Šta je novo?

Brankov most

Evo kako se zavrsilo farbanje kamena na mostu
315f73b1402893ae0038dea869771431.jpg
 
Ljusti se to podovno pogfovo na stanici 2 smjer ka z stanici u lukovima ,nego nestizem da uslikam
 
Interesantno. +
Ako grb Kraljevine toliko dugo nije diran, pa ni tokom izgradnje mosta, to se baš i ne uklapa u tvrdnju da su kamene nadstrešnice na mostu uklonjene zbog ideološke ostrašćenosti :)
 
Pa mozda su uklonjenje zbog nestbilnosti , mozda su grbovi stajli dok nije stigla nardba za uklanjanje ,inace saznadoh da se sredisni dio velike terazijske fontane nalzi u basti kuce steve krajacica u zagrebu ,postoji forka , sad za njom tragam ,
 
e blago nama...
em sto nikako nije smela da se pojavi rupa na mostu, em sto smo cekali godinu dana da se `zakrpi`...
 
O jel moguce , do nprosetam nevjerujem , inace homer ce porati da mjenja potpis
 
direktor":hzj5q8w9 je napisao(la):
O jel moguce , do nprosetam nevjerujem , inace homer ce porati da mjenja potpis

Mislim da ce mu biti drago da promeni. Zanima me sta je sledece :)
 
Hoće sad svečano otvaranje obnovljenog trotoara na Brankovom mostu? JEZIVI SU, JEZIVI.
 
Me zezas ili ozbiljno govoris , stvarno pretjerivanje
 
Evo nekih informacija vezano za trotoar koje sam posle 5 nedelja slanja istoetnog mejla konačno dobio:

- Pocetni uslovi za rad (izrada i prihvatanje projekta) su se stekli tek koncem Listopada kada su, ne caseci casa, i poceli radovi na samom objektu.
- Radovi na objektu, koji su odredjeni za ovu fazu, su zavrseni pre desetak dana
- Izvedeni radovi su neka vrsta hitne intervencije kako se stanje ne bi pogorsalo; stanje je inace takvo da projektanti sanacije ne dopustaju pustanje staze u saobracaj bez rekonstrukcije staye celom duzinom mosta.

Zanimljivo je da mi sa Beoinfo servisa i iz Sekretarijata za saobraćaj ništa nisu odgovarali sve vreme. Ovo je jedini odgovor koji sam dobio na pitanje kad će biti završena i otvorena ta staza na Brankovom.

EDIT: Odgovor je od angažovanog izvođača radova Mostogradnje.
 
Izvini koja ti je ovo institucija odgovorila koncem LISTOPADA ,Kako je moguce da je staza pod redovnim odrzavanjem toliko propala da mora cijela da se rekonstrise
 
direktor":26ckxql0 je napisao(la):
Izvini koja ti je ovo institucija odgovorila koncem LISTOPADA ,
Вероватно је одговорио неко, из те неке институције, ко је дошао из "њихове лепе".
Да је неким обрнутим случајем, тамо код њих, одговорено "крајем јануара", тај неко би добио пацке и то дебеле. У Србији може све.
 
Šta ne razumete šta znači listopad? hoćete možda na staroslovenskom da vam pišemo?
 
A sto ti ne razumes direktorovo jako jednostavno pitanje, koja institucija je odgovorila na ovaj nacin ukoliko je to uopste odgovor institucije a ne licna interpretacija odgovora
 
Mozda i razumemo, ali ako je to citat odgovora neke od zvanicnih institucija u Srbiji, on je neispravan jer se u njemu koristi strani jezik.
Poljski, Ruski, Ceski, ili Hrvatski tako je sve jedno.
Zvanican jezik u Republici Srbiji je Srpski jezik.
U Srpskom jeziku ne postoji rec listopad.
U koliko je to slobodna interpretacija jlaki-ja, ona mi apsolutno ne smeta, ali je onda suvisno i pogresno da bude oznacena kao citat, jer nas dovodi u zabludu i ovakvu vrstu polemike.

@Biciklistinja
Da Vi niste mozda 'odvjetnik' ?! ;)
 
Ako si im rekao, svaka ti je na mestu :kk:
 
A da Jlaki sam objasni kome je poslao pitanje i ko mu je i na koji način odgovorio?
 
Vrh