Šta je novo?

"Blok 63" - Vojvođanska [stambeni objekat]

638CD2D9-7E1D-400C-B9CC-C95FEEE6D3C9.jpeg
Prostor do susedne zgrade jedva dovoljan za oluk!
E2256F81-0F10-4121-A425-453BEE272510.jpeg
9CCD2FDB-A3E1-40CC-85B2-30B84E5B2E91.jpeg
60380081-2482-4179-B427-8B6CECC405FB.jpeg
Kolona kamiona sa betonom - neko vece betoniranje pa nema stajanja ni po kisi!
E2E263B1-5CAE-4FB6-BB68-5900902A2AE0.jpeg
D44ADBBF-51DC-4F38-BA4E-0508B790928B.jpeg
769956B9-6F73-4956-AA7E-32087503377D.jpeg
Objekat prekoputa, bocna fasada.
 
Pogled preko raskrsnice.

iS7ALPm.jpg


Dostigli su visinu Vojvođanske 11-15, sad još 2½ puta toliko, jedna skladna ambijentalna celina onako sve zajedno.

FlSSIgj.jpg


Središe građevinsku da zazidaju ljudima prozore na slobodnostojećem objektu, move along, nothing to see here.

dX1vuA6.jpg


Distanca do napuštene nezavršene zgrade uz Gandijevu.

n2URHaf.jpg


Očekivao bih da nakon svega urede ovaj travnati ćošak levo koji su ogradili i pretvorili u stovarište, bilo bi trulo da ostane blatište.

AQjyEiC.jpg
 
Jedna sa ulice.

sA4XDha.jpg


Jedna iz Pere Segedinca, desno je V12.

BfovAdY.jpg


V12 takođe proverbijalno lepo napreduje.

3VMiR3O.jpg
 
Jedno pitanje. Da li je moguce birati dezen plocica za kuhinju kupatilo, dezen tarketa, imati posebne zahteve u smislu zidova (necu odvojenu kuhinju, hocu sank itd.).

Pozdrav
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=851379#p851379:2x4usatz je napisao(la):
Mima » Sre Maj 19, 2021 4:37 pm[/url]":2x4usatz]Jedno pitanje. Da li je moguce birati dezen plocica za kuhinju kupatilo, dezen tarketa, imati posebne zahteve u smislu zidova (necu odvojenu kuhinju, hocu sank itd.).

Pozdrav

Pločice definitivno ne - odnosno, oni imaju dve različite kombinacije za kupatilo i toalet, pa se eventualno može birati između te dve (u principu veoma svetle nijanse sive i bež). Tarket isto ne. Što se tiče zidova, slabo. Sitnije izmene hoće da usvoje, mada mislim da je za to možda kasno, osim eventualno na najvišim spratovima, pošto su već pri kraju tih grubih zidarskih radova.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=852709#p852709:1gfzsyd4 je napisao(la):
Leslie Knope » Pon Maj 24, 2021 8:23 am[/url]":1gfzsyd4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=851379#p851379:1gfzsyd4 je napisao(la):
Mima » Sre Maj 19, 2021 4:37 pm[/url]":1gfzsyd4]Jedno pitanje. Da li je moguce birati dezen plocica za kuhinju kupatilo, dezen tarketa, imati posebne zahteve u smislu zidova (necu odvojenu kuhinju, hocu sank itd.).

Pozdrav

Pločice definitivno ne - odnosno, oni imaju dve različite kombinacije za kupatilo i toalet, pa se eventualno može birati između te dve (u principu veoma svetle nijanse sive i bež). Tarket isto ne. Što se tiče zidova, slabo. Sitnije izmene hoće da usvoje, mada mislim da je za to možda kasno, osim eventualno na najvišim spratovima, pošto su već pri kraju tih grubih zidarskih radova.

Hvala na odgovoru. Cena kvadrata je bila OK, imaljuci u vidu okruzenje pa i ovi detalji oko plocica nisu tako bitni.
Valjda ce ispostovati rokove.

Pozdrav i sve najbolje
 
Dobro veče svima,
Planiramo da kupimo stan u ovoj zgradi,da li imate neki savet u vezi polozaja stana,koja je cena je trenutno aktuelna,preporuka za agenta sa kojim ste bili zadovoljni.I ako imate jos neki savet otvoreni smo za sugestije.
Hvala
Jelena
 
Zdravo Jelena, ne znam za koju ste strukturu zainteresovani, pošto je većina dvosobnih stanova prodata (ako se ne varam, ostao je jedan stan na poslednjem spratu ispod povučenog). Ima još dosta trosobnih. Što se orijentacije tiče, jedna opcija je da stan gleda na Vojvođansku, što je neka severozapadna strana, a druga je da gleda ka bloku, što je jugoistočna. Mislim da je kvadrat nešto jeftiniji za stanove koji su okrenuti ka Vojvođanskoj. Mislim da je cena oko 2.100-2.200€ po kvadratu, ako se nije nešto drastično menjalo. Ja sam zvala direktno investitora, mislim da oni imaju jednog agenta prodaje koji je meni bio okej. I Obradović nekretnine vrše prodaju bez provizije, mislim da čak na njihovom sajtu možete naći preostale stanove sa cenama.
 
Ko bude kupio stan sa pogledom na Vojvođansku nek dobro proveri zvučnu izolaciju stolarije, jer će uskoro kroz Vojvođansku da ide skoro sav saobraćaj iz Zemuna i NBGa ka autoputu za Čačak.
 
I ja sam ovde jedan od kupaca , koliko vidim vec su cenu fino podigli. Ja sam uzeo stranu ka blokovima , ali ne bi trebalo da bude problem na Vojvodjanskoj strani, jer je dobra izolacija plus troslojno staklo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854563#p854563:25oy279w je napisao(la):
roland » Pon Maj 31, 2021 12:54 pm[/url]":25oy279w]Ko bude kupio stan sa pogledom na Vojvođansku nek dobro proveri zvučnu izolaciju stolarije, jer će uskoro kroz Vojvođansku da ide skoro sav saobraćaj iz Zemuna i NBGa ka autoputu za Čačak.
Prohodnost ulica koje se ulivaju u Vojdvodjansku ce znacajno ograniciti rast prometa tom ulicom. Zemunska ima samo dve trake i vec sada ju je jako tesko proci. To ce naterati ljude iz zemuna da i dalje idu obilaznicom kojom ce iako je duza brze doci. Isto tako i veci deo saobracaja ce ici Jurija Gagirina koja ce takodje imati prikljucak na novu magistralnu saobracajnicu. Povecace se obim saobracaja Vojvodjanskom, ali mnogo manje nego sto se moze pretpostaviti. U svakom slucaju kada se gleda na bilo koju saobracajnicu sa sest traka treba imati troslojna stakla.
 
Ne gradi se priključenje na Jurija Gagarina niti se zna kada će biti izgrađeno, dakle sav saobraćaj će ići Vojvođanskom.
 
Dakle u pravu ste. Ceo saobracaj ce ici zemunskom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854716#p854716:22rfsg1z je napisao(la):
vucko » 01 Jun 2021 07:32 am[/url]":22rfsg1z]Ne gradi se priključenje na Jurija Gagarina niti se zna kada će biti izgrađeno, dakle sav saobraćaj će ići Vojvođanskom.

Ipak se gradi!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854716#p854716:hkxcu10i je napisao(la):
vucko » 01 Јун 2021 08:32 am[/url]":hkxcu10i]Ne gradi se priključenje na Jurija Gagarina niti se zna kada će biti izgrađeno, dakle sav saobraćaj će ići Vojvođanskom.
@Вучко бре, немој да уносиш забуну, градиће се прикључак из Јурија Гагарина на градску магистралну саобраћајницу Сурчин-Нови Београд.
 
Deveti sprat u izgradnji
 

Prilozi

  • 036488C1-8CB1-4B65-98F5-329D9895B272-min (1).jpeg
    036488C1-8CB1-4B65-98F5-329D9895B272-min (1).jpeg
    1.011,5 KB · Pregleda: 2.258
  • 6F7DD56F-8EFC-44E5-A03F-EA3569C2CE40-min (1)-min.jpeg
    6F7DD56F-8EFC-44E5-A03F-EA3569C2CE40-min (1)-min.jpeg
    915,3 KB · Pregleda: 2.261
Da li je moguce da kompletan deo Vojvodjanske ulice od raskrsnice sa Gandijevom do kruznog toga je tako urbanizovan da su zgrade gradjene do 4. sprata a sada 10. Ni na sta to ne lici. Ocigledno ogromna korupcija. Maximalno zauzece parcele samo zarad sto vise kvadrata. Umesto ako vec hoce da se gradi da se prave zgrade kao V12 a ne ova skalamerija. Tuga.
 
Законита корупција, илити легално ружење града зарад већег профита. Читав тај потез четвороспратница са елементима војвођанског градитељства изгледа складно, и сам за себе, и наспрам старих бежанијских кућа. Овако ће све укупно изгледати - бедно. Очигледно је град са доласком напредњака на власт потпуно одустао од естетике - ја немам друго објашњење.
 
Ja sam takođe inicijalno bio sklon da posumnjam na korupciju i muljažu sa papirima, posebno kada se pogleda kontekst okruženja i cele neparn stran Vojvođanske, no stvar je ovde objektivno krajnje čista.

Ceo taj ugao Vojvođanske i Gandijeve je po davno usvojenom i važećem PRG-u stavljen u zonu mešovite namene i VIŠE SPATNOSTI. To važi i za te četvorospratnice pored, iza i u nastavku objekta koji se gradi. drugim rečima, ti stariji objekti nisu razvijeni do maksimalne spratnosti koja je bila dozvoljena, dok ovaj objekat jeste.

Što je razumljivo i sa finansijske strane, jer je ovaj plac Grad svojevremeno prodao po rekordno visokoj ceni, jer je lokacija u međuvremenu postala vrlo atkraktivna.

S druge strane, objekat V12 prekoputa, takođe u izgradnji, možda deluje skladnije i umerenije dimenzionisan, međutim, i on je razvijen do dozvoljenih masimuma, s obzirom da se nalazi u zoni SREDNJE spratnosti.
 
Vrh