Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Voleo bih kada bi otvorili i Patagonia ili/i arcteryx radnje
Arcteryx mi je jedan od omiljenih outdoor brendova i imam dosta njihovih komada odeće, međutim iskreno mislim da nema šanse postoji njihova radnja kod nas jer mislim da smo ekstremno malo tržište za skuplje/luksuznije outdoor brendove. Kod nas bi boljestojeći ljudi kupovali Gucci i LV, ali Arcteryx realno je ezoterija i to kupuje onaj ko zna (a pri tom finansijski to može da priušti), a mislim da takvih ljudi nema puno kod nas (to nije ista ciljna grupa kao za Gucci ili LV)
 
Imam par komada njihove odeće...jednu jaknu čak iz vojnog programa i evo traje sve već godinama...bez da promeni boju ili veličinu ..o oštećenjima ni da ne pričam.
 
Imam par komada njihove odeće...jednu jaknu čak iz vojnog programa i evo traje sve već godinama...bez da promeni boju ili veličinu ..o oštećenjima ni da ne pričam.
Mnogi jeftiniji brendovi isto traju godinama bez da promene strukturu. Ne mora jakna da kosta 1000 eura da bi trajala 5 godina lol. Bez uvrede ali tako mi zvucalo
 
Slažem se...nekad je i McKinley dobra i oristupačna opcija...ili neki Hervisovi brendovi...ali ovde ne pričamo o jaknama koje se šetaju u grad i koje su dobre za ovu mediteransku klimu...nadam se da se tu razumemo.
 
Ko zna i ko outdoor odeću/opremu šeta tamo za gde je namenjena ne kupuje po brendu, već isključivo po tehničkim karakteristikama.

Jedan od najlakših načina za prepoznati snoba je outdoor program, btw... :)
 
Galerija News:
- Najavljeno otvaranje prodavnice odeće za decu "Il gufo" na drugom spratu.
- Zatvoren "studio" WTF radija na prvom spratu.
04acb1f8c972d2c9915ef0601cfe9e79.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
to su kompleksasi, druga kategorija. Snobovi su jedno a kompleksasi drugo.
Zavisi koji. Jeftine Armani komade iz Armani Exhange kolekcije nose kompleksaši, ali Giorgio Armani je sasvim nešto drugo. Ta kolekcija je svedenija dizajnerski, bez vidljivog brenda, i dosta boljeg kvaliteta, i to uglavnom nose ljudi sa stilom koji vole diskretniji pristup.

Kod Hugo Boss-a je ista priča. Zato su i napravili brend Hugo kojim ciljaju mlađu generaciju koji su više u flex fazonu. Dok je originalni Boss sveden i namenjen klijenteli koja zna zašto kupuje Boss.
 
Zavisi koji. Jeftine Armani komade iz Armani Exhange kolekcije nose kompleksaši, ali Giorgio Armani je sasvim nešto drugo. Ta kolekcija je svedenija dizajnerski, bez vidljivog brenda, i dosta boljeg kvaliteta, i to uglavnom nose ljudi sa stilom koji vole diskretniji pristup.

Kod Hugo Boss-a je ista priča. Zato su i napravili brend Hugo kojim ciljaju mlađu generaciju koji su više u flex fazonu. Dok je originalni Boss sveden i namenjen klijenteli koja zna zašto kupuje Boss.
e hvala na objasnjenju bas mi je trebalo
 
Kad već prosipamo želje ja bi Outdoor research radnju, za mene najbolji odnos cena/kvalitet.
Mada i Columbija zna da izdrži svašta....
 
Galerija News:
- uskoro "Salomon" radnja na prvom spratu
- otvorene "Lady B" čarape na prvom spratu
- uskoro "Gametastic" na drugom spratu
- otvoren japanski sladoled "Taiyaki" na drugom spratu
- otvorena odeća za decu "Mayoral" na drugom spratu
- otvoren "BW experience center" u prizemlju.
6a67fcaef898694673bb47f300c02e35.jpg
9f5ab82177d645db04a073ea965278d2.jpg
f4e73d5ea4a9189cab3ce67a6303cdea.jpg
30a387787e0191974e1e40acefb10a51.jpg
38c72c2538bc8412baac368f95feb2d6.jpg
55e4efda8e5f22185f2cefa5e0aec382.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Uf Zione, ti ljudi su lako prepoznatljivi. Ovi uhapšeni su oni Nedićevi tiktokeri, koji reketiraju pola Beograda, a drugu polovinu poseduju. Takve tipove uvek prepoznaš jer: svi imaju iste frizure, imaju tetovaže (uglavnom krst, neko svetac, Kosovo i slično), kada zahladni počnu da nose uske farmerice, majice i prsluk, SVI nose pederuše preko ramena. Kada razgovaraju, tresu se, trese im se noga, ruke mlataraju, nervozni su, a vokabular im se sastoji od "tebra, buraz, razumeš" i slično.
I ovo su oni kriminalci u rangu Belivuka, dakle divlji zapad pod kontrolom Vučića, sve dok se ne otrgnu kontroli jer im se svidelo šta sve dobijaju od Vučića.
 
Pa onda je najpametniji ne ici na mesta gde i oni idu poput...
 
Vrh