Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Naravno, zakupac dobije praznu školjku sa priključcima i to je to, on posle sredjuje sve unutra po svom nahodjenju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790264#p790264:24jv65j7 je napisao(la):
vradovic » Čet Nov 05, 2020 2:30 am[/url]":24jv65j7]Ja znam jednu kladionicu u sve unutra ulozeno oko 500k eura u Beogradu a lokal pod rentom.

Ma njima to nije problem. Kladionice i tako sluze za pranje para. Mozes da operes love koliko hoces. Taj trosak od 500.000 je smesan za njih.
 
astrodule":7yrh6g2e je napisao(la):
I kako im se onda isplati da toliko cekaju sa otvaranjem? Koliko li para gube zbog sopstvene ili tuđe neorganizovanosti?
Pa ako ne placaju rentu do marta ne gube nista...jeste imaju propustenu dobit u tom periodu sto ne rade..ali nemaju investiciju u opremanje lokala, osoblja i svega ostalo...

Prosto su ljudi procenili da u ovom momentu nije rentabilno da idu u investiciju...

Zamislite jedan fashion company koji treba da sredi 5-6 lokala u doba korone...

Koliko cujem radnim danima je TC prazan...videcemo ovaj vikend da li postoji jos taj pocetni hajp ili je gotov...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lokacija svakako igra važnu ulogu, ali vratiću vas nakratko u 2007. godinu kada je otvoren Delta city. Tada nije bilo ni Belvila, ni A bloka, ni brojnih okolnih poslovnih zgrada. Delta city se nalazio nasred livade između parkinga Buvljaka i garaže GSP-a, a prekputa Toplane. Jedine direktne GSP linije koje su vodile do njega bile su tramvaji 7, 9 (i 13 valjda), kao i bus 95.

Gradskim prevozom mi je tada bilo potrebno i po j****ih dva sata da stignem od Boleča do Delte. Ali išao sam. I išli su i gotovo svi ljudi koje poznajem. A, zašto su išli i cimali se preko pola grada? Pa, zto što je Delta tada bila nešto novo u gradu.

I mislim da je u ovoj fazi ipak veći minus Galerije to što zasad ne nudi ništa novo, od toga da li ovaj ili onaj bus staju tačno ispred nje.

No, ako ikada prođe ovo kovid ludilo, i to će se promeniti. Tržnjak će se polako popuniti, doći će neki novi brendovi koji nisu bili dosad prisutni kod nas, bioskop će krenuti da šljaka u punom kapacitetu sa sve IMAX salom, otvoriće se još nekoliko desetina kafića i restorana načičkanih uz reku, proradiće igraonice, skakaonice i ostale gluposti za porodičnu zabavu, i onda ćemo tek videti kako stvari zapravo stoje.
 
Ja prosto ne mogu da verujem da ljudi uopšte polemišu o tome da li će Galerija biti posećena. Ovde se neki ljudi iskidaše da to objasne i ispadaju naivni od ovih hijena koji non stop hejtuju. Nećete vi njih ništa ubediti, svi znamo kako stvari stoje.
 
Lara ti si ubedjena 100% u uspeh Galerije?

Moram da priznam da ja koji sam bio bas veliki optimista u vezi Galerije,
malo sam neprijatno iznenadjen malim brojem lokala koji je otvoren i ne puno velikim broj lokala cooming soon koji su vecina predvidjeni da se otvore u martu.

Ne vidim kako ce u skorije vreme da popune lokale na sva 3 sprata u centralnom delu ispod kupole koji je valjda namenjen skupim novim brendovima,
kao i 2 sprat koji je velikim delom prazan.

Morace kako znaju i umeju da dovedu sto pre Zaru, HM, Massimo Duty, Zara Home, CA i slicne mainstream brendove koji postoje u konkurentskim trznim centrima, oni ce povuci i ostale vec postojece brendove u Srbiji, a da se onda nadamo da ce doci i one poznat marke visoke mode ako se poveca standard i vrate strani turisti u BG.
 
Ja ne sumnjam da će "Galerija" biti komercijalno uspešna. Političko je pitanje samo zašto se požurilo da se otvara baš sada.
 
Najavljeno bilo da ce otvarati samo deo sad, deo na prolece, a ljudi i dalje "iznenadjeni" sto je otvoreno samo 30% lokala.

1623741_568875979864178_1230837296_n.jpg
 
Ја сам помало и скептичан. Скрајнуто је то доста, иако би се на први поглед рекло да је у центру, није уз главне токове.

Наравно, колима може да се дође, али може и на Ушће - у које може лако и бусом.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790577#p790577:f6lwfcqa je napisao(la):
wexy » 06 Nov 2020, 10:59[/url]":f6lwfcqa]Najavljeno bilo da ce otvarati samo deo sad, deo na prolece, a ljudi i dalje "iznenadjeni" sto je otvoreno samo 30% lokala.
Pa to. Mislim, zemlja u kojoj se čitaju samo naslovi.
Mada, kažem, jeste kretenski što su žurili.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790568#p790568:2fhw7yb7 je napisao(la):
Pegasus » Fri Nov 06, 2020 11:47 am[/url]":2fhw7yb7]

Morace kako znaju i umeju da dovedu sto pre Zaru, HM, Massimo Duty, Zara Home, CA i slicne mainstream brendove koji postoje u konkurentskim trznim centrima, oni ce povuci i ostale vec postojece brendove u Srbiji, a da se onda nadamo da ce doci i one poznat marke visoke mode ako se poveca standard i vrate strani turisti u BG.
Zara uveliko sredjuje svoj lokal od 3650m2.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790583#p790583:13we8fms je napisao(la):
zoran_m » 06 Nov 2020 11:11[/url]":13we8fms]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790568#p790568:13we8fms je napisao(la):
Pegasus » Fri Nov 06, 2020 11:47 am[/url]":13we8fms]

Morace kako znaju i umeju da dovedu sto pre Zaru, HM, Massimo Duty, Zara Home, CA i slicne mainstream brendove koji postoje u konkurentskim trznim centrima, oni ce povuci i ostale vec postojece brendove u Srbiji, a da se onda nadamo da ce doci i one poznat marke visoke mode ako se poveca standard i vrate strani turisti u BG.
Zara uveliko sredjuje svoj lokal od 3650m2.

Video sam naptis kod lifta na minus 1 tj u garazi gde pise Zara i njena pozicija blizu FF, i pise da ce biti na 0 i 1.spratu, ali nisam video nikakve radove u tom delu Galerije.
Jel moguce da ce od Inditexa u martu doci samo Zara? Zasto odmah ne dolaze i njihov premium brend Massimo Duty za koji je Galerija sigurno pravo mesto ili Zara home koja odlicno radi u Uscu?
Takodje Inditex ima jos dosta brendova srednje klase za koje nema najave da dolaze u Galeriju, a postoje u Uscu i Delti,
a sada sigurno mogu dobiti dobru cenu dok je Galerija poluprazna.
 
Ja i dalje ne razumem kako sa Google Play prodavnice nije uklonjena njihova app koja ne pruža nijednu informaciju ako im ne date svoje lične podatke.
Ovde su jedini linkovi 'prijavite se' i 'kreirajte nalog'.
 

Prilozi

  • Screenshot_2020-11-06-12-17-04-511_com.bggallery.bggallery.jpg
    Screenshot_2020-11-06-12-17-04-511_com.bggallery.bggallery.jpg
    428,7 KB · Pregleda: 1.989
apsolutno nikakve licne podatke ne trazi, osim imena, prezimena i mejla. ne vidim sta je tu strasno
 
90% aplikacija su mrežni servisi kojima je korisnički nalog osnovna funkcionalna jedinica.
Tržni centar nije mrežni servis. Uostalom, da li aplikacije drugih TC i lanaca maloprodaje traže, zahtevaju pravljenje naloga pre nego što daju bilo kakvu korisnu info?
 
Gomila aplikacija za koje ja znam to traže. Reč je i o stranim aplikacijama.
 
pa i ova aplikacija je u neku ruku mrezni servis. ima deo za sakupljanje nekakvih bodova, kao neki loyalty program
 
Kad bi se otvorili i sredili ovako setaliste sve do ade, da ne stanu ovde kod Gazele
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790694#p790694:1f9223yz je napisao(la):
MarkoCalCrew » Pet Nov 06, 2020 4:32 pm[/url]":1f9223yz]Rooftop view 6.11.2020.
file.php
Jel ova trava mesto gde je po renderima trebala da bude ona zgrada uz galeriju ?
 
Da, hotel i stanovi će tu biti jednog dana. Možda će korona da uspori i čak odloži to. Meni se na renderima ne dopada arhitektura te zgrade.

Pogled je fenomenalan, bio sam pre neki dan, bukvalno široko, skladno izgleda Beograd odatle.

Dopadaju mi se narandžaste klupe i stolovi. Slažu se sa Gazelom i razbijaju sivilo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790695#p790695:1n94lznb je napisao(la):
dusan » 06 Nov 2020 04:51 pm[/url]":1n94lznb]Kad bi se otvorili i sredili ovako setaliste sve do ade, da ne stanu ovde kod Gazele

Bilo bi glupo da stanu kod Gazele i fazonu to je to. Mislim da nece. Setaliste MORA da ide do Ade definitivno.
 
Šta? Oni sade drveće i skupi travnjak da bi to posle sklonili zbog neki hotel što kasni? :bash:
 
Vrh