Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Ili na realnom objektu to ovako izgleda.
Screenshot_20230421_170450_InCollage - Collage Maker.jpg
 
Trenutna informacija za zgradu A je da su stanovi na oko 95 odsto završenosti, dok je sama zgrada na 90 odsto. Sve unutra, u stanovima, izgleda da je kvalitetno urađeno.
 
Svi koji su ulazili u stanove verovatno nece da pisu javno jer su ulazili tako sto su povezani sa nadzorom ili izvodjacem. Ono sto sam ja cula je da je gradiliste bilo odlicno organizovano, cisto i da su ispostovali sve obecano kroz ugovor.
Meni se licno ne dopadaju tanki zidovi izmedju soba i slaba izolacija u okviru stana, ali vidim da se tako sad svuda gradi.
Bice uskoro organizovan ulazak za uzimanje mera pa ce biti i slika.
Jel neko bio u ovom Norma conceptu?
 
Ja sam ovaj nasla, intresovala me cena😃
 
To je isti ovaj stan koji se izdaje za 800€ što je apsolutno nerealno, kao što je nerealna i prodajna cena.

 
Meni su rekli da ce poceti sa deljenjem kljuceva u junu, tako da ne znam odakle informacija za septembar...
 
Meni su rekli da ce poceti sa deljenjem kljuceva u junu, tako da ne znam odakle informacija za septembar...
Iz Merina :) u junu ce biti organizovan ulazak u stanove kako bi se uzele mere. Tako je nama receno.
Daj Boze da ste Vi u pravu, ali tesko da za mesec dana moze sve da bude zavrseno oko zgrade i u zgradi.
 
Oko zgrade ne mora sve da bude zavrseno da bi zgrada prosla tehnicki prijem, sto je jedini uslov za podelu kljuceva. Iz merina su rekli da ce pocetkom juna biti organizovan obilazak, cekaju detalje od investitora, i da ce tada podneti zahtev za tehnicki prijem objekata. Nakon tog odobrenja krecu sa podelom, e sad kojim tempom ne znam, ali na pitanje da li to znaci da ce biti pre avgusta su me uveravali da svakako nece cekati toliko i da prve kljuceve daju vec u junu.
 
Vrh