Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

1000003400.jpg
 
nema nista od toga-
nemaju para, samo traze izgovore!
Ode sva lova na EXPO...
Budžet grada Beograda za 2024. je, posle rebalansa, 202 milijarde dinara (više od 1,7 milijardi evra).

Od toga su izdvajanja za EXPO nula (0), jer sve to ide na teret republike. A ceo EXPO kompleks sa nacionalni stadionom, prugom i novim sajmom košta oko dve milijarde evra, što je npr. manje nego što će nas koštati prva linija naprednjačkog metroa.

Nemojte im davati alibije - nesposobni su, tupavi i alavi :)
 
Svako jutro mi navigacija predlaze bukvalno bilo koju rutu OSIM preko bulevara. Tu je apsolutni kolaps...

Da li postoji neko na forumu ko bi zeleo da se organizuje neka akcija da se skrene paznja na ovaj problem? Ja bih rado ucestvovao u akciji, ako nas se skupi 10ak da se nadjemo i smislimo najbolji pristup.
 
Svako jutro mi navigacija predlaze bukvalno bilo koju rutu OSIM preko bulevara. Tu je apsolutni kolaps...

Da li postoji neko na forumu ko bi zeleo da se organizuje neka akcija da se skrene paznja na ovaj problem? Ja bih rado ucestvovao u akciji, ako nas se skupi 10ak da se nadjemo i smislimo najbolji pristup.
Apsolutno za
 
Puštanjem mostića u saobraćaj će se rešiti samo popodnevni špic donekle. U jutarnjem špicu će biti još gore kad se bude uključivalo uz levo skretanje na put sa prvenstvom. Bez nekog metoda regulacije taj pravac nema nekog smisla. Osim ako se tramvajska 'baštica' od mostića do Topčiderca ne preradi u ulicu, makar privremeno, e to bi bila prava stvar.
 
Ceo taj pravac nema smisla jer gura saobraćaj kroz park, al pošto je to jedino iole moguće poboljšanje u skorijem periodu ostaje nam da se tome nadamo.
 
Ne brinemo mi za rusenje. rusenja, unistavanja, destrukcije... po tome je poznata ova klika na vlasti.
brine me kako, kada i da li ce napraviti nesto da valja i ima smisla!?
 
Vrh