Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

Oni su samo pokupili besplatan kamen od sajma do ZS Topcider. Taj bager upale samo da ogrebu jos poneki besplatan kubik. Cak ih mrzi i da ga oteraju negde. Dalji radovi ih uopste ne zanimaju nego ako mogu jos nesto da ucare od nesrecnih zeleznica i drzave.
 
Могао је све осим шина. Има сву потребну механизацију, можда је танак са људством, али им у близини и путарску базу испод железничког наадвожњака и асфалтну базу беше тамо ка Реснику.
Али ово није мали метро.
 
Čak bi i oni ovo završili do sad, da im je dat nalog. Šine ne moraju ni da rade jer ne može tramvaj svakako da prođe dok se ne uradi i Patrijarha Dimitrija.

Ali da, verovarno su prezauzeti iracionalnim proširenjima i kružnim tokovima na NBG. A i most(ić) preko topčiderke, u parku, im je kapitalni projekat, od suštinskog značaja, koji će ih držati zauzetim jako dugo.
 
Po šumama i gorama naše zemlje ponosne...

1000000384.jpg
 
Koja guzva jutros u 7. Nisam do sada ovako vidjao, mada i ne prolazim tuda ujutru. Ne znam sta bih radio da moram da prolazim tuda svako jutro. Jednom recju-kriminal
 
Ja se često okrenem na drugu stranu pa idem obilaznicom na NBG. Gužva u BPP je nemoguća.
 
Ljudi, imam resenje za BPP
Da se kompletna gradska uprava na celu sa Gangul Pasom Bezanijiskim presili u staru zgradu FON-a kod DMB-a, spicili bi od mosta do kapitol parka za godinu dana.
doduse, predpostavljam da bi Pasa taj period radio od kuce, pa kao nus proizvod toga mozda dobijemo i jos jednu botanicku bastu i sklopu vodovoda na BK
 
Sta je u toj staroj zgradi fona danas ima li neka fotka
 
ne znam, nije ni bitno, moze i DMB, Rekord, bilo sta u tom kraju
mada bih ih ja smestio u stari SUP u Miska Kranjca, pa da se operu malo kad im stignu supercelijiske kise u kombinaciji sa izgradnjom koju tu dozvolili
 
ne znam, nije ni bitno, moze i DMB, Rekord, bilo sta u tom kraju
mada bih ih ja smestio u stari SUP u Miska Kranjca, pa da se operu malo kad im stignu supercelijiske kise u kombinaciji sa izgradnjom koju tu dozvolili
Tamo su se vec smestili sami, centrala sekte za Rakovicu je tu. Kad udjes, vojni je odsek desno, a sektaska parapolicija levo. Bar je nekad vo bio tu

Fun fact: iza te zgrade je kuca od Sandokana iz filma Guca

Zivot pise romane
 
Dobro, strpite se malo, sad kad je bager poceo da se pomera, vi nasli da prigovarate.
 
Da bi zavrsili BPP, uslov je da forumasi ispisu 200 strana na ovoj temi. Danas sam to cuo direktno od gradskih staresina.
 
Vrh