Šta je novo?

"Blok 63" - Vojvođanska [stambeni objekat]

Pozdrav budućim komšijama, nama je rečeno da do početka marta nije moguće ući u stan (interesovali smo se zbog uzimanja tačnih mera). Tražili smo izmene u kuhinji i toaletu, za sve su nam izašli u susret. Još da ispune očekivanja i dogovor 🙂
Dianea, kakve ste tačno izmene tražili i koja je kvadratura stana? Mi kada smo pitali, doduše davno, odgovor je bio da ne sme biti nikakvih izmena zbog upotrebne dozvole.
 
IMG-65999a5df4887018a0013304381767be-V.jpg
IMG-f8c70fe0768943b8997f5825a44db61d-V.jpg
IMG-6efba81125423543f33d70e7bc67ca15-V.jpg
 
Dianea, kakve ste tačno izmene tražili i koja je kvadratura stana? Mi kada smo pitali, doduše davno, odgovor je bio da ne sme biti nikakvih izmena zbog upotrebne dozvole.
Stan je od 78 kvadrata, napr. tražili smo da se u toaletu izmeni raspored sanitarija kako bi tu napravili vešeraj. Sve sugestije su prihvatili.
 
Hvala puno na slikama!
Mislim da su viber grupe odlicne, ponekada malo zamaraju!
Poruke na forumu su korisnije, kako za kupce u ovom objektu tako i za one koji tek nameravaju da kupuju nekretninu. Svi smo citali i poruke vezane i za druge objekte i dolazi do korisnh informacija!
 
Objavljeno je još fotografija na viber grupi gde se vidi kako napreduju radovi. Ali da ne bi bilo problema kao prošlog puta, neka ih autor sam postavi.
 
Pa da zamolimo autora i buduceg Komsiju da nas obraduje novim slikama! Hvala unapred!
 
Sta mislite o nacinu na koji je zgrada "spojena" sa susednom? Deluje kao da je samo nabacana izolacija, jer je taj zid neravan (nisu sklonjeni oluci, klime, prozori..).
Da li ce stanovi na toj strani imati probleme sa izolacijom, kondenzacijom itd?

viber_image_2022-03-11_16-26-30-054.jpg
viber_image_2022-03-11_16-26-28-976.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Papiroloski je sve cisto tako kazu. Mada kazu i posle pada Berlina da je svaka pronadjena Hitlerova odluka bila valjano potpisana i zavedena, sto bi rekli nista na crno sve legalno.
 
U potpunosti se slažem sa svima koji tvrde da ovoliki objekat nije smeo da se nađe na ovom mestu.

No, ne mogu da se otmem utisku da, samostalno gledano, i ne izgleda toliko loše (osim kalkana koji su promašaj).

Ovakva zgrada je logičan nastavak arhitekture Bloka 1 i trebala je da je da bude model za Blok 32 i za Blok 12 npr.
 
Ja bih povodom velike visinske razlike naglasio da je u pitanju "poraz krmačećeg urbanizma".
Krmače koje su posledica "skupih liftova" su konačno prevaziđene. Liftovi su ušli u Beograd prvi put u drugoj polovini tridesetih godina dvadesetog veka i izgleda da ponovo ulaze u upotrebu.
Posledica je da parking mesta izlaze iz upotrebe ali to je druga priča.
 
Jel ima neko da se uselio u zgradu,kakvi su utisci,zvucna izolacija? Vidim ostalo je par stanova 2400 eu m2
 
Sta mislite o nacinu na koji je zgrada "spojena" sa susednom? Deluje kao da je samo nabacana izolacija, jer je taj zid neravan (nisu sklonjeni oluci, klime, prozori..).
Da li ce stanovi na toj strani imati probleme sa izolacijom, kondenzacijom itd?

Pogledajte prilog 130171Pogledajte prilog 130172
Naravno da će imati problem, očajno je urađeno a pride nije urađen dilatacioni lim između dva objekta da zatvori to sve .
Vrlo nestručno.
 
Vrh