatvarana zbog bilo kakvog curenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne kompletna garaža već -2 . Lično sam bio pre 2-3 meseca i nije bilo moguće sići na taj nivo .
Svakako bih voleo da je u pitanju dezinformacija .
 
pa sta i ako je pukla neka cev na primer? Desava se. Nije to smak sveta. Sve lepo radi i vrlo je lepo organizovano!

Najverovatnije jos jedna od dezinformacija jer da je tacno vec bi bile fotografije ovde ili na twitteru negde.
 
Bio sam u bioskopu u galeriji i u 11 uvece je -1 nivo bio bas solidno pun sto ce reci mnogi su poceli da koriste garazu kao nacin cuvanja automobila koji se ne koriste kao sto je bilo u uscu dok se nije naplacivalo.
 
Nije zbog curenja, nivo -2 dva je bio zatvoren jer prosto nije bilo potrebe za istim. da ne pricam o garaži do gazele...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda da je konačno otvoren bioskop u punom kapacitetu.

Koliko vidim od tehnologija dostupne su sale sa Dolby Atmosom, RealD XL, RealD Ultimate, RealD Z Screen.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=885423#p885423:3j165t58 je napisao(la):
Zezeljko » Pet Okt 01, 2021 2:20 pm[/url]":3j165t58]Izgleda da je konačno otvoren bioskop u punom kapacitetu.

Koliko vidim od tehnologija dostupne su sale sa Dolby Atmosom, RealD XL, RealD Ultimate, RealD Z Screen.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Jel ovo neka nova linija telefona? :lol:
 
Koliko je sada otvorenih sala Zeljko?

Zadnji put kada smo bili, otvorene su bile 2 manje i ogromna IMAX sala?
 
Ukupno 9 sala. Ima ih raznih veličina. Ukupno sa IMAX salom postoje 4 sale sa preko 200 mesta.
 
Vrh