Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Kada ce krenuti izgradnja trznog centra, koliko vidim akcenat im je samo na ovu BW garazu..
 
Kako kada će krenuti, uveliko se gradi zgrada tržnog centra. U pitanju je velika površina ali polako se izlazi iznad zemlje
 
Meni isto deluje sa ove poslednje slike, da trzni centar mnogo sporije napreduje od garaza a i od Viste i Parkview zgrada.
 
Mnogo je manja osnova stambenih objekata u odnosu na TC. Koliko vidim radovi na TC-u su po nivou završenosti veći kod garaže tako da će drugi deo sustizati deo bliže garaži.
 
Pitanje za Igora.Citao sam jedan od tekstova o Bw Galeriji na Beobuildu i u njemu pise da ce imati 500 maloprodajnih objekata.Da li je to greska posto usce ima 140 000 kvadrata sa parkingom i ima 120 radnji a BW Galerija ima 300 000 kvadrata sa parkingom i ima 500 radnji?
 
U pitanju je zvanična informacija od strane investitora.
 
Kao kafići po gradu, lokal 2 sa 2, a bašta na pola ulice. Možda budu razvlačili radnje po hodniku, to nekako ide sa njihovim urbanizmom.
 
05d826ec195db5393bcbc06936f363f3.jpg
3b340136b3c83b2cf63d18d044ec6380.jpg
669453afb3828e6de31e84197f8d6ed2.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
5cd79343e8cb56b36afef105b62036ee.jpg


U pozadini radničkog kampa hotel Radisson Blu i BIGZ u sinergiji .

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliki je % izgradjenosti TC Galerije da li neko zna otprilike, deluje mi da su malo ubrzali radove na samom TC posle izgradnje konstrukcije garaze, ili mozda gresim?
 
Nema tu nikakve nove nadgradnje sve je kako je vec isplanirano.

Inace pozivam sve koje ne mrzi da se prosetaju duz novobeogradske obale naspram trznog centra i sad kad je buduci izgled vec opipljiv na horizontu Savskog amfiteatra iz najbolje pozicije uvere u imbecilne razmere jednog obicnog potrosackog smeca namenjenog za ispiranje i skretanje paznje sa glavnih problema u zemlji i biznis-izdajnicke aktivnostosti njenog vodjstva kao i sa misli za koje pare njegovi buduci potrosaci i konzumenti dirince kod raznih domacih i stranih tzv investitora i preduzetnika itd.
 
9d50ef104f2653e60a72e8e6e4fd245e.jpg

Srpska građevinska kompanija Gradina postala je glavni izvođač radova na najvećem tržnom centru u našoj zemlji i regionu – BW Galeriji.
Ova kompanija je već bila zadužena za prethodnu fazu izgradnje, koja je obuhvatala radove na konstrukciji, dok će po novom ugovoru biti odgovorna i za unutrašnje radove, fasadu, instalacije i završne radove.
... http://timp.rs/trzni-centar-bw-galerija-izgradnja/
Portal Timp
 
U ovom linku pise da ce zavrsetak gradnje biti 2020god, ali ne pise koji kvartal tj mesec.
Nesto mi se cini da su Delta City , TC Usce i Ada Mol brze bili napravljeni, mada doduse nisu ni veliki kao BW Galerija.

Kako vam se cini napredak radova u zadnjih par meseci?
Kada god prodjem Gazelom vidi se solidan broj radnika, ali nisam vas strucan da procenim stepen napretka tj izgradjenosti ovog trznog centra.
 
Vrh