Šta je novo?

Brankov Business Centre (Ex Zgrada Beobanke) - Zeleni Venac

До сада су нас рендери преварили у 75% случајева.
Ваљало би направити изложбу на форуму рендера и реализованих пројеката.
 
Naprotiv, ja da imam prostor i sredstva, napravio bih u nekoj galeriji izložbu svih rendera koji su obmanuli građane. Bila bi puna kapa od izložbe.

A onda bih napravio izložbu sa naslovom i temom ''Svi Beogradski urbanistički promašaji - jedan vek slepila''.
 
Једна јеретичка мисао - мени се ова фасада више свиђа од оне приказане на рендеру, макар као концепт. Упадљива зидна површина се боље него стаклена завеса уклапа уз белу мермерну фасаду старе зграде Беобанке у наставку.
 
Koliko vidim izmenjena je fasada manjeg objekta, za veci ne znamo da li se odustalo od staklenog fronta.

brankov_800_560px.jpg
 
Можемо да се надамо да ће додати панеле...
 
Sve, sve, ali kad vidim da se pri izgradnji visokih zgrada, tipa ove, ili Skajlajna, koriste ovi crveni blokovi i cigle kao kad zidaš kuću..
 
I sta dobijaju sa korišćenjem gas beton blokova
Isti se neće vidjet svakako
 
Lepše izgleda, crveni blokovi me asociraju na divlju gradnju, Kaluđericu, nezavršene kuće bez fasade ispred kojih je krš u dvorištu, raširen veš na žici ispred, kokoške koje trčkaraju i kljucaju okolo i tako dalje i tako bliže.
 
Ne bi verovao ali dosta majstora sa kojim sam pričao ima samo reči hvale što se tiče gitera...i što se tiče zvučne a i toplotne izolacije..u odnosu na bilo koji Ytong ili Silka. ...čal i u odnosu na fono blokove.

Sad da li su to samo majstorske priče ili ima istine ne znam.
 
Lepše izgleda, crveni blokovi me asociraju na divlju gradnju, Kaluđericu, nezavršene kuće bez fasade ispred kojih je krš u dvorištu, raširen veš na žici ispred, kokoške koje trčkaraju i kljucaju okolo i tako dalje i tako bliže.
wtf druze, giter blok je generalno mnogo zahvalniji i neretko kvalitetniji od ovih "modernih" pogotovo ako se radi kako treba.
 
Ne vidim da je govorio o lepoti zgrade samo je rekao da podsjeća
Sta ako nije iz struke mora da ćuti nema prava na komentar
Idi pogledaj temu o zgradi u makedonskoj
 
Zgrada u makednskoj je jedna od retkih u BGu koje su dobro uradenje.
Jednostvno nemas ukusa i nisi iz struke
Upravo sam to i rekao...kažem da je konačna izvedba loša a da je render bio mnogo bolji jer me podseća na zgradu u Makedonskoj.

Možda nisam iz struke al znam da čitam tuðe postove.
 
Vrh