Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

I ja mislim da Dunavske terase imaju losu poziciju, pogotovu za nekog ko pesaci, ide na pijacu, u banke, vrtic, DZ, koristi prevoz. Ko ne izlazi iz kola njemu je svejedno. Ali tih par stotina metara sa onako zabacenim terasama puno znaci.

I uglavnom sam cula lose komentare na racun kvaliteta gradnje.
Cini mi se, koliko me secanje sluzi da je tad, kad se gradila zgrada, da je isto bila neka vrlo jaka cena (mozda 1400?). Pa se sve prodalo, ostalo samo 2 penthausa.
Dunavske terase su prilično dugo prodavali i na kraju snizili su cenu na 1000 evra.
 
Pozdrav!
Razmišljam da kupim ovde stan. Živim na Karaburmi preko 20 godina i vreme mi je da prelazim u veći stan i dopada mi se ova lokacija. Da li neko ima više informacija oko projektanata, izvođača radova, pretpostavke oko kvaliteta gradnje itd?
Takođe, malo sam zbunjen ko treba da se kontaktira za prodaju? Merin? Nema ih nigde na tabli, a vidim da stoji Big Residences na njihovom sajtu.
Merin je glavni. U toku je pretprodaja. Cene su u zavisnosti od sprata i velicine od 1700-2000 sa pdv-om. Parking mesto 1000
 
Pozdrav, ja sam se prijavio na taj spisak jos od pre 3 godine, ali nije nas jos niko kontaktirao, zadnji info je taj da nisu jos odredili cene i da ce javiti u narednom periodu. Samo mi nije jasno kako ljudi ovde pisu da su vec dobili cene i da su prodati stanovi? I jedni kazu rekli im 1900, a drugi 2200, Merin je ozbiljna firma i mislim da se ne igraju tako sa cenama, pa ko okrene da govore druge cene. Moje misljenje je da je 1900 sa pdv-om neka realna cena. Jer ako ide preko toga pre ce ljudi da kupe stan na Zvezdari za 2000 nego ovde. Woodstar je do skoro bio 1850 sa pdv-om za ove preostale stanove. A sto ce tice kvalita gradnje za Big Residence bice bas kvalitetna gradnja ako se bude radilo po specifikaciji koju sam ja tada dobio. Za razliku od Dunavskih terasa gde su kvadrature bile manje od plana pa kada su ljudi merili videli da stan tipa ima manje 5 kv, i svaki dvoiposoban stan ima jednu sobu koja nema prirodno svetlo nego samo otvor koji gleda u zid.
Provereno. Predprodaja krenula. Kad se zavrsi ide prodaja. Trenutno je u zavisnosti od velicine i spratnosti cena od 1700-200 sa pdv-om,a parking mesto 10000 sa pdv-om. Sada se prave prve 3 zgrade i rok je jun 2023.
 
To znaci da si ti zaposlen tamo? A sta bi sa onih 600 vec prijavljenih? I sta uopste znaci pretprodaja? Jasna mi je prodaja u izgradni ali ovo o pretprodaji nije. I ta cena koju pominjes je formirana za prodaju ili onako , da kazemo, pa mozda bude a i ne ?
 
To znaci da si ti zaposlen tamo? A sta bi sa onih 600 vec prijavljenih? I sta uopste znaci pretprodaja? Jasna mi je prodaja u izgradni ali ovo o pretprodaji nije. I ta cena koju pominjes je formirana za prodaju ili onako , da kazemo, pa mozda bude a i ne ?
Odakle ti ta ideja da sam ja zaposlen? Cemu negativa i napad? Imas kontakt Merina i ljudi ti objasne sve ako pricas na normalan nacin. I sto nebi zaposleni u kompaniji koja radi prijekat imali prednost izbora? Ne znam u kom svetu zivis,ali normalno je da imas benifit u bilo kojoj firmi u kojoj radis za neke stvari svuda u svetu pa i kod nas. Cena cemo saznati kad se otvori prodaja zvanicno. Spusti loptu u komentaru,ako ti se ne svidja ti ignorisi.
 
Provereno. Predprodaja krenula. Kad se zavrsi ide prodaja. Trenutno je u zavisnosti od velicine i spratnosti cena od 1700-200 sa pdv-om,a parking mesto 10000 sa pdv-om. Sada se prave prve 3 zgrade i rok je jun 2023.
Da i ja imam taj info, da ce sada ici prve 3 zgrade i to je taj rok koji je i na tabli tamo na gradilistu. A za cene cekamo pa cemo videti.
 
Prosao sam Uralskom i Visnjickom pre sat vremena i nisam video tablu. Gde je ?
 
IMG-1a7706ccc890321a370d51b3c9db6e4b-V.jpg
 
Ja imam isti info kao Dragan gore osim da su cene u rasponu od 1800 do 2150 sa Pdv zavisno od sprata, kvadrature itd. Najjeftiniji je prvi sprat oko 70 kv a najskuplji penthouse velikih kvadratura. Neki prosek je 1950 sa PDV. Bar je tako meni objašnjeno od strane Merina
 
Poslednja izmena:
Info koju sam upravo dobila, cena je od 1900 do 2300 sa Pdv-om u zavisnosti od sprata i strane. Svaka zgrada ukupno 7 spratova. Stanovi različite kvadrature su po svim vertikalama..znači nisu samo od 70 m2 na prvom spratu.
 
Bio je sajt kratko u funkciji, ja jos uvek mogu da pristupim tipovima stana, na svakom spratu valjda imate svaku vrstu stana. Po spratu 8 stanova

 
Ovde su svi zvali Merin ali se cene ne poklapaju, svima su razlicite, ispratite u zadnjih par stranica na temi. To mi je skroz neozbiljno od Merina ako tako saraju cenama kako ko okrene.
 
Da li pamte kome su sta rekli pa ako prodje prodje, samo testiraju trziste ili sto je najgore da zapravo nemaju cifre od investitora. Raspon od 1800 do 2300 je prilicno veliki
 
To je normalno, ako su u pretprodaji bile 1700-2000, u prodaji će biti minimum 10% više jer i oni koji su kupili u pretprodaji žele da zarade. Verovatno će cena rasti za oko 50e po spratu, otuda i taj raspon cena.
 
Sve se ovo pretvorilo u lošu špansku seriju. Nije počela prodaja, počela je pretprodaja, Cene ce biti 17000 do 2000, cene ce biti od 1900 do 2200, cene ce biti od 1850 do 2300, nema spiska, ima spiska od 600 ljudi od pre tri godine, itd. Smešno i nesvojstveno za navodnog stranog investitora. Sve miriše na klasičnu burazersku priču i poštene ljude odvlači od ovog projekta.
 
Vrh