Šta je novo?

Bulevar Zorana Đinđića - produžetak ulice

A gde bi mogli da prosire put na potezu kod Studenjaka? Tu je bas knap
 
Jedino ako sruše onaj objekat gde je sad Milky. Tu je najuže.
Ту "црну удовицу" тј тај некакав кафић Милки ионако иде под мач, с обзиром да је изграђен без дозволе (без одобрења за градњу). Објекат се у катастру води ксао објекат трговине , пошто је ту некада била мала трговинска радња Смедеревке д.д. за трговину (ко се сећа наравно). Ови садашњи су Црну удовицу проширили, али као што рекох ићи ће под мач. Иначе је површина мешовита, због Смедеревке. И остали објекти који се ту налазе су без дозволе, сем наравно објекта "Џакарта", то је већ приватна својина "Вишњице" а.д.
Друга страна улице се неће моћи проширивати због самог ћошка зграде тј. Павиљона блока 1, односно само у том делу улице.
 
Iskreno mene najvise brine kako se da sire bulevar pored bloka 3 (preko puta carine), kad god prodjem padne mi na pamet kako bi mogli ali taj deo je bas tesan, i mnooogo odraslog drveca tu ce biti poseceno nazalost
 
Screenshot (3629).png
 
jel ovo bilo na mestu danasnjih parking ostrva?
 
Meni uopšte nije jasno što se širi Bul Zorana Đinđića na 3+3... u životu tu nisam upao u gužvu....
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: wk_
Ma važi... Troše pare bespotrebno... Novi most će biti 2+2 znači da ulica na koju se naslanja treba da bude 2+2!

Pritom ima toliko prečih stvari gde su ta sredstva mogla pre da se utroše.... Ovde se gradi zbog nečeg "budućeg" a ne rešava se negde gde već sad gori (recimo Bulevar Patrijarha Pavla) i td :)
 
Zar nije bilo priče da žele ovde da uvedu tramvaj? Onda svakako moraju krajnju desnu traku da pretvore u žutu...
Teško da bi šine stavljali kroz sredinu, onda bi morali parking da preoblikuju.
 
Zar nije bilo priče da žele ovde da uvedu tramvaj? Onda svakako moraju krajnju desnu traku da pretvore u žutu...
Teško da bi šine stavljali kroz sredinu, onda bi morali parking da preoblikuju.

Bilo isto kao i za Tošin Bunar, Bulevar Kralja Aleksandra itd..

Šapić je manje više obustavio širenje tramvajske mreže.
 
Dosta ovih širenja se rade bez projekta.

Trenutno "bijem" bitku sa nadležnima preko prijava jer tvrdim da su radovi na proširenju nelegelni.

Prvog dana kada su napali deo od Omladinskih brigada do Narodnih heroja sam pitao o kakvim se radovima radi i dobio sam ovaj odgovor u roku od 30 minuta.

Поштовани, према информацијама које смо добили од Сек. за саобраћај у питању су радови на одржавању уличне мреже. Ради извођења радова на обављању комуналне делатности одржавања улица и општинских путева на територији града Београда доћи ће до измене режима саобраћаја, заузећа коловоза у једној саобраћајној траци (уз разделно острво) у Булевару Зорана Ђинђића од ул. Омладинских бригада до ул. Народних хероја, смер ка Народних хероја, на територији општине Нови Београд у периоду од 01.08.2024. године до 20.08.2024. године. Радове изводи ЈКП "Београд пут".

Odmah sam im napisao da ovo nije održavanje jer su kopali zalenilo i od tada nikakvog odgovora nisam dobio, a prijavljivao sam više puta.

Danas sam im "zapretio" građevinskom inspekcijom.

Pisao i sam i Sekretarijatu za urbanizam i građevinske poslove i tražio objašnjenje za novinske natpise o planiranim širenjima ulica po NBG i nikakav odgovor nisam dobio,

Nikakve odgovore nisam dobio i zbog toga mislim da ovi radovi nisu skroz legalni.
 
Bilo isto kao i za Tošin Bunar, Bulevar Kralja Aleksandra itd..

Šapić je manje više obustavio širenje tramvajske mreže.
Ово је баш онако андерстејтмент, што би се рекло. Па, трамвај-џелат, Гангул паша је практично преполовио и садашњи обим, али и укупан потенцијал трамваја.
 
Meni uopšte nije jasno što se širi Bul Zorana Đinđića na 3+3... u životu tu nisam upao u gužvu....
Доктор Шапић је пар пута чекао на семафорима па је да експресни налог да крене изградња малог метроа.
 
Naravno table nema. Htedoh danas da pitam radnika na bageru, ali nisam hteo da ga maltretiram na 40 stepeni, niti je on adresa za to.
 
kako da se sazna i kada ce da ture neko drvce na parking ostrva?
 
Ne verujem da ce sad u toku leta saditi dok je susa, ako bude nesto bice ili na jesen ili na prolece
 
U trenutnoj klimi, a i generalno, samo jesenja sadnja drveća, ovo sada bi bilo bacanje para pa sve kofama svaki dan da zalivaju :D
 
Dosta ovih širenja se rade bez projekta.

Trenutno "bijem" bitku sa nadležnima preko prijava jer tvrdim da su radovi na proširenju nelegelni.

Prvog dana kada su napali deo od Omladinskih brigada do Narodnih heroja sam pitao o kakvim se radovima radi i dobio sam ovaj odgovor u roku od 30 minuta.



Odmah sam im napisao da ovo nije održavanje jer su kopali zalenilo i od tada nikakvog odgovora nisam dobio, a prijavljivao sam više puta.

Danas sam im "zapretio" građevinskom inspekcijom.

Pisao i sam i Sekretarijatu za urbanizam i građevinske poslove i tražio objašnjenje za novinske natpise o planiranim širenjima ulica po NBG i nikakav odgovor nisam dobio,

Nikakve odgovore nisam dobio i zbog toga mislim da ovi radovi nisu skroz legalni.
Prijavi ih upravnoj inspekcij da ne odgovaraju u zakonskom roku
A mozes rep grad ins da grad vrši nelegalne radove
 
Vrh