Šta je novo?

Bezbednost u gradu i kriminal

Razmišljao sam o tome, bilo bi...

Ali sam častio par puta od tada.. poslednji put sam pre neko veče častio momka u skroz dobroj pekari u noćnoj smeni sa 100rsd...

Naučio sam da se na kraju se sve to nekako izniveliše... Uzmeš ovde, daš onde... Nećeš uvek dobijati i davati pare istim ljudima tako da se postigne maksimalno ekvivalentno davanje... Isto ti je i sa emocijama... Nekom ćeš ti dati više, nego drugi će tebi dati više.. Na kraju se uspostavi neki balans i to je važno...

Eto, nadam se da ti moje razmišljanje ima smisla..
 

Prvo je vuče, pa je šutira pa kao da je iznerviran diže ruke od svega... Govor tela na kraju snimka mu je kao da je izgovorio "Ma idi bre u k.... ."

Deluje kao da su oboje pijani al teško je reći...

Totalno smo okruženi kamerama, trudim se da budem spontan u javnosti ali ne izlazi mi iz glave da se svaki korak snima... Čiji je interes da izađe u javnost nešto o čemu ne znamo dovoljno... Prosto nije obrađena vest samo je pušten snimak... I on donekle uznemiri javnost i to je celokupni efekat vesti... Ne opravdavam njegovo šutiranje al ko zna, recimo možda je ona težak narkoman koju on večito izvlači iz go.... pa mu dojadilo...

Prosto kad je ovako obrađena vest, ne znamo dovoljno...

Edit. nije jezivo, da nekog ne zaplaši vest, uznemirujuće jeste, ne opravdavam nasilje... al uvek preteraju sa tim naslovima... posle kad nešto stvarno bude jezivo, šta će tad da napišu...
 
Poslednja izmena:
Трагична ситуација, па можда чак и трагикомична слика модерног друштва,
комплетан државни правосудни апарат, полиција и цела држава не могу да се изборе и изађу на крај са једним манијаком и серијским силоватељем,
овај је чак и сам рекао да је болестан и да га не пуштају из затвора, од 44 године 30 провео на робији због силовања
и сада сви чекају да силује опет,
па да га склоне са улице на неко време
 
Ово је пример непостојања система који се бави проблемима. Видео сам овог манијака у трамвау 9 данас кад сам ушао код Хајата, смер ка блоку, носио је маску али је идентично обучен.
 
Sistem se bavi drugim stvarima.
 
Ово је пример непостојања система који се бави проблемима. Видео сам овог манијака у трамвау 9 данас кад сам ушао код Хајата, смер ка блоку, носио је маску али је идентично обучен.
Тај изгледа спава негде на улици и тумара тако градом градским превозом, неће моћи тако још дуго да издржи,
ускоро ће он неко срање да направи макар и намерно да би га вратили у затвор где има кревет, спава на топлом, три оброка дневно, туширање и чисту гардеробу.
 
U drugim zemljama ovakve hemijski kastriraju ili stavljaju u ludare. Ovde nam se pak objašnjava kako mu niko ništa ne može sve dok ponovo ne upropasti nečiji život, dušu i psihu.

Država.jpg
 
Nakon ovakvog intervjua, video dokaza, gde kaže ''ako sam ja naumio da vas silujem, ja ću to uraditi'', zašto njega BIA ne pozove na informatvni razgovor, ili recimo neka od onih ''preventivnih privođenja''? A da... nije se zamerio odgovarajućim ljudima. Običnu raju ko šljivi, nek se sama snađe. Ko im odnosno nam kriv kada ne idemo svuda u limuzinama i kolima sa blinkerima i nekom vladinom oznakom i značkom...
 
- Prvi put sam se sa drugarom posvađao zbog mesta u TV sali i ubo sam ga nožem ispod rebra. Drugi put sam se sa drugom na Vaskrs tucao jajima i on me je pobedio, a ja sam ga ubo nožem kod srca, samo, srećom, plitko. Osuđivan sam za to, ali nikada nisam izdržao te kazne... U zatvoru sam dva puta pokušao i sebe da ubijem. Prvi put sam se isekao razbijenom keramičkom pločicom, a drugi put sam se nagutao lekova, ali nisam uspeo... - rekao je Milošević.

the-wolf-of-wall-street-clap.gif


Živela Srbija i srpska država!!! Nemci nam zavide! 🤘
 
Ово је дно дна, мислим да новинарство није могло ниже да падне. А велика срамота за целокупни систем правосуђа, полиције и самог концепта затвора.
 
Dajte ljudi da napravimo SMS broj-servis pa da šaljemo uplate da se oformi građanska paravojska zbog ovakvih debila. Kad možemo decu i teške bolesti da lečimo SMSovima, pa što ne bismo sad proširili i na ovakve akcije. Zezam se malo naravno, nego me ovaj slučaj podseti na XY drugih slučajeva gde narod bude ostavljen da se snalazi sam, pa se šalju SMSovi, doniraju pare, organizuju stanari i slično.


Ali ovo mi je najjače... Dva puta bio osuđivan za ubadanje sa namerom da ubije i nije nikada odslužio kaznu. Sjajno, prosto sjajno!
roto.jpg


Zato kada bi samo jednu reč uputio prema određenim ljudima, sutradan bi ga čike u crnom sa fantomkama vodili u 29. novembra ili tamo na Banjicu.
 
Ако онолика полиција у Београду није у стању да издвоји три полицајца да на смену прате овог манијака, а има их за чување којекаквих бу**** и глупости, онда треба стварно да се наоружамо сви као што Земљани увек предлаже.

Што се тиче смрдљивог информера, ево предлог за интернет акцију, сви идите на фејсбук и пријавите њихову страницу за пропагирање насиља.
 
Овај ће у Задрузи да заглави гарант. Тамо ће да крене да убоде Кристијана кухињским ножем, Кристијан ће да га нашамара ногама, па ће једног народ да избаци, гласањем.

(Боље и у Задрузи, него на улици...)
 
Zvučaću čudno i šokantno, ali ja mislim da ima dobra strana toga što je Deformer uradio intervju sa njim jer je u njemu otkrio i potvrdio da je zao ili bolestan čovek (mada po meni mu to u ovom slučaju dođe na isto) i da je nepopravljiv. Što je bitno zato što sam naleteo na mnoštvo komentara pajsera koji ga brane i pozivaju se na ljudska prava, rehabilitacije i trte mrte.

Evo vidite komentare ovde:

Javlja se gomila naivnih bolida koji kokodaču kako mu treba dati drugu šansu, zaposliti ga, rehabilitovati ga, i još mu ukinuti svaki nadzor i medijsku pažnju da bi čovek, šatro, mogao da se vrati u društvo. Takvim gluperdama će možda dopreti do mozga da je ovaj NEPOPRAVLJIV kada odgledaju intervju ili pročitaju transkript u kome on maltene najavljuje da bi mogao ponovo da uradi isto i da nema neke ideje o povratku u društvu. Pa možda bolidi tada shvate da em njegovom mozgu nema spasa, em je duplo veća opasnost jer neke kazne nikada nije odslužio, tako ko zna šta sve može da počini, em je pored silovanja sklon i nasilnim ubadanjima i napadima.

Ja nisam mogao da verujem da ima debila koji misle da će neko faličan u glavu, ko mesec dana ne može da izdrži na slobodi i u civilizaciji, da misle da takav može da se izleči i da je šatro ''dužnost društva da ga rehabilituje''. Ali eto, nažalost ima i takvih gluperdi. Možda im nakon gledanja ili čitanja njegovih reči dopre do mozga da je on NEPOPRAVLJIV.


Inače, neki tvrde i da ga policija ipak prati.
 
Da se ovakav intervju dogodio na primer u Francuskoj, već bi na sedište tih novina bio bačen molotov koktel a glavni urednik i novinari bi se krili po podrumima da ih ne bi prepoznali na ulici.
Ovde sve prolazi, kao da smo neki eksperiment da se vidi dokle može da se izdrži.
 
Протест због тог интервјуа, добио зубати гном по дупету


Ocekujem sada zestoku akciju policije da se privede ova zena koja je s pravom dirnula u osinje gnezdo.
Indikativno je da je Vucicevic zametao samo njoj, od gomile ljudi.
Ta zena ne razume da Informer stampa takve stvari jer ljudi to VOLE, jer Srbija VOLI to da cita.

Koliko c enasim urbanim bu..lama trebati da shvate da situacija ne moze da se popravi gradjanskim ili demokratskim sredstvima.
 
Ocekujem sada zestoku akciju policije da se privede ova zena koja je s pravom dirnula u osinje gnezdo.
Indikativno je da je Vucicevic zametao samo njoj, od gomile ljudi.
Ta zena ne razume da Informer stampa takve stvari jer ljudi to VOLE, jer Srbija VOLI to da cita.

Koliko c enasim urbanim bu..lama trebati da shvate da situacija ne moze da se popravi gradjanskim ili demokratskim sredstvima.
Најгоре од свега што протест воде Жене у црном, Н1, феминисткиње неке и слично тако да је осуђен на пропаст, ништа се неће десити.
 
Vrh