Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

Nema logike da bude stajalište za bus koji nailazi na 10 do 15 minuta, a na drugoj strani je haos veći deo dana zbog vozila koja skreću levo. Ali kod nas mnogo toga nije logično ..
 
Sinoć sam prošao i malo bolje zagledao. Dosta je dugačko da bi bilo isključenje za bus. Za par dana će biti jasnije
 
Још није јасно да ли је стајалиште градског превоза, или трака за скретање:


































 
Jedna fotografija sa fb grupe Udruženje ljubitelja železnice, gde se pored depoa vide radovi na novom bulevaru.
84311256-1800543243411978-242026135888592896-o.jpg
 
Ako ovo prosirenje iskoriste za delimicnu trecu traku kako bi skretanje levo u Pere Velimirovica imalo zasebnu traku, svaka pohvala za azurnost.
 
Prošao sam kolima danas popodne. I dalje nema linija niti bilo čega što bi ukazalo šta će da bude to parče trake. Na gradilištu su bile dve mašine za asvaltiranje (nadam se da ih nisu dovukli samo zbog tih 200tinak kvadrata asvalta
 
Koliko lepse izgleda zgrada imr-a cim su je malkice okrecili i skinuli zbunje i drvece
4e89f85486c4575f57740aee0be2adad.jpg
78dc08037efe50f3a0ef43bd0bdba1bc.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
I obrusili su ovaj "spomenik" u obliku francuskog kljuca.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=702475#p702475:3ghhujsq je napisao(la):
Саша » 26 Jan 2020 22:11[/url]":3ghhujsq]Још није јасно да ли је стајалиште градског превоза, или трака за скретање:













Večeras sam prolazio tuda i rekao bih da su moje sumnje da je stajalište u pitanju, samo povećane, jer je vozač usporio kada je bio tu, pa kad je video da svi sedimo, dao je gas.
 
Neko je objavio sliku samo se ne secam na kojoj temi, grada imr-a je dobila dekorativno osvetljenje slikacu kad budem prolazio

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da, dobila je dekorativno osvetljenje i deluje bas ok, obe zgrade, slikcu i ja kada budem stigao
 
Jutros kada sam išao na posao bus je lepo stao na tom proširenju. Kada sam se vraćao video sam je obrisana linija koja razdvaja trake.
 
Ipak je traka za skretanje u levo. Danas kada samo prolazio baš su iscrtavali linije. Doduše stoji oznaka u BUS ali ima i traka za levo. Ostaje da se vidi koliko će uticati na gužve
 
Da skretanje u levo... Danas oko 16h, iz pravca grada ka Bulevaru patrijarha Dimitrija, osetno prohodnije nego inače petkom u to vreme.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=703719#p703719:1ibeujcp je napisao(la):
chmi » 31 Jan 2020 16:16[/url]":1ibeujcp]Ipak je traka za skretanje u levo. Danas kada samo prolazio baš su iscrtavali linije. Doduše stoji oznaka u BUS ali ima i traka za levo. Ostaje da se vidi koliko će uticati na gužve
2 u 1. :)
 
Остају, то је мсм државни пројекат био за избеглице, треба чак и још 2-3 са стране да се ураде
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=703518#p703518:2ztweumq je napisao(la):
Дошљак » Чет Јан 30, 2020 8:58 pm[/url]":2ztweumq]Ево мало слика од данас :)
file.php
Шта ће са овом трафостаницом, да ли ће бити места за њу или се сели? Мислим да је њена улога за напајање трамвајске мреже.
 
Намерно сам сликао ту трафо станицу чисто да покажем шта све још има да се ради. Сигурно ће да је помере.
 
Vrh