Šta je novo?

BITCOIN kriptovaluta (?!)

Takvih prevara je bilo i bice, samo menjaju oblik. Ovi su samo iskoristili pricu oko kripta i namamili ljude, a to nema nikakve veze sa kriptom vec je samo osmisljen sajt sa nekim tabelama i chartovima da lici da je pravo, a u pozadini toga je obicno nista. Sreo sam igrom slucaja pre par godina neke prevarante koji su me ubedjivali kako su napravili kripto novcic koji stoji iza platforme za investiranje u hotele. Naravno niti su napravili kripto novcic niti su ista investirali u hotele, ali su imali tu neku zvaku na koju padaju neiskusni, a pohlepni.
Sem toga, cak i da su zaista napravili kripto novcic (ima ih preko hiljadu) to opet nista ne znaci jer nije kvantna mehanika napraviti kripto novcic. Najveci broj altova se pravi sa ciljem da se navuku ljudi, pokupi lova i onda kud koji. Po meni je ovaj krito jedna obicna vezba za ono sto sledi, a to su drzavne kripto valute tako da ako se vec rizikuje, treba samo gledati bitcoin i eventualno neke poznatije altove, uzeti profit i ne zanositi se previse da ce ovaj trenutni kripto da zameni novac ili zlato.
 
Poslednja izmena:
nije kraj dok dok je tu theter... to ce biti jedan od poslednjih udaraca u ovom bear-u.

@vradovic
i moj bratanac moze da nacrta nesto slicno

kripto nikad od svog zacetka nije doziveo pravi bear...
nikada nije doziveo ozbilje kamatne stope...

svakako da mislim da ce bitcoin i vrv eth ostati u igri posle ovog..., ali 15k sasvim sigurno nije dno. isto tako ni 10k.
 
nije kraj dok dok je tu theter... to ce biti jedan od poslednjih udaraca u ovom bear-u.

@vradovic

i moj bratanac moze da nacrta nesto slicno

kripto nikad od svog zacetka nije doziveo pravi bear...
nikada nije doziveo ozbilje kamatne stope...

svakako da mislim da ce bitcoin i vrv eth ostati u igri posle ovog..., ali 15k sasvim sigurno nije dno. isto tako ni 10k.
O tom teteru se priča već 5 godina. Ako imaš info da će baš ove godine ili ovaj bear biti kada će teter propasti i btc otici na 1k onda super :)

Neš kupit' :cool:
 

Ova fantom kripto firma je bila na istom spratu gde ja radim, bilo je zanimljivo kad je upala policija :)
 
O tom teteru se priča već 5 godina. Ako imaš info da će baš ove godine ili ovaj bear biti kada će teter propasti i btc otici na 1k onda super :)

Neš kupit' :cool:
ne znam da li će baš ove god, ali verovatno da hoće pući jer ja tako kažem
 
To je kao da kažeš ne znam u koliko sati se smrkava ali sigurno će se smrći kad počne da pada mrak.
 
da, i jedno i drugo su opšte poznate činjenice

poenta je da je peg 'sistem' thetera njesra
peg sistemi su njesra po sebi i dokazali su se tako..

ne ide na 1k, ali nije dno na 10k
 
0-02-02-68b28e0c1674904381c86715cf2bbc022a42de607794c473497967fe20b835d6_1c6db4d7dd36d7.png
 
rokaj u nekretnine ?
nekretnine only go up
 
Nikad nije ni postojao u perspektivi. Nijedna država neće odustati od monetarne kontrole. Onda praktično države ni nema. Ono što ćemo možda doživeti jeste državna "kripto valuta"...i s njom još veća kontrola.
 

Čisto sam radoznao. Kakav misliš da je algoritam za određivanje da li je bull? Poredi istorijske bull markete koji su mu u inputima u bazi (samo u kripto ili bukvalno svih tržišta) u periodu od tih 5 meseci recimo za ovaj rast od 75% npr i onda ako je verovatnoća veća od X, onda kaže considered as? :) Da je rast 30% npr, rekao bi, probably ili tako nešto.
 
Vrh