Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Moraju da ostave oba ulaza otvorena da se ne bi stvarao konstantni haos u Višnjičkoj, koja je ipak bitnija ulica.

Gužve na ulazu će biti veće, ali zato će sigurno biti više mesta na samom parkingu, što je velika pobeda za posetioce tržnog centra.
 
Svakako ce biti kostantni haos u Visnjickoj sad. Mislis li da ce ljudi koji skrecu levo iz pravca Visnjice ka Diljskoj imati strpljenja da sacekaju sedmo zeleno ili ce konstantno biti u fazonu ma mogu jos ja da prodjem i blokirati raskrsnicu? Vec to rade, a bice jos gore sad kad se uspori ulazak.

Iz Diljske vise nece imati smisla da se ide u Visnjicku, neprohodno ce biti skroz.

Super sto ce biti vise mesta za posetioce, ali iskr zabole me za posetioce ako mi njihove rampe blokiraju ceo kraj. Bolje da su prvo resili onih 50 automobila i kombija koji stoke vecno parkirani tu.

Al aj, radi svako sta hoce bez ikakvog plana pa sto ne bi i oni, svakako odavno izbegavam Big nevezano za parking.
 
Rampe ne bi bile potrebne da parking nije konstantno zloupotrebljen od strane stanara pomenutog kraja.

Razumem šta govoriš i nije da se ne slažem, ali razlog zašto se uopšte uvode ove rampe je upravo zato što su ga ljudi koji žive u kraju faktički privatizovali.
 
Možda ostave ovaj ulaz iz Diljske samo za izlaz sa parkinga? Po meni je to bolje rešenje, da iz Višnjičke bude ulaz/izlaz, a da iz Diljske bude samo izlaz.
 
Rampe ne bi bile potrebne da parking nije konstantno zloupotrebljen od strane stanara pomenutog kraja.

Razumem šta govoriš i nije da se ne slažem, ali razlog zašto se uopšte uvode ove rampe je upravo zato što su ga ljudi koji žive u kraju faktički privatizovali.
Iskreno sve manje verujem u to da neko iz kraja zapravo svakodnevno parkira tu svoj daily auto. Mislim ok, svakako da ih ima, naročito iz ovih novih zgrada, ali stvarno mislim da su više problem automobili koji tu stoje već mesecima, a neki i godinama.

Jedno vreme sam redovno tu parkirao uveče nakon radnog vremena TC kad već svi posetioci odu, bukvalno sam napamet zapamtio koji auto gde stoji, mesecima i mesecima su bili na istom mestu, nepomerani i vrv neregistrovani. Ako samo uvedu rampe a ne odlšlepaju auto otpad, ništa mnogo neće promeniti.

EDIT: Btw nisam parkriao auto preko noći tu, nego samo dok sam u teretani, da ne bude da sam i ja jedan iz kraja koji zauzima parking :D
 
Da li neko zna koja cena se očekuje za stanove u drugoj fazi projekta?
 
Kako da li će biti nove faze, pa zar ne kreću sada da grade novu fazu?
 
Sada? Dok ne vidim bagere ne verujem. Nekoliko puta odlažu početak sa raznoraznim izgovorima
 
Sumnjam da će početi nova faza pre izgradnje Silve. Ne deluje mi da im je ovaj projekat prioritet uopšte.
 
Bila je izdata nekakva građevinska dozvola, ali vidim da je sada nekoliko zahtevan a CEOP-u odbačeno. To je Uralska 3 ako se ne varam.

1725520410017.png
 

Prilozi

  • Грађевинска дозвола - Верзија за објављивање _20240905091048.pdf
    158,9 KB · Pregleda: 57
Teško da neće graditi s obzirom da su podneli ispravku i dopunu 3.09.2024. Zašto bi ulagali napore i cimali se?
 
Skapirao sam ja to. Nego se nešto pitam zašto neko ko ne zna kada će graditi ulaže napore da dobije dozvolu sada?
Pa ovi iz prodaje su mi rekli da ne znaju kada će biti početak gradnje i da će me obavestiti u nekoj budućnosti.

Otkud znam šta iz drugih sektora rade
 
Mene su zvali iz prodaje da potvrdim zainteresovanost.
Rekoše da će prodaja druge faze krenuti u septembru i da će poslati na mejl detalje, ali još uvek nikakav mejl nije stigao.
 
Vrh