Šta je novo?

Blok 67a "Neimar V"

majk":u76ky1k9 je napisao(la):
Imao sam prilike da pogledam katalog stanova za drugu fazu.Sto se tice rasporeda,barem kod vecih kvadratura,sasvim lepo,pokazao bi ih al ne znam kakio da ubacim.Bio sam zaintersovan za kupovinu,ali posto videh kako je ispala prva faza,razocaranje!
Vrlo je lako:
- idite na ovaj sajt https://imgur.com/
- nadjite sliku u svom racunaru koju zelite da uploadujete tamo
- prevucite je levim misem na gore pomenuti sajt
- kliknite UPLOAD (na sajtu) i sacekajte dok zavrsi
- kad zavrsi videcete sa desne strana BBCode (message boards & forums), i kopirajte iz tabele ispod ceo sadrzaj i pastujte ovde
(format ce biti ovako nesto
.....
)

Nadam se da sam Vam pomogao

*PS Za radoznale "Tome" ja nikakve veze nemam sa investitorom niti sa izvodjacem.

Cheers
 
I ja sam jedan od potencijalnih kupaca stana u Savada 2 naselju. Iako sam već rezervisao stan, moram priznati da sam poprilično razočaran time da Savada 1 uopšte ne liči na ono što je predstavljeno u renderu, što je neprihvatljivo. To sam i prokomentarisao u prodajnom salonu, na šta su mi odgovorili da je to to, kao kad se opere fasadna cigla biće ta neka boja. Ljudi me prave ludim kao da nemam oči. Neverovatan neprofesionalizam firme koja se hvali da je 20 godina u vrhunskom graditeljstvu. Gledaš maketu i render i na osnovu toga platiš stan u izgradnji, a dobiješ nešto sasvim drugačije.

Za razliku od Savade, prošetao sam ABlokom i ljudi su sve maksimalno ispoštovali, vodilo se računa o bukvalno svakom detalju i celo naselje je potpuno isto kao na renderu, možda da ovi vrsni graditelji nešto nauče od komšija početnika o tome kako se odnosi prema kupcima.

Sada sam u žestokoj dilemi šta raditi, ne želim da platim za nešto što ne znam na šta će ličiti, možda im se pojavi jeftinija zelena fasadna cigla pa da promene mišljenje da je zelena fasada ipak lepša od ove predviđene crvene. A ako se tako lako ophode prema menjanju izgleda čitave zgrade nezavisno od rendera, ne želim ni da razmišljam koje još manjkavosti mogu da ispolje.
 
Неимар В је једино, колико ја знам, испоштовао градњу две зграде овде код мене у комшилуку на Бежаниској коси. Онако како је било на таблама на градилишту тако је и урађено, поготово прва зграда испред Максија, где је пола стамбена а пола је хотел Веспући.

Са снимак са гугловог погледа са улице сад из маја 2015. године: прва зграда (пола стамбена, пола хотел) је она у облику троугла у даљини (лево од ове са црвеним терасама), а друга новија је ова са црвеним терасама и са ова два одвратна голубарника на челу (то је станар урадио).
У тој згради су сад од женине другарице, ћерка и зет купили 4-собни стан, 95 квадрата, квадрат 1.350 евра са пдв-ом, већ сам о томе писао.
Има још неколико слободних станова, али само великих.
Нео85, можда ти овако нешто одговара !

https://www.google.rs/maps/@44.8124441, ... 6656?hl=sr
 
И на зградама у Алфа-ситију су олуци споља.

20150922164150.jpg


То јесте ружније, али може да буде практичније решење у нашим просечним условима, јер је лакше доступно и јефтиније кад дође до поправки.
У насељу где ја живим олуци су скривени, и испод крова има један њихов део који је лоше решен и иде равно, пуни се лишћем и запушује, а тешко је доступан. Зато су поправке скупе и не раде се, а станарима горњих спратова влаже станови из њих. Тога има на више зграда у насељу. Један мој пријатељ је годинама трпео влажење, а онда је ствар узео у своје руке, верао се по крову, и тако је решио. Исто тако, у нижој згради преко пута мене су имали годинама сличан проблем, док један имућнији станар није позвао мајсторе који су средили проблем.
 
Po mom misljenju veoma prosecne i cak pomalo ruzne zgrade. Blok prekoputa mi ima mnogo vise sarma i topline od ovog bloka.
 
Molim za pomoc,
Kada posmatram skicu stana, sta je oznaceno kvadratom i upisanim krugom u njemu, u kupatilu? To je mesto za?
Hvala unapred!!!

Fine slike...mada ocekivah malo kvalitetnija ulazna vrata :) :) :)
 
Ventilacija ne znam da li ce dimljake praviti cini mi se
 
Pomislih da je predvidjeno mestou kupatilu za ves masinu...ispravite me ako gresim...
 
Konkretno,u savadinom nacrtu,to jeste mesto predvidjeno za ves masinu.
 
anchi":elaaim7q je napisao(la):
Kada posmatram skicu stana, sta je oznaceno kvadratom i upisanim krugom u njemu, u kupatilu? To je mesto za?
Mašinu za pranje veša
 
Kako pocela,ja bas danas prolazio i nista ne videh da se kopa?
 
Почело је копање темеља за другу фазу (сликано данас):

20151115153042.jpg
20151115153020.jpg
20151115153025.jpg
20151115153105.jpg
 
Квалитетна архитектура не мора увек значити, бар нама лаицима, да је и за око лепа.
Укуси су различити. Већини људи је важније да буде квалитетна па и да је мало ружнија.
 
Pa valjda je estetika isto bitna koliko i funkcija?
Mislim da to nema veze sa tim da je neko laik ili ne. Svako moze da prepozna lepu i kvalitetnu zgradu od prosecne, da ne kazem lose.
 
Uživo ovo ne deluje ništa bolje. Deluje ružnije od svih novogradnji u komšiluku

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Vrh