Šta je novo?

Bezbednost u javnom prevozu

Deo trojelbuske i,ili tramvajske mrezepokidano na Slaviji u Beogradskoj. Trole i tramvaji ne idu kao ni autobusi sa Slavije ka periferiji, malo pre stigla konjica u vidu montera GSPa.
IMG_20231113_164850715.jpg
 
Ovaj je udaren, sad kako pitanje je..
A da se muče uz Begaljičko brdo što jes jes, idem na svakih mesec dana u Ikeu, još iz nekog razloga uvek sednem pozadi i ogluvim od motora.
Mada i ta linija je zrela za zgloba, kao i većina njih.
 
Ovaj je udaren, sad kako pitanje je..
A da se muče uz Begaljičko brdo što jes jes, idem na svakih mesec dana u Ikeu, još iz nekog razloga uvek sednem pozadi i ogluvim od motora.
Mada i ta linija je zrela za zgloba, kao i većina njih.
Kažu putnici da je nešto eksplodiralo i da je bilo dima u salonu.
 
Jel moguće da je nešto iz motora izvalilo ovu svetlosnu grupu napolje? Takođe sam čuo da je bilo delova par desetina metara nazad na putu.
 
Katastrofa ako je istina, tu je mogao neko da pogine. Em što ti busevi imaju gomilu fabričkih gresaka zbog kojih su sigurno vraćeni Bmc-u, a uz to imaju preslab motor za Begaljičko brdo, tu se čak i slabiji automobili muče, a kamoli autobus sa slabim motorom
 
Logično je da zbog toga tu šalju Kosmajeve Ik 112M, ali niko ne razmišlja o nekoj logici pa onda gledamo ovo što gledamo. Ti Bmc su trebali da idu u Zemun zbog terena, čak je to najavio i tadašnji gradonacelnik, ali su onda iz nekog razloga završili na Novom Beogradu
 
Pa sasvim je realna mogućnost da je sve ovo oko dojava,deo političke kampanje obe strane.
Pa ne znam, lično ne vidim da iko ima koristi od toga. Realno gledano, kao narod smo oguglali na te dojave. Kod mene u osnovnoj školi, i starije generacije, a i kasnije kada smo mi došli na red, su bile relativno česte dojave jer je bio neki test. Isto tako je nedavno bilo i zbog Ukrajine, a opet smo često čuli i dojave bombe u Sudovima - očigledno dojavi neko kome ne odgovara ročište tog dana. Tako da, ako je neko eventualno politički to odradio, nije dobio ništa. SNS onda mora da kao proveri sva vozila, a opozicija ne dobija ništa jer niko ne shvata tu dojavu ozbiljno, pa tako neće shvatiti ozbiljno ni priču da je vlast odgovorna za bilo šta u vezi sa time.

Ja pre verujem da je neko to namerno poslao iz ove realne situacije između Palestine i Izraela.
 
Verovatno je nemar, ali toliko težak nemar da je kao namerna sabotaža.
 
Vrh