Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Spustiće roletne. Ja to radim pošto mi je ispred terase bilbord. Kada isključimo sva svetla u tv onda bez roletni ne može, kao da mi je u sobi
 
Ima li nekih informacija ili naznaka za sledecu fazu gradnje tj novih zgrada,vidim da su ovo prilicno brzo uradili do sada...i ima li ko da vec preprodaje stan u ovim zgradama :)
 
Cula sam da ima slobodnih stanova, odnosno da su neki kupci odustali, nazovite Merin pa vidite... Za sad se stalo sa sl.fazom dok se ne vidi ko ce biti izvodjac i investitor.
Pocelo je sa fasadom
IMG_20230315_111248.jpg
 
Da li mozete da mi kazete od koga ste culi i da li su informacije pouzdane?ja sam kontaktirao agenta prodaje pre nekoliko dana i rekao mi je da slobodnih stanova nema
 
Nisam licno zvala Merin, ali jedan od kupaca je dobio tu info od njih pre neki dan. Zao mi je, onda se cuva za nekog.

Kad se zavrsi fasada, bice 80% zgrade, verovatno kad zavrse Ugovore bice i preprodaje.
 
Zvao sam jutros, i kažu da ova informacija nije tačna. Zvanično su svi stanovi u prvoj fazi prodati.
 
Ima li nekih informacije kad ce biti na 80 posto izgradjenost, kad je useljenje??
 
Ima li nekih informacija ili naznaka za sledecu fazu gradnje tj novih zgrada,vidim da su ovo prilicno brzo uradili do sada...i ima li ko da vec preprodaje stan u ovim zgradama :)
Da li neko zna da li ima jos slobodnih ostava,za prodaju ili iznajmljivanje? I kolika je bila kvadratura tih ostava i cena?
 
Da li neko zna da li ima jos slobodnih ostava,za prodaju ili iznajmljivanje? I kolika je bila kvadratura tih ostava i cena?
Ja sam pitao pre par meseci i nije ih bilo. Dodatni problem je što su one pripadajuće stanu i mislim da neće biti moguće overiti kupovinu kod notara ako neko i bude zainteresovan
da ih proda. Drugačije se vode od parking mesta. Cenu ne znam
 
Pozdrav svima!

Interesuje me ima li ovde nekog da je mozda odustao od kupovine stana u ovom kompleksu i zeleo bi da ga preproda? Ako ima bila bih zahvalna da mi se javi :)
 
82 kvadrata stan sa pogledom na Dunav.Cena 2900€ po kvadratu.Mogucnost kupovine garaznog mesta cena 17 000€.
 
Ja se izvinjavam, ali bez ikakvog sarkazma i želje da pokrećem bilo kakvu raspravu oko cena, moram da pitam jer nisam baš detaljno ispratio priču oko ovog naselja:

Je li moguće da je to realna tržišna cena na toj lokaciji? 😳
 
Ja se izvinjavam, ali bez ikakvog sarkazma i želje da pokrećem bilo kakvu raspravu oko cena, moram da pitam jer nisam baš detaljno ispratio priču oko ovog naselja:

Je li moguće da je to realna tržišna cena na toj lokaciji? 😳
Jel moguće da je realna tržišna cena mleka preko 150 din?
 
Vrh