Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=868953#p868953:1cnro5xg je napisao(la):
rodilo » Pon Avg 02, 2021 4:21 pm[/url]":1cnro5xg]Ja sam gledao The quiet place 2 sa ove liste i slika je bila jezivo mutna i pikselizovana.
Mislim da naši ne nabaljaju ove imax verzije. Idem svakako na Suicide squad pa ćemo da vidimo.

Pa onda nemamo imax bioskop. Trebali ste svi da trazite nazad pare
Imaju li oni uopste imax projektor u toj sali? Sad sam izguglao da imax projektor kosta izmedju 100.000-250.000 $ i potrebna su najmanje dva, mislite da su ih kupili uopste?
Ako nisu a reklamiraju da jeste prava imax sala, to je prevara i kriminal ili su glupi pa ne znaju da podese kako treba
Zamisli platis kartu 800-1000 dinara da gledas mutan i pikselizovan film
DIvota
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=868953#p868953:2dy41jdc je napisao(la):
rodilo » 02 Avg 2021, 16:21[/url]":2dy41jdc]Ja sam gledao The quiet place 2 sa ove liste i slika je bila jezivo mutna i pikselizovana.
Mislim da naši ne nabaljaju ove imax verzije. Idem svakako na Suicide squad pa ćemo da vidimo.
Samo da ustanovimo: Jesi li gledao u Galeriji?
Uostalom, znajući bandite među distributerima, moguće je da nisu dostavili IMAX verziju filma.
 
Nema šanse da si gledao Quiet Place 2, jer sudeći po Cineplexx sajtu prikazivan je isključivo u Digital 2D i MX4D verziji.

Lista je isključivo prikaz filmova koji postoje u IMAX verziji, što kao obična konverzija, što kao full IMAX film sniman njihovom opremom, ali dosta filmova sa te liste prikazuje se samo u odabranim regionima. Ali sam je postavio čisto da možete da vidite šta ima u Cineplexxu, pa skoknete na listu i vidite jel film pravi IMAX ili obična konverzija.

A što se tiče kopija, dobijaju IMAX verzije naravno, sad je bio prikazivan Black Widow, IMAX verzija filma ima pojedine scene rađene u široj slici (veći aspekt ratio), što se lepo videlo i u Galeriji.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da, gledao sam u Galeriji. U IMAX sali.
Sala i platno su veliki, doduše u inostranstvu sam viđao veća platna u IMAX salama.
Videćemo sada u četvrtak posle SS.

Inače, utorkom je cena ok, mislim da je karta bila oko 560 dinara.
 
Zanimljivo, onda su izgleda puštali običan film u IMAX sali.

Ispravka: Ipak ne, puštala se i IMAX verzija.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=869117#p869117:2h1dcn0d je napisao(la):
rodilo » Uto Avg 03, 2021 1:37 pm[/url]":2h1dcn0d]Da, gledao sam u Galeriji. U IMAX sali.
Sala i platno su veliki, doduše u inostranstvu sam viđao veća platna u IMAX salama.
Videćemo sada u četvrtak posle SS.

Inače, utorkom je cena ok, mislim da je karta bila oko 560 dinara.

Svakako javi kakva je slika za SS
 
zoran_m":1f2hbnmm je napisao(la):
Ne znam da li da se smejem ili da plačem. Burger King je uglavnom bio lošiji od Meka gde god sam ga probao. Jad jada...

To toliko ne može da drži jednu Galeriju. Što ne dovedu Five Guys ili bar Subway...

Ajde nešto što nije klopa, neka dovedu Rituals kozmetiku na primer?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=869145#p869145:3pd6ae0g je napisao(la):
unedfined » Uto Avg 03, 2021 2:57 pm[/url]":3pd6ae0g]Ne znam da li da se smejem ili da plačem. Burger King je uglavnom bio lošiji od Meka gde god sam ga probao. Jad jada...
Ja imam potpuno drukcije iskustvo sa BK, uglavnom je Mek potpuni jad.

U svakom slucaju dobrodosla promena za jednom u 100 godina kad se uzelim junk food-a. Subway bi bio odlican, ali ne znam da li oni uopste imaju planove za nase trziste. Ne bi bio los ni Taco Bell, Popeye's...

I dalje ostajem pri misljenju da Galeriji treba i H&M, C&A i slicne marke kojih ima u drugim delovima grada, ali ne i ovde. Bilo bi sjajno kada bi se pojavile neke strane firme koje su poznate po Evropi, a da nisu Gucci ili ne znam ni ja sta, jer, za prosecnog kupca (kakvog ja samu sebe smatram), Armani i Gucci ne znace nista niti me privlace.
 
I ja imam potpuno drugačije mišljenje o BK. Jeo više puta u Italiji i dosta mi je ukusnija njihova hrana, u odnosu na McDonald's. Meso pogotovo, ima neki roštilj šmek.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
TGI Fridays. Želimo TGI Fridays i ništa manje
 
Ja bih dao glas konceptu "Galerija ukusa" sa restoranima jela iz celog sveta. Ja se oduševim kada uđem u TC gde ima food court sa restoranima gde čovek jednostavno može jesti šta god poželi i da uvek proba nešto novo. I lično sam uvek za to da pre izaberem takav restoran, čak iako je skuplji, nego Meki, BK, Subway i slično. Meki jedem onda kada mi se baš jede, a i nemam vremena da razgledam i da razmišljam šta bi mi se dopalo i šta bih voleo da probam.
 
Izuzetna glupost u Cineplexxu, hteo da odem da pogledam Suicide Squad u IMAX-u, kad ono nije više na programu. Držali su film koji je sniman baš za IMAX sveukupno 6 dana na repertoaru, i zamenili ga sa onim Free Guy filmom.

Kapiram da imaju samo jednu salu, ali mogu da puštaju filmove naizmenično, a ne ceo dan jedan isti film, ili ako već hoće tako da jedan dan ide jedan film, drugi dan drugi.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Zaboravih da napišem SS je bio u IMAX formatu :)
Pre njega pustili neki teaser za novi Jurrasic Park, isto u IMAX formatu, fenomenalna slika.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=869368#p869368:2xs4szu0 je napisao(la):
marrecar » Sre Avg 04, 2021 1:05 pm[/url]":2xs4szu0]Ja bih dao glas konceptu "Galerija ukusa" sa restoranima jela iz celog sveta. Ja se oduševim kada uđem u TC gde ima food court sa restoranima gde čovek jednostavno može jesti šta god poželi i da uvek proba nešto novo. I lično sam uvek za to da pre izaberem takav restoran, čak iako je skuplji, nego Meki, BK, Subway i slično. Meki jedem onda kada mi se baš jede, a i nemam vremena da razgledam i da razmišljam šta bi mi se dopalo i šta bih voleo da probam.
To u teoriji zvuči top, u praksi bi stalno bila gužva u Meku a ostali bi blejali prazni i onda bi polako jedan po jedan zatvarali.
 
Tu se slažem delimično. Da, bez obzira na ponudu, u Mekiju bi uvek bila gužva. Što je opet posledica toga da je kod nas manjak takvih restorana sa kuhinjama iz različitih delova sveta. Ne bih da zvučim autošovinistički, ali realno gledano, naš narod, posebno starije generacije, imaju nerazvijen ukus za hranu. U prilog tome govori da su kod nas u kuhinji začini so/vegeta, biber, aleva paprika i lovorov list. Sećam se pre tipa 5 godina kada sam sa drugarima otišao u Stadion. Šta ćemo jesti, ja reko' hajmo kinesku. Oni se malo zgrozili, u fazonu ma ko zna šta ima u toj hrani, ali ipak se potrudili da probaju. Ja sa njima, birao im šta da jedu. Ja u fazonu, uzmite malu porciju, verujte mi. Oni bili šokirani kakva je to porcija, a hrana im je bila fantastična. Posle toga milion puta su mi pričali kako su išli na kinesku, pa i sa mnom opet u par navrata. I tako bude sa većinom, ne poznajem puno ljudi koji su zainteresovani da probaju nešto novo, sa vrhuncem inostrane kuhinje - giros.
Ali mislim da opet treba približiti stranu kuhinju, jer verujem da mi mlađe generacije smo više upoznati sa tim stvarima i da smo spremniji da probamo novo.
 
Jel ima najava za otvaranje novih lokala/brendova u Galeriji?
Na sajtu nisu napisali ni brendove koji su odavno nalepili na lokale svoje ime i coming soon(Marela, Mia Maya, Pinko, Max Co, 2.Boss, Gant itd.

Zna li se hoce li uskoro doci Mekdonalds i Walter?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=869145#p869145:1htlq2rg je napisao(la):
unedfined » 03 Aug 2021 14:57[/url]":1htlq2rg]
zoran_m":1htlq2rg je napisao(la):
Ne znam da li da se smejem ili da plačem. Burger King je uglavnom bio lošiji od Meka gde god sam ga probao. Jad jada...

To toliko ne može da drži jednu Galeriju. Što ne dovedu Five Guys ili bar Subway...

Ajde nešto što nije klopa, neka dovedu Rituals kozmetiku na primer?

Nacuo sam pouzdan info da je Five Guys blizu dogovora da otvori svoj prvi restoran u Galeriji.

Danas vidim u medijima najavu da dolazi Gucci sa Naomi Kembel na razgovore oko lokala u BGu, pretpostavljam u Galeriji.

Pominje se sve vise i HM da je blizu dogovora, a Mek da je dogovoren, ali da ce otvoriti najverovatnije u prvim mesecima 2022god.

Sigurno ima forumasa koji imaju preciznije informacije pa mogu da potvrde ili demantuju ili napisu nove brendove za koje su culi da dolaze.
 
A kakve veze ima Naomi Kembel sa Gučijem? To je kao da si napisao da Gigi Hadid dolazi da izabere gde će Tomi Hilfiger da otvori nov lokal
 
Pegasus":2xa8e4we je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=869145#p869145 je napisao(la):
unedfined » 03 Aug 2021 14:57[/url]":2xa8e4we]
zoran_m":2xa8e4we je napisao(la):
Ne znam da li da se smejem ili da plačem. Burger King je uglavnom bio lošiji od Meka gde god sam ga probao. Jad jada...

To toliko ne može da drži jednu Galeriju. Što ne dovedu Five Guys ili bar Subway...

Ajde nešto što nije klopa, neka dovedu Rituals kozmetiku na primer?

Nacuo sam pouzdan info da je Five Guys blizu dogovora da otvori svoj prvi restoran u Galeriji.

Danas vidim u medijima najavu da dolazi Gucci sa Naomi Kembel na razgovore oko lokala u BGu, pretpostavljam u Galeriji.

Pominje se sve vise i HM da je blizu dogovora, a Mek da je dogovoren, ali da ce otvoriti najverovatnije u prvim mesecima 2022god.

Sigurno ima forumasa koji imaju preciznije informacije pa mogu da potvrde ili demantuju ili napisu nove brendove za koje su culi da dolaze.
A je l’ ima nešto od Burger king-a koji se tako dugo već najavljuje?
 
Otvorili su svoje stranice na Instagramu i Fejsbuku, postavljaju maltene svaki dan, ali na svemu piše coming soon.
 
Da li je nešto mrdnulo u Galeriji poslednjih par meseci... Koliko vidim ovde, čak ni McD nije otvorio? Izgleda da je broj posetilaca premali, a sa druge strane malo ljudi tamo ide, jer su lokali prazni, a okolne zgrade neuseljene... Začarani krug.

Imajući u vidu kako TC izgleda danas, čudio bih se da ga vidim napunjenog u narednih godinu dana.
 
Sve mislim da ozbiljan foodcourt nije otvoren jer je nekom obećano da će imati period da razradi svoje restorane na promenadi...dok se ne razradi ceo centar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne volim te što si me naterao da slušam ovaj intervju, odumrlo mi je desetak nervnih ćelija. Ali koliko sam ja razumeo, Naomi Kembel je u stvari ta koja dolazi, totalno nevezano za Guči radnju, a direktor firme će da bane da joj bude društvo, pa bismo mi da ga saletimo i da molimo za radnju dok je ovde?
 
Vrh