Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Ma ionako im je posecenost nikakva, ako uvedu placanje parkinga, ljudi ce jos manje dolaziti.

Ja u Beo npr. nisam otisao nijednom otkad krenuli da naplacuju. Ako znam da cu se zadrzati, nikakav podsticaj nemam da odem tamo, bolje u neki bolji TC da odem ako cu vec platiti.
 
Da li postoje neke razlike u tržnim centrima? oni su svi isti, uglavnom sve iste prodavnice..
ako pričamo o tipa: ušće, delta, beo, galerija, big, ada...
 
Postoji razlika u ponudi. BIG ima dosta elementarnu ponudu kada su šoping centri u BG u pitanju. Hajde sad da ne uzimamo Galeriju kao reper, ali čak i u poređenju sa npr. Beo šoping centrom, BIG je slabiji što se tiče prodavnica. Više puta sam bio u prilici da moram da idem u neki drugi tržni centar jer toga što mi treba uopšte nema u BIGu.

Međutim, BIG je, prema mom iskustvu, mnogo dostupniji tržni centar, ako bih to mogao tako reći. Nema mnogo gužve, dva spoljna parkinga, izdvojen deo sa Maxijem, Dekatlonom i drugim prodavnicama i kafićima itd. za svakodnevne potrebe, zahvalniji tržni centar od dosta drugih.
 
Drage komšije,

Da li neko ima informaciju šta se dešava sa upotrebnom dozvolom, koja nam je uslov za uknjižbu?
Cela priča oko toga poprilično odužilaa...
 
Zna li neko kada se uvodi plaćanje parkinga na gornjem delu iz Uralske, rampe postoje ako već nije uvedeno? Vidim da su stavili rampe i na ulaz u samu garažu tržnog centra ali nisu još uvek u funkciji, ne uzima se kartica.

I da li postoji neka naznaka da će se uvesti naplata parkinga na otvorenom delu BIG-a i garaži koja je do garaže stanara, takozvani decatlon parking(ovde mi je čuvar rekao da treba da se postavljaju rampe, priča se, ali da ne zna ništa detaljno, to je bilo pre mesec dana)? Ljudi koji skreću iz Višnjičke u Diljsku pa na otvoreni parking levo prave najveći problem, treba samo nastaviti pravo na semaforu i skrenuti iz Višnjičke direktno na parking. Ljudi su počeli da se parkiraju i van parking mesta. Lično znam par ljudi iz unutrašnjosti koji kada putuju ostave kola u garaži na 5-10 dana jer se ne plaća.

Mislim sve bi ove probleme u saobraćaju rešili kružni tokovi a ne semafor na svakih 100 metara ali to je druga priča.
 
Neće za sada uvoditi plaćanje, još se i reklamiraju na društvenim mrežama kako su jedini tržni centar gde se ne naplaćuje parking. Pola Pančeva tu parkira pre podne pa busom na posao. P. S. Rampe u zatvorenom tc postoje od kada je otvoren tc pa ništa od naplate.
 
Ja sam iz nekih izvora čuo da gotovo sigurno ne planiraju da uvode plaćanje parkinga trenutno.

Jeste otvoreni skroro uvek pun sad, ali sam u poslednje vreme počeo da se parkiram u garaži u zatvoremom, uvek je poluprazna, čak i vikendom ima mesta lagano tako da ipak nije baš tolika frka.

A Pančevo mislim da više parkira u Metrou preko mosta, ipak je do Biga malo veće cimanje, nije baš praktično.
 
Vrh