Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Da, deluje po njihovim standardima. Šta je Merin radio ovde - project management i prodaju ili su i suinvestirali?
 
Drage komsije,

Lepo je sto glasamo za zatvaranje kompleksa i sto se danima vodila polemika oko delikventih tinejdzera. Ali hajmo prvo da krenemo od sebe. Sramno je da posle 7 dana odsustva zateknem bastu (obzirom da mi je stan u prizemlju) punu smeca.
Ljubazna molba za komsije na visim spratovima....znamo gde su kante za smece😑

Lep pozdav
 
Daj, zezas da jos uvek postoje ljudi koji bacaju smece kroz prozor???
 
Postovane komsije
Da li imate neku preporuku za opremanje stana
Dizajner/ arhitekta
Hvala unapred
 
Kupci stanova u Bigu su uspostavljali hipoteku, mnogo je kreditnih kupaca bez problema. Pisao si da ne mozes da uspostavis hipoteku, gde je tacno tvoj problem? Pokušavam da pomognem...
Pozdrav,da li mozda znate da li sada moze da se izvrsi upis bankarske hipoteke na stan,zbog tih problema koji su ranije postojali u katastru,odnosno ja bi kupio vec prometovan stan na kredit,ali po vasoh prepiski nisam siguran da ce banka moci da upise hipoteku? Ako neko vise zna molim vas za odgovor
 
Meni su pre otprilike mesec dana rekli krajem godine ili pocetkom sledece.
 
IMG_4056.jpeg
 
Ako se ne varam posle 22 se gase dve strane znaka koje gledaju u Zgrade i ka Dechatlonu, a ostaju upaljene dve strane koje gledaju ka Centru i ka Adi Huji.
 
Da li neko možda ima okviran info ili prognozj o novoj fazi, kada bi krenula prodaja i okvirna cena po m2, imajući u vidu cenu za prethodne tri zgrade? :)
 
Drage komsije, juce smo angazovali sluzbu da ocisti ruglo na uglu Diljske i Uralske. Ono na sta nam je ukazana paznja je velika hrpa konzervi uz kucicu nocnih cuvara koji su limenke prebacivali preko ograde umesto da ih bace u kontejner.

Elem, problem je sto smo jutros OPET zatekli dve limenke na istom mestu odakle je ociscena hrpa limenki. Kako stati na kraj tom bezobrazluku?
Da li neko ima kontskt njihovog nadleznog?

Prilazem fotografije pre ciscenja i fotografiju od jutros.
20231130_090858.jpg
20231201_095230.jpg
 
Možda je bilo priče o ovome, tokom noći jel se ljudi parkiraju kod tržnog centra? DA li je puno?
 
Ne znam bas za preko noci, ali sve je punije i punije preko dana, bas je osetna razlika
 
Ne samo taj parking, nego i onaj gore BIG-ov postaje sve puniji i puniji. Ne znam da li tržni centar postaje popularniji ili je nešto drugo uzrok.
 
U TC i ispred Big parka parkiraju svi sa Karaburme, ne samo oni koji zive u novim zgradama. Ja licno znam zenu koja zivi kod Intese i parkira kod TC
 
Kombinacija sve veceg broja automobila generalno + useljeni ljudi. Za rast popularnosti nisam bas siguran.
 
Vrh