Šta je novo?

Big Rakovica (bivši Capitol Park)

Отворен је Пепко, може у завршене пројекте.

Sent from my LGL322DL using Tapatalk
 
На улазу у Пепко се чека ред једно 15 минута а каса 45 минута. Ал штада се ради кад су јакне 2000 а дуксеви 900 дин.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
BG Voz me je doveo do Rakovice pa ko veli da vidim ima li gužve u BIG-u. Više ljudi je u BIG-u nego u nedavno otvorenoj Galeriji.

1604850912954.jpg

1604850912951.jpg


A tu je i pominjani Pepco koji je malo više od kineske radnje "hoće kupi, neće kupi"
1604850912946.jpg
 
To je iz jednostavnog razloga, zato što je "Big" strateški bolje orijentisan i pametnije su selektovane radnje.
 
Да, има добру позицију и огроман паркинг, много људи који природно гравитирају ка њему, не само та најближа околина него долазе људи из Ресника, да не помињем оне јаднике са Миљаковца и Канаревог Брда који нису добили ниједан пројекат последњих 40 година осим пар уређивања паркића.
У неким радњама особље је благо ретардирано па то мало смањује утисак целог центра, иначе практично.
 
Ja često kupim nachos u Cinegrandu i odnesem u stan da krkam, od Miljakovca 4 minuta :D Već me znaju devojke tamo vazda me pitaju oli da ti spakujem xD
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=791336#p791336:18lplguu je napisao(la):
Igor » 08 Nov 2020 05:47 pm[/url]":18lplguu]BG Voz me je doveo do Rakovice
Kad bi napravili precicu iza Livnice uz prugu i nadvožnjak koji bi povezivao tu precicu sa peronima ali i nadvožnjakom iznad stanice...

Uostalom IMR kad ga pretvore u tržni centar će biti odmah prekoputa stanice i voz će dovoditi mnogo ljudi tamo.
 
Ово мора да постане тржни центар, срамота је да има толико мало радњи а толико велики паркинг.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Vrh