Šta je novo?

Brankov most

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534864#p534864:3tg484np je napisao(la):
Bender Rodriguez » 28 Apr 2018 06:11 pm[/url]":3tg484np]Lift na Brankovom malo radi malo ne radi. O čistoći da i ne pričam.
Verovatno zato i mora čuvar da ide kao liftboj sa liftom gore dole. Nije baš najbolje rešeno to, pogotovu zbog radnog vremena. Ne znam kako se reguliše takav lift u civilizaciji?
 
E al vidiš u tome i jeste stvar, nisam mislio na higijenu unutar lifta, koja je čak (za balkanske i bangladeške standarde) kolko tolko ok... Nego na išaranost, štroku spolja pa i na jedno polomljeno staklo okna lifta.

Prošle godine sam na forumu objavio slike žvrljotina koje su ostavili grafiteri i to je neko od forumaša prosledio Blicu, te je on objavio vest. Te žvrljotine i dalje stoje, a u međuvremenu su obogaćene novim. I to niko ne čisti, već godinu dana. Kao što niko neće da zameni to polomljeno staklo/panel na oknu lifta dole pri dnu.

Al ajd i na to se čovek navikne sa životom u Srbiji, nego što na vrh svega toga dođe i činjenica lift ne radi svaki drugi-treći dan.
 
Pa odraz Gazeline nadjarasete ubi pogled na vodu Save , nemojte ni nju :mrgreen:
mozda dobar izbor boje bi uticao i na smanjivanje ,,skakača,, - ja bi pito one doktore za glavu i živce :roll:
s druge strane
šta ako kažu na tufne ? .... nagabusice farbari :lol: :lool: :lol:
 
Ostalo je nejasno šta su postigli sa onim patrljkom staze na koji su navarili produžetak što se vidi na gornjoj slici
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=536357#p536357:sktv2hgd je napisao(la):
Дошљак » 07 May 2018 05:49 pm[/url]":sktv2hgd]Само да не ударе плаву фарбу. :cry:

I ja se nadam da nece...bela bi cak mozda bila i najlepsa (kao i cela konstrukcija da se prefarba). Ako ne bela, onda crna ili siva.
 
Ja bih smeo da se opkladim da će boja biti ista.

Oni znaju samo da obnove kao što je bilo.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Znači ovako. Lift je tiltovao u petak, kad su navodno dolazili iz 'Dake' da to srede, ali se ispostavilo da ne može. Rekli su da je zreo za remont, po rečima čike od lifta. Trebalo je da dođe ekipa danas da to detaljno prostudira, ali ništa... Upitah čiku, od kade je ova rupa sa strane. On kaže, dugo je to bila samo rupica od metka, evo ovolišna, al' se u petak obrušilo. Dakle crni petak. Opasan neki kraj, velim ja. A on će meni - auuuu!

Zaključak: odmah započeti pritisak za remont! A pucači nek' se malo primire. Zaboga, stradaće neko od turista!
 
Kul. Ne znam šta mi je fascinantnije, to što lete meci po centru grada ko mace od drveća (pričam i iz ličnog iskustva, pošto su i meni leteli pod prozorom pre par meseci i niko zbog toga nije odgovarao) ili to što lift i to staklo stoje tako urnisani i štrokavi naočigled prolaznika i turista.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=536522#p536522:ayceuvog je napisao(la):
astrodule » Uto Maj 08, 2018 1:44 am[/url]":ayceuvog]Ja bih smeo da se opkladim da će boja biti ista.

Oni znaju samo da obnove kao što je bilo.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

a nije nemoj da si takav znaju i da sj*bu nesto sto je koliko-toliko dobro
 
Ekskluzivno: Počelo je farbanje nove ograde. Boja je naravno plava, ali nijansa je nešto tamnija od dosadašnje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537143#p537143:2kzrif2i je napisao(la):
astrodule » 10 Maj 2018 11:31[/url]":2kzrif2i]Uze mi ekskluzivu ;)

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Sačekaj ... ima nade.... ako se odluče i za dodatne bele tufne :lol:
 
Ali pošto slika vredi više od 17 reči (by @Goje )...
b3c34bcd4615feb5270c78b8b3152edd.jpg
 
Vidi stvarno tamno plava ograda! Zapravo, sve je tamno plavo osim neba :)
 
Svaka čast Dule, dobro si to zapazio, nije isti rukohvat. Evo kako izgleda stara ograda s druge strane:

 
Pa nadodali su novi preko starog umjesto da su sa donje strane povisili kompletnu ogradu za tih 15 cm ovako izgleda ruznjikavo
 
Mislim da su hteli da povećaju visinu, što i nije loša ideja s obzirom na to da tu ima puno biciklista koji, jelte, imaju težište na većoj visini nego pešaci koji hodaju.
 
Bolje da su "nakalemili" duže konzole (grede) za 20cm.

Kada misle da sređuju staru (nizvodnu) stranu? Tamo je trotoar (kao i češalj na NBG strani) isto očajan.
 
Vrh