Šta je novo?

Blok 67a "Neimar V"

rookie":2xan37b5 je napisao(la):
Jel se jos nekome ne svidja ova potpuno crvena spoljasnost zgrade, ili sam samo ja u pitanju?
bgarh":2xan37b5 je napisao(la):
malo pogledajte okolinu i blokove. Ponoviti opeku i to crvenu je hrabro i zanimljivo. Uostalom, sad je ova opeka ponovo potpuni hit u arhitekturi.
Vazno da je vrlo kvalitetno uradjena faza 1, a sto se tice izgleda faze 2, lepota je u ocima posmatraca. Licno, meni je prihvatljiv izgled.
I na kraju, nadam se da ce investitor urediti i zelene povrsine kao na renderu, jer je to mnogo vaznije od zute,zelene ili crvene boje cigle...
 
Не желим да звучим арогантно будући да сам сасвим нови члан, али, зар не мислите да је више до слике?

Прецизније, до појачаног тона боје? Погледајте боју траве и жуте кесе коју човек носи, пре бих рекао да превише појачана боја него да је до самих цигала:

lKHoort.jpg


Ево како би изгледала слика да се само мало смањи боја:

iLtH8Y0.jpg
 
Krenuli su sa postavljanjem parketa. Lamela 1 i 2 su 90% zavrsene. Inace unutrasnjost se isto radi tako da su na stepenice i hodnike postavili plocice. Postavljeni su i okviri za liftove, negde postavljene klime, a i kreniuli su sa sredjivanjem zardinjera i pripremom za postavljanje zelenih povrsina.
Dakle, da kucnem u drvo, Faza I ce biti gotova u ugovorom predvidjenom roku.

Prodaja Faze II je uveliko krenula. Koliko sam razumeo, stanovi su ovoga puta uglavnom veci, ali im je i cena visa za 10%.
 
Cena sada iznosi
1750/m2 - pdv uračunat u cenu(1.591+159pdv). Ako je tačno da je +10% za F2, onda je
1.925/m2 (1750+175pdv) za one koji kupuju prvi stan je možda važna info o visini pdv. ispravite me ako loše računam. Proverite za gotovinu da li cene idu niže.

to +10% im je zbog čega? Jesu dali objašnjenje? Kako cene terase u F2? 100%?
 
Гага":g1z3wzb0 je napisao(la):
Тракзеро, па напиши колика ја цена ?
Tacnu cenu ne bih znao, tu sam informaciju cuo cekajuci da obidjem svoj stan. Sigurno 5-6 parova je dolazilo i informisalo se o Fazi 2. Upravo tada sam saznao da je prodaja za Fazu 2 krenula i da dobro ide.
Mateja84":g1z3wzb0 je napisao(la):
Cena sada iznosi
1750/m2 - pdv uračunat u cenu(1.591+159pdv). Ako je tačno da je +10% za F2, onda je
1.925/m2 (1750+175pdv) za one koji kupuju prvi stan je možda važna info o visini pdv. ispravite me ako loše računam. Proverite za gotovinu da li cene idu niže.

to +10% im je zbog čega? Jesu dali objašnjenje? Kako cene terase u F2? 100%?
Povracaj pdva iznosi 10%. Ono sto trebate da uzmete u obzir je da se 10% racuna na 40m2 i jos po 15m2 za svako povezano lice. To bi znacilo da ako kupujete prvi stan sa suprugom, dobicete povracaj pdva na 40+15=55m2. Znaci 55m2x[cena stana]i onda 10% od tog iznosa. Da bi usli u proceduru za povracaj pdva, potrebno je da je cena isplacena u celosti. Objekat ne mora biti zavrsen.

Zasto su podigli cene faze 2, ne bih znao. Ali to je isto uradio i A blok, koji je vec najavio fazu 3....
 
Мислим да је велика цена квадрата, а исту су вероватно подигли пошто им можда продаја иде добро,па да мало ућаре!
По мом мишљењу је можда боље узети стан, исто од Неимара В, овде на Бежанијској коси у згради коју су скоро завршили и углавном је усељена, а има још нешто непродатих станова углавном веће квадратуре.

У теми „Купујем стан“ сам у мају месецу написао да су од женине најбоље другарице, ћерка и зет купили стан у тој згради, четворособан 95 квадрата, цена 1350,- евра са ПДВ-ом. Гледали су станове и ту у блоку 67а и те које гради Неимар В, а и у Чипси граду, али им се нису свидели, због збијености зграда, буке, немања инфраструктуре.
 
Lamela 1 skinute skele... Izgleda ozbiljno dobro... Ali to je već stvar ukusa
1228a3a6b04d179281059b25c3e4f02b.jpg

6ec9013dc34cbbeb173b83fa805eaceb.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
На први поглед, и са ове стране, љепше од комшија преко пута.
 
Мени нешто што има овако упадљиво и ружно постављене клима уређаје никада неће бити лепо, нажалост.
 
Cene su 1850 eur za kredit, 1800 eur za plaćanje na rate i 1700 eur za keš plaćanje... Terasa se računa 100% cene. Garažno mesto je 10k eur. Cena kvadrata lokala 2800 eur na rate, 2600 eur za keš.
 
ne bih baš mogao da se složim da izgleda ozbiljno dobro.


pre bih rekao prosečno.
 
MilisaV":35naqktf je napisao(la):
ne bih baš mogao da se složim da izgleda ozbiljno dobro.


pre bih rekao prosečno.
Moram priznati da objekat deluje mnogo bolje uzivo nego na slikama, mada estetski izgled je opet subjektivna stvar tako da ne vredi o tome raspravljati. Meni licno se dopada, sad cemo jedino videti kako ce to zelenilo da odrade, mada s obzirom da stize zima, tesko da ce se to i primetiti pre maja 2016.
Elem, nije mi samo jasna postavka klimi na fasadu, jer ti stanovi vec imaju izvedene nosace za klimu na terasi...?!
 
Moze li malo vise informacija o drugoj fazi?
Kada je planirano da bude gotova i da li su lamele na sajtu Neimara samo prva faza?
 
Meni je fascinantno da nesto reklamiraju i prodaju kao ovo

ikf6w4p.jpg


a onda ispadne ovo

gkCPWlt.jpg


Ne znam al ja da sam kupac zestoko bih se smorio.
 
mekbejn":3morb6mk je napisao(la):
Moze li malo vise informacija o drugoj fazi?
Kada je planirano da bude gotova i da li su lamele na sajtu Neimara samo prva faza?
Vazano za Fazu 2, znam da je prodaja pocela, za detaljnije informacije najbolje da ih pozoves ili da prosetas do tamo. Imaju i maketu kao i materijale enterijera, pa nije lose videti.

Ako mislis na ovaj sajt: http://neimarv.rs/ , tu imas i Savada (to je faza 1) i Savada 2 (to je faza 2), vise o Savadi koja je pri kraju izgradnje imas ovde: http://savada.rs/ i https://www.facebook.com/savada.page
A da, sto se tice zavrsetka radova faza 1 je planirano da bude gotova u decembru, tako da po svemu sudeci rok nece biti probijen.

Moje misljenje, kao kupca stana u Savadi, da necete pogresiti ukoliko se odlucite za Neimar. Necete pogresiti ni ako uzmete stan u A-bloku, isti smo izbegli iz razloga prenatrpanosti, sto je opet subjektivna katergorija. U svakom slucaju, oba kompleksa su vrhunski i kvalitetno uradjena, tako da ce ovo biti jedan lep i moderan porodicni kvart :kk:
 
Hvala na informacijama.

Međutim, link ka projektu "Savada 2" na sajtu Neimara vodi na FB stranicu. A ja sam hteo da vidim planove za stanove, a na sajtu Savada.rs su i dalje svi planovi iz Faze 1.

Hvala još jednom, svakako ću ovih dana da prošetam do bloka da vidim kako izgleda i kakva je ponuda.
Ako bude opet ovih 2.5 od 58 ili 63 kvm, možda i bude nešto :)
 
mekbejn":3hfx2yx1 je napisao(la):
Hvala na informacijama.

Međutim, link ka projektu "Savada 2" na sajtu Neimara vodi na FB stranicu. A ja sam hteo da vidim planove za stanove, a na sajtu Savada.rs su i dalje svi planovi iz Faze 1.

Hvala još jednom, svakako ću ovih dana da prošetam do bloka da vidim kako izgleda i kakva je ponuda.
Ako bude opet ovih 2.5 od 58 ili 63 kvm, možda i bude nešto :)
Planova nemas na sajtu jos uvek, ali kod njih ima. Koliko sam razumeo, za razliku of faze 1 gde su pravili dosta manjih stanova (pa posle spajali u jedan) ovde su uglavnom veci porodicni stanovi. Tako da sam siguran da ce biti stanova u kvadraturi koje si napomenuo. Inace, upravo smo mi uzeli jedan takav 2,5 od 64m2. To je bio drugi odlucujuci faktor zasto smo izabrali Savadu umesto A bloka, jednostavno ta kvadratura je mnogo bolje iskoriscena.

Sve najbolje
 
ftj":2srwtgzd je napisao(la):
Meni je fascinantno da nesto reklamiraju i prodaju kao ovo

ikf6w4p.jpg


a onda ispadne ovo

gkCPWlt.jpg


Ne znam al ja da sam kupac zestoko bih se smorio.

Nisi jedini, samo što sam ja tamo već uzeo stan. Najsmešnije u celoj priči je što nisam kupio stan u A Bloku izmeđuostalog i zbog čudne fasade, jer mi se više sviđala ta pitomija "bež" boja Savade... Kad ono ljudi stavili crnu fasadu.
 
Da, u pravu ste, ova bež fasada sa rendera je povukla u sivu a fasadne cigle su tamno sive (ne crne), danas sam malo osmotrio uživo.
 
garcha":1yiblyov je napisao(la):
Da, u pravu ste, ova bež fasada sa rendera je povukla u sivu a fasadne cigle su tamno sive (ne crne), danas sam malo osmotrio uživo.
Koliko je meni poznato, fasada jos uvek nije bojena. Fasadna cigla jeste drugacija nego na renderu, medjutim uzivo ta cigla (kada je oprana) deluje bar 50% lepse nego sto je na ovim slikama. Opet, nekome se svidja a nekome ne. Mislim da je mnogo vaznije kakav je kvalitet gradnje, nego li boja.

DusanBG":1yiblyov je napisao(la):
to može samo u Srbiji...
I dalje ocigledna privrazenost admina A-Bloku.
:kk:
 
Crna fasada sta ce da polijepe lazne cigle preko , kupci su trebali traziti opis fasade prije potpisivanja ugovora dovodjenje u zabludu
 
Vrh