Šta je novo?

Bezbednost u gradu i kriminal

@NedeljkovicOliver
Pola-pola uvek delim s bratom
Gepek, šljiva - VodaVoda, staklo
Lomim čaše, penjem se na plafon
A muziku okitili smo parama
Kreće frka, tek je pola jedan
Svaka pesma pogađa u centar
Sve se ljulja, polomljen inventar
Ti samo si YouTube komentar
Znači pevanje o napijanju, lomljenju, tučnjavi i melanholiji (svaka pesma pogađa u centar, u srce).

Kao turbo folkeri, samo više puta intenzivnije i obavijeno više puta jačom tamom i mračninom, odnosno mračnim nihilističkim pogledom na svet.

I odgledaj to, nemoj mi kačiti tekstove, meni to ne treba. Odgledaj i odslušaj. Ds vidiš i čuješ. Sve je ili 1) nihilizam ili 2) postani faca ili umri pokušavajući.
 
Moze link sa RTS-om koncertom sa kraja 80ih gde neki tadasnji ekvivalent ovog Seksija nastupa?
 
A ti kad jedeš npr pile ne povređuješ druge? 😇
Pa i ne.
Najpre jer njih odmah ubiju, nema povređivanja. A sad da li doprinosim tome, da, doprinosim.

Ali za razliku od tebe ne sanjarim o povređivanju drugih. Bar ne 24/7/365.


Inače, čujem da je upravo neki skup podrške na Cvetnom trgu. Zna li neko nešto?
 
Sad reče vodja tj potvrdio je da je trenirao u streljani. Dakle zakoni su prekršeni. Sve može u ovoj državi.
to stalno pisem

inace, sada sam se setio, imoa sam rodjaka po CG liniji. Otac mu je imao pistolj. I jednog dana mom rodjaku je dosao drug, zajedno su razgledali pistolj. Pistoljj je opalio i ubio mog rodjaka. U stvari otac je bio kriv, kao i svi Dinarci lozio se na pistolje i bio jos i alkoholicar.
Zasto se DInarci loze na pistolje, zasto postoji neka penisna kompenzacija kod njih?

Hulja je fascinantno izveo PR akciju. Natuknuo je da su sve to "bogati roditelji", i zrtve i ubica. Zna on da sto.ka zavidi i mrzi. Skrenuo je paznju sa organa drzave. Pomenuo i streljanu. Cisto sumnjam da ce faliti nekom nestu u streljani. To je streljana na stadionu gde je vezbao i njegov drug Velja.
 
Poslednja izmena:
Po zakonu roditelj jeste odgovoran za dete dok je maloletno. Ali. Za vreme dok je dete u zakonski obaveznoj osnovnoj školi, roditelj nije u mogućnosti da bude sa detetom, a time ni odgovoran za njegova dela, već je to ŠKOLA., tj Država. Znači jasno je ko je odgovoran. Ali to što država štiti samu sebe pa neće odgovarati je druga stvar. Trenutno Službe traže ko će biti kriv za umirenje javnosti, pa ćete preko udbaških medija biti obavešteni ko je žrtveni jarac, ne pravno nego medijski.
Streljana, i ja sam išao sa 13 godina na Olimp u streljanu, i to sam, i šta, to nije prekršaj.
Ali nije pistolj nasao u skoli nego u kuci.
 
Кад смо већ код гангста тематике у музици, њом се баве амерички црнци окорели криминалци, домаћа сцена истог је више него трагикомична, чуј Црни Церак, украли су можда некад жваку из Максија.
Joj ne budite bas tolike bumercine.

Kako cete uopste komentarisati i pricati sa decom ako ste toliko operisani od njihovog sveta.
 
Jedna od odlika današnje klinčadije i zoomera jeste upravo to da sve koji ih ne kapiraju nazivaju boomerima. Pošto jadni neobrazovani i šuplji ne znaju ni za šta drugo.
 
Тај свет о којем певају мамини и татини синови са Церака одрасли у стану који је деда добио преко партије је фолирање жешће за ложење клинаца. Прти бее ге су макар прави наркомани са једним мртвим чланом па да кажемо да имају кредибилитет.
 
Jedna od odlika današnje klinčadije i zoomera jeste upravo to da sve koji ih ne kapiraju nazivaju boomerima. Pošto jadni neobrazovani i šuplji ne znaju ni za šta drugo.

Klinci su mentalno i emotovno prazni.
Ne drze paznju ni 2 sekunde, zbog igrica.
Decaci se plase devojcica. Devojcice su kao high school queens iz najidiotskijih US teen age filmova.
Brutalne i arogantne.
 
Kao pravniku fapantna mi je disproporcija prevashodno u jednom, 13 godišnjak u većini država SAD bi mogao da ide na doživotnu robiju zbog masovnog ubistva, i najverovatnije bi to bila kazna, dok kod nas krivične odgovornosti nema... Frapantna disproporcija...
 
Izjava Ružića o "zapadnim vrednostima" i valjda borbi protiv tih vrednosti, je poraz ove države i najmanje što može da učini je da se povuče sa funkcije ministra...

Odmah sam se setio i pre Vučićeva pominjanja, masovnog ubistva u školi u Rusiji kao i masovnih silovanja devojčica u Indiji itd.
 
Idi igraj igrice sa vršnjacima, dovoljno si se isprosipao za danas. Čuli smo te sve, Srbija je najbolja na svetu a za sve ovo kriv je narod i samo narod.

Ne brigaj, dobijate izbore na jesen, uprkos svemu.
 
Defke, jel ima neko da te voli i postuje na forumu? :)
Konjilo, Bender, Beki...
Pitam samo, mozda gresim negde... kratko sam tu, ali mozda te ljudi markiraju tako kao postovaoca vlasti pa si im trn u oku, ili mozda je problem sto oni tvoje upise ne citaju s razumevanjem, sto bi ti znao reci?
Jesi nekad upoznao nekog preko foruma? Ja znam trojicu, od tih jednog aktivnog
 
Ovde imamo zaista upliv zapadnih vrednosti. I to u Rusiji je imitacija anglosaksonskih vrednosti.
Svako ko je odgledao bilo koji western zna o cemu govorim.
Iz Amerike dolazi ta kultura , Hobsov svet, "svi protiv svih" beskrajna kompeticija i kill kill kill .
Oni koji se razumej u filozofiju znaju o cemu pricam.

Ssaf se to spojilo s anasom tradicionalnom pokvarenoscu i zlobom.

I dobili smo sjajan miks.
 
Kao pravniku fapantna mi je disproporcija prevashodno u jednom, 13 godišnjak u većini država SAD bi mogao da ide na doživotnu robiju zbog masovnog ubistva, i najverovatnije bi to bila kazna, dok kod nas krivične odgovornosti nema... Frapantna disproporcija...
A nije ti frapantno da jedna od najbogatijih zemalja sveta (USA) ima najvecu stopu kriminala, ako ne racunamo zemlje treceg sveta.
 
Ali nije pistolj nasao u skoli nego u kuci.
Možda je i ukrao pištolj iz kuće, a ne "našao". Ali krali su i pištolje iz policijskih stanica, Dinkić sa mašinkama upao u NBS, i, šta? Jel Policija zbog toga rasformirana ili kažnjena, jel završila u zatvoru?
Ali za razliku od tebe ne sanjarim o povređivanju drugih. Bar ne 24/7/365.
Otkud ti ta neistina da ja sanjam o povređivanju drugih? Ja kao Dobro samo sanjam o uništenju Zla.
 
Klinci su mentalno i emotovno prazni.
Ne drze paznju ni 2 sekunde, zbog igrica.
Decaci se plase devojcica. Devojcice su kao high school queens iz najidiotskijih US teen age filmova.
Brutalne i arogantne.
Meni bode oci sto je ubijeno 7 devojcica a samo 1 decak.
Mozda se ovaj mali ubica bojao njihovog jezika, ega, ponasanja, statusa. Meni frapantno.
U nase vreme, sve suprotno.
 
Meni bode oci sto je ubijeno 7 devojcica a samo 1 decak.
Mozda se ovaj mali ubica bojao njihovog jezika, ega, ponasanja, statusa. Meni frapantno.
U nase vreme, sve suprotno.

da. devojcice su vrlo agresivne. Narocito americke.spske devojcice, vaspitane da su young bitches/princeze.

Juce, emisija na TV o cuvarkama koncentracionih logora.
Bile su gore od muskaraca.
 
Defke, jel ima neko da te voli i postuje na forumu? :)
Konjilo, Bender, Beki...
Pitam samo, mozda gresim negde... kratko sam tu, ali mozda te ljudi markiraju tako kao postovaoca vlasti pa si im trn u oku, ili mozda je problem sto oni tvoje upise ne citaju s razumevanjem, sto bi ti znao reci?
Jesi nekad upoznao nekog preko foruma? Ja znam trojicu, od tih jednog aktivnog
Sto bi rekla nasa uvazena umetnica Mimi Mercedez "Imam hejt od bu**** i rispekt od pravih glava". :cool:

Upoznao sam malo vise od troje ljudi, neki su mi buduce komsije.
 
Vrh