Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Investitor je minel kotlogradnja R.E. registrovana na Uralska 3.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220206-181113_Maps.jpg
    Screenshot_20220206-181113_Maps.jpg
    124,7 KB · Pregleda: 403
Bio je sajt kratko u funkciji, ja jos uvek mogu da pristupim tipovima stana, na svakom spratu valjda imate svaku vrstu stana. Po spratu 8 stanova

Pa ljudi imate prezentaciju. Pise vam velicina stana,na kom je spratu itd. Svaka zgrad od 1-6 sprata ima po 2 dvosobna, 4 trosobna i 2 trosobna (ako se secam) 8 stanova po spratu i 7 pent i prizemlje se ne secam. Sto razbijate glavu oko velicine. Imate i 3D i raspored sa velicinama svake prostorije i pozicijim stana. Cene su kakve ce biti - svakako su sa pdv-om sto je svima izgleda receni pa od 1700-2200
 
Investitor je minel kotlogradnja R.E. registrovana na Uralska 3.Aha ja sam mislio da je BIG. Hvala ya info.

Pa ljudi imate prezentaciju. Pise vam velicina stana,na kom je spratu itd. Svaka zgrad od 1-6 sprata ima po 2 dvosobna, 4 trosobna i 2 trosobna (ako se secam) 8 stanova po spratu i 7 pent i prizemlje se ne secam. Sto razbijate glavu oko velicine. Imate i 3D i raspored sa velicinama svake prostorije i pozicijim stana. Cene su kakve ce biti - svakako su sa pdv-om sto je svima izgleda receni pa od 1700-2200
Nije svima rečeno da če biti od 1700 do 2200 meni su rekli prvo 1700 do 2000 a onda od 1800 do 2200. Dakle menjaju se cene iz dana u dan. Plus sto konfuznih informacija oko prodaje.
 
Takodje sajt je starijeg datuma, nisu nuzno sve informacije tacne. Recimo da li je kvalitet gradnje i dalje kao sto je na sajtu navedeno?
 
Takodje sajt je starijeg datuma, nisu nuzno sve informacije tacne. Recimo da li je kvalitet gradnje i dalje kao sto je na sajtu navedeno?
Bukvalno nakon ovakvog odnosa sve je upitno i sumnjivo. Ne znam za druge ali meni je potpuna trasnparentnost u ovakvoj vrsti posla prvi i najvažniji preduslov za saradnju.
 
Svi u "niskom startu" a starter nije jos ni dosao na start da pusti trku. Dobro je za njih da ima ovoliko para i zainteresovanih. Osim x faktora koji uticu na cenu tu je i interesovanje . Nije ovo socijalni investitor vec komercijalni posao.
Ajmo da smirimo loptu i da ne licitiramo bespotrebno. Kad otvore prodaju svi ce videti cenu. A i ta cena moze da se menja i na gore i na dole.
 
Svi u "niskom startu" a starter nije jos ni dosao na start da pusti trku. Dobro je za njih da ima ovoliko para i zainteresovanih. Osim x faktora koji uticu na cenu tu je i interesovanje . Nije ovo socijalni investitor vec komercijalni posao.
Ajmo da smirimo loptu i da ne licitiramo bespotrebno. Kad otvore prodaju svi ce videti cenu. A i ta cena moze da se menja i na gore i na dole.
Niko ne traži socijalne stanove već ozbiljan odnos. Ukoliko parametri nisu bili jasni zašto su ih pružali potencijalnim kupcima. Dakle ne znaš cenu ne pričaš već kada budeš siguran koja je onda je saopštiš. Sve ostalo je mešetarenje, neprofesionalnost i burazerska priča. Opet podvlačim u ovakvim transpakcijama poverenje je osnovno!!!
 
Svi u "niskom startu" a starter nije jos ni dosao na start da pusti trku. Dobro je za njih da ima ovoliko para i zainteresovanih. Osim x faktora koji uticu na cenu tu je i interesovanje . Nije ovo socijalni investitor vec komercijalni posao.
Ajmo da smirimo loptu i da ne licitiramo bespotrebno. Kad otvore prodaju svi ce videti cenu. A i ta cena moze da se menja i na gore i na dole.

Bukvalno! Ako je forum uzorak trzista, ima da prodaju sve stanove za 2 dana.

Ljudi poceli da grade, cini se da imaju svu dokumentaciju, pustice vec prodaju uskoro.

Izgleda da je svima milija praksa da se pocne sa prodajom, a zemlja ni raskopana!
 
Ono sto je sada mozda zanimljivo je investitor. Firma je D.OO registrovana u "supici" sa jednim zaposlenim i to v.d direktora i tri zastupnika. Mozda gresim, ili su mi u strahu velike oci ali koje su im reference? Da li iza Minel kotlogradnje, stoji BIG CC ili je ovo sve normalno. Ako je neko strucan nek kaze ko je uknjizen na Big trzni centar i okolno zemljiste? Ovo izgleda nije finansirana izgradnja od banke vec nekog investicijskog fonda ?
 
Kada sam pre godinu dana zvao za neki stan u izgradnji na Dorcolu, na sajtu investitora je bio jedan jedini broj telefona. I na kraju je covek priznao da je on cuvar gradilista, da je dobio telefon da se javlja i da kaze "okvirnu" cenu, da prodaja pocinje uskoro i da se prati sajt.

Tako da verujem da je i ovde ista prica. Cena je "okvirna", ni oni ne znaju koliko ce kostati, jer tek su zaboli lopate. A koja god da bude, svakako ce se prodati...

Inace imaju sve dozvole (javno dostupno), sve je legalno, trzni centar odavno uknjizen ceo sa sve parking mestima. Zamljiste se vodi na МINЕL КОТLОGRАDNЈА RЕАL ЕSТАТЕ D.О.О.

Inace, Uralska 3 nije stracara, to je adresa trznog centra.
 
Trzni centar je Visnjicka 84. Uralska 3 je " kucerak" gde je registrovan investitor.Evo slike adrese.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220206-181113_Maps.jpg
    Screenshot_20220206-181113_Maps.jpg
    124,7 KB · Pregleda: 377
Izvinjavam se svima. Uralska 3 je ustvari adresa nekadasnje Minel kotlogradnje koju je kasnije preuzelo novoformirano preduzece Minel kotlogradnja RE. To su one cuvene privatizacije firmi da se dodje do zemljista.
Bilo kako bilo neozbiljno je da investitor ovako nastupa. Opises projekat i objavis ga a prodaju najavis ozbiljno sa datumom. Ovako prica je pisem te u tefter pa ti javim za neki dan. Aj da i to vidimo jer mozda prave stanove za sebe.
 
Trzni centar je Visnjicka 84. Uralska 3 je " kucerak" gde je registrovan investitor.Evo slike adrese.
Nema tog kućerka odavno, to je nekadašnja ambulanta DZ Palilula za radnike Minela. Na Uralsku 3 se vodi Big Fashion Park.

Inače od nekadašnjeg Minela ostala je jedna tabla u Diljskoj ulici, kao i jarboli pored table :D I to će verovatno još malo u istoriju.

Takođe da podsetim na poslovni objekat koji se planira do Big Fashion Parka:

BT_Outside_3.jpg
 
Poslednja izmena:
Posto vidim da ima ljudi koji su se ovde registrovali samo da bi uneli zabunu i menjali cene i opipavali trziste, za vas imam jednu poruku a to je da ste veoma providni i da samo cinite stetu mogucim klijentima.

Za sve ostale ljude jedan savet, da se ne pecate na ovakve komentare i da lepo sacekate kao sto cu i ja sacekati da ljudi iz merina pozovu kao sto su rekli svima koju su se zainteresovali za stan. Samo pametno i razumno. ;)
 
Kad vec na sajtu navode blizinu centra, Dunava...za sad imaginarnih mostova i metroa mogu i karton naselje na 1km od komleksa da uvrste u ponudu.
Realnost je trenutno da se kod Bogoslovije zavrsava koliko toliko uredjeni deo grada.
Karaburma dosta zaostaje, prljavija je, auti svuda po trotaru i zelenim povrsinama (pa pesaci setaju kolovozom), neuredjena ada huja sa fabrikom kartona koja se godinama navodno izmesta, nebroajno stracara i napustenih objekata na svakom koraku. Kulturni sadzaj ne postoji! Sportsko-rekreativni sadrzaji su slabi. O stopi kriminala i narkomaniji se vec raspravljalo na temi.

Sve se ovo da popraviti, i nadam se da hoce! Da ne bude da samo pljujem, dobro je povezano sa ostalim delovima grada, i dalje ima zelenila na sve strane, blizu je i zvezdarska suma...
Ima veliku perspektivu, ali ta perspektiva koju pokusavaju da prodaju uvijenu u novi koncept stanovanja u sklopu trznog centra moze da podigne realnu cenu za 100-200e ali ne za 500-600 kao sto plasiraju.
Cenim da cu navicu dosta gneva ovim komentarom, ali ovo su nazalost trenutno realni faktori koji uticu na kvalitet zivota!
 

Prilozi

  • 1644316608666.JPEG
    1644316608666.JPEG
    102,1 KB · Pregleda: 354
Posto vidim da ima ljudi koji su se ovde registrovali samo da bi uneli zabunu i menjali cene i opipavali trziste, za vas imam jednu poruku a to je da ste veoma providni i da samo cinite stetu mogucim klijentima.

Za sve ostale ljude jedan savet, da se ne pecate na ovakve komentare i da lepo sacekate kao sto cu i ja sacekati da ljudi iz merina pozovu kao sto su rekli svima koju su se zainteresovali za stan. Samo pametno i razumno. ;)

Samo zelim da citiram coveka, to je sve :)
 
Cenim da cu navicu dosta gneva ovim komentarom, ali ovo su nazalost trenutno realni faktori koji uticu na kvalitet zivota!
To je nažalost sve tačno, ali vraćamo se na početak priče - šta su alternative? Meni se čini da u Beogradu raste ogroman balon na tržištu nekretnina i to sve može da pukne u svakom trenutku. Meni nijedan projekat trenutno ne opravdava cenu... Ali kupaca očigledno ima.

S druge strane, inflacija je poludela. Jednostavno 1000 evra pre dve godine i 1000 evra danas nisu isto, sa tendencijom (drastičnog) pogoršavanja. Mislim da ljudi kod nas ozbiljno tripuju da evro ne može da devalvira. Ja nisam kreditni kupac i plašim se da mi svakim danom teško zarađena ušteđevina vredi manje.

P.S. inače nova sam na forumu ali ne radim za Merin ili Big već pratim ovaj projekat duže vremena pa me interesovalo šta se ovde piše. Informacije koje sam prenela su takve kakve su meni date (posredno od supruga koji je zvao)
 
To se i dalje planira? Lud čovek samo može
Kad vec na sajtu navode blizinu centra, Dunava...za sad imaginarnih mostova i metroa mogu i karton naselje na 1km od komleksa da uvrste u ponudu.
Realnost je trenutno da se kod Bogoslovije zavrsava koliko toliko uredjeni deo grada.
Karaburma dosta zaostaje, prljavija je, auti svuda po trotaru i zelenim povrsinama (pa pesaci setaju kolovozom), neuredjena ada huja sa fabrikom kartona koja se godinama navodno izmesta, nebroajno stracara i napustenih objekata na svakom koraku. Kulturni sadzaj ne postoji! Sportsko-rekreativni sadrzaji su slabi. O stopi kriminala i narkomaniji se vec raspravljalo na temi.

Sve se ovo da popraviti, i nadam se da hoce! Da ne bude da samo pljujem, dobro je povezano sa ostalim delovima grada, i dalje ima zelenila na sve strane, blizu je i zvezdarska suma...
Ima veliku perspektivu, ali ta perspektiva koju pokusavaju da prodaju uvijenu u novi koncept stanovanja u sklopu trznog centra moze da podigne realnu cenu za 100-200e ali ne za 500-600 kao sto plasiraju.
Cenim da cu navicu dosta gneva ovim komentarom, ali ovo su nazalost trenutno realni faktori koji uticu na kvalitet zivota!
Ova deponija je užasna ali ljudi ne kapiraju da ona nije samo problem Karaburme. Ona se nalazi na nekih 2.5km od lokacije na Karaburmi na kojoj ja živim, ali je ona takođe na 2.5km od TRGA REPUBLIKE.

Proverite na mapama vazdušno rastojanje ako mi ne verujete. Jednostavno nerealna priča da nešto takvo postoji praktično u širem centru grada.
 
Vrh