Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=861586#p861586:1b8pdamp je napisao(la):
Homer Jay » Čet Jul 01, 2021 12:54 pm[/url]":1b8pdamp]Čulo se u prenosu sa Kule Beograd kako Alabar kaže Vučiću da Luj Viton, Guči i cela linija novih brendova otvaraju lokale u Galeriji do kraja avgusta, a gospodar ga kao smara kako to interesuje "žesnki deo", a muške interesuje "jelo", odnosno kada dolaze neki fensi restorani koje imaju tamo u Abu Dabiju, i onda se nešto smeškaju, a Siniša nešto promrmlja kao "sredina sledeće godine".

Ако сам добро разумео, Алабар је рекао да ће ускоро бити отворен Зума ресторан, али нисам чуо да ли ће бити у Галерији или у Кули.
 
Jos pre dve godine sam cuo da ce biti Zuma, trebalo bi u zgradi residence pored buda bara. Moguce da se nesto promenilo od tad.
 
Да ли је неко већ писао на тему објекта који је никао на врху тржног центра? Тачније на крову, близи куле, тако је ушушкан и сакривен да се једино са куле види да се нешто ту ради.
 
To verovatno ima veze sa mostom koji je spominjan između Galerije i Kule.
 
У питању је адмирал коцкарница. Видео сам у лифту да спрат носи то име. Сакрили су је вешто да се радови не виде ни са једе стране... Тешко прање пара. Већина локала је празно а они граде свој објекат од темеља на крову... и то без грађевинске дозволе.
 
Ne verujem. Ipak je ovo uredjena država u kojoj institucije rade svoj posao
 
Veruj..:)

Meni je ovo skroz ok...treba skloniti pacove, zmije, narkomane i kockare od očiju javnosti

6040a69d2e098c9c7311e791bfa882a8.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Баш са те стране где си ти сликао иду неке столице по пројекту. Не знам да ли је кафић или ресторан :) Тако да нису склоњени већ изложени :D
 
Burger king
 

Prilozi

  • 57AA493B-0462-4839-81B3-2CD5242823BB.jpeg
    57AA493B-0462-4839-81B3-2CD5242823BB.jpeg
    364,9 KB · Pregleda: 4.461
Prvi put sam juče bio u Galeriji. Moram reći da sam impresioniran i veličinom i pozicijom tržnog centra. Ipak, još više sam impresioniran šetalištem, krovom, i kvalitetom javnog prostora uopšte. Sve ono što je u tom pogledu zamerano čitavom BnV projektu, ovde kod Galerije ne važi. Nemam baš nikakvih zamerki.
20210720_194421.jpg

20210720_195200.jpg

20210720_193353.jpg

20210720_191002.jpg

20210720_190701.jpg

20210720_194038.jpg

20210720_194959.jpg

20210720_194952.jpg

20210720_194133.jpg

20210720_194848.jpg

I jedan mini serijal zalaska Sunca nad Genex kulom:
20210720_195705.jpg

20210720_200803.jpg

20210720_201052.jpg

20210720_201246.jpg

20210720_201236.jpg
 
Мени стварно није јасно где је стало са отварањем фуд корта и зашто је тако празно? Ни Старбакса ни Мекдоналдса који су били најављивани давно већ. Тржни центар као што је Галерија би требало највише да има избора у погледу фаст фуд ресторана, а управо такви типови ресторана највише привлаче посетиоце, а не ресторани као што су у приземљу.
 
Čeka se anchor zakupac - Burger King ima tu moć - a s njim i sinergetaki efekat po standardne zakupce, koji inače ne mogu lako da nađu interes da ulože ovde.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=866373#p866373:skegdioy je napisao(la):
RandomDimitriy » 21 Jul 2021 01:09 pm[/url]":skegdioy]Мени стварно није јасно где је стало са отварањем фуд корта и зашто је тако празно? Ни Старбакса ни Мекдоналдса који су били најављивани давно већ. Тржни центар као што је Галерија би требало највише да има избора у погледу фаст фуд ресторана, а управо такви типови ресторана највише привлаче посетиоце, а не ресторани као што су у приземљу.

Svi ti lanci navodno imaju već potpisane ugovore, i trebalo bi da otvore do kraja godine. I ti veliki (McDonald's, Starbucks, KFC, Burger king...) neće biti u tom "food courtu", već ka reci, a taj prostor preko puta Cineplexxa biće više kao pokojna Merkada u Ada mallu, štandovi manjih restorančića.

Inače, Burger king od skoro ima stranice za Srbiju na Facebooku i Instagramu, tako da će se verovatno tu pojaviti prve informacije o tome gde i kada se otvara prvi restoran.
 
Bio sam danas, definitivno ima dosta vise posetilaca vikendom u odnosu na radni dan. Otvorila se decja igraonica sa trampolinama cosmo jump mislim da se zove na drugom spratu. A na tom spratu nije bas prijatno po ovim vrucinama, dosta je toplo po hodniku a ne mozes ni da gledas bez naocara od sunca. E tu vec slabo ima ljudi, gde su skoncentrisane radnje koje prodaju tehniku i telefone, ne znam kako opstaju uopste, svaki put je tako
Nesto se stalo sa otvaranjem lokala a i nema majstora da se vide vise.......
Food court za plakanje to vec znate, vec postaje uvredljivo
 
Da li je neko bio Imax sali i kakvi su utisci?
 
Bio sam ja.
Utisak jeste fenomenalan, ogromna je sala, promo-klip za IMAX 3D je fascinantan, ali film koji sam gledao ("Crna udovica", u IMAX 3D) definitivno nije doveden do maksimuma. Ili barem nama sa minimumom dioptrije nije godio oku. Mutnjikav je...
 
E, da. U međuvremenu "lajna", tj. "Twitter" ponovo najavljuje bojkot "Galerije", a neki i rušenje celog BnV čim Vučić zglajzne. Ahaaa...
 
DzonTravolta":26fdospm je napisao(la):
Bio sam ja.
Utisak jeste fenomenalan, ogromna je sala, promo-klip za IMAX 3D je fascinantan, ali film koji sam gledao ("Crna udovica", u IMAX 3D) definitivno nije doveden do maksimuma. Ili barem nama sa minimumom dioptrije nije godio oku. Mutnjikav je...
To je zato što navedeni film uopšte nije sniman za IMAX, jedino ima širi aspect ratio slike. Od otvaranja bioskopa, nije ni bilo pravih IMAX filmova koji su snimani njihovim kamerama.

Ovde imate spisak filmova:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... ed_in_IMAX

Prvi sledeći film sniman komplet IMAX opremom je The Suicide Squad.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Naravno da nema, kad je samo Kristofer Nolan uništio tri od manje od sto IMAX kamera. :lol:
Ono što primećujem kao novi trend, a ne dopada mi se neophodno, jeste simultano objavljivanje filmova u bioskopima i na online servisima. To bi se verovatno ionako pre ili kasnije dogodilo, međutim to je sigurno još jedan danak Koroni.
Bolje rešenje bi bilo da ljudi koji gledaju film u bioskopu dobiju neki kod, kojim posle mogu da ga gledaju kod kuće - barem dok se film još prikazuje u bioskopima.

Realno, IMAX je pravi IMAX samo na velikom platnu. To što neki proizvođači televizora nude "skoro IMAX" iskustvo... mačku o rep.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=868622#p868622:welgznni je napisao(la):
Zezeljko » Ned Avg 01, 2021 1:32 pm[/url]":welgznni]
DzonTravolta":welgznni je napisao(la):
Bio sam ja.
Utisak jeste fenomenalan, ogromna je sala, promo-klip za IMAX 3D je fascinantan, ali film koji sam gledao ("Crna udovica", u IMAX 3D) definitivno nije doveden do maksimuma. Ili barem nama sa minimumom dioptrije nije godio oku. Mutnjikav je...
To je zato što navedeni film uopšte nije sniman za IMAX, jedino ima širi aspect ratio slike. Od otvaranja bioskopa, nije ni bilo pravih IMAX filmova koji su snimani njihovim kamerama.

Ovde imate spisak filmova:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... ed_in_IMAX

Prvi sledeći film sniman komplet IMAX opremom je The Suicide Squad.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Hvala za ovu listu. Ove godine treba pogledati Top Gun i Dune u IMAX definitivno
Uzbudjen sam ko majmoon
 
Ja sam gledao The quiet place 2 sa ove liste i slika je bila jezivo mutna i pikselizovana.
Mislim da naši ne nabaljaju ove imax verzije. Idem svakako na Suicide squad pa ćemo da vidimo.
 
Vrh