Šta je novo?

Beogradska predizborna kampanja 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sad - cutnja ! ;-)

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
PPPPPOOOOOOOOOOOOOOBEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Oko 50%, 160, STO SESDESET MANDATA! Beograd OKO 46 -7%


aleksandar-vucic-pinki-z.jpg
 
DOLE VLADA!


(da se zna ko je bio prvi :p )
 
Dakle, sada ce Velja da izlegalizuje sve... odose obale :violina:
 
Kao da se do sada selektivno legalizovalo ... ajte molim vas.
 
Nebojsa poznatiji kao samostalni referent u gradskom sekretarijatu za __________(staviti ime sekretarijata posle formiranja gradske vlasti).
 
Sad ce da smanje nezaposlenost za 15%

Послато са PAP4500TDUO уз помоћ Тапатока
 
loyola":1c61rdgd je napisao(la):
Sad ce da smanje nezaposlenost za 15%

Послато са PAP4500TDUO уз помоћ Тапатока

Da, zaposliće novi kontigent članova u državnu službu. Pa dok ne pukne.
 
Ma nije valjda?
E bas nece. Mislim, zaposlice oni 'svoje' kao i svaki do sad, ali sledi scenario koji vecina vas ne ocekuje, iako je jako logican i izvesan. Slede masovna otpustanja i to jako skoro. Ma kakvi bili, svakome ko je zavrsio ista od skole je jasno da je ovo sto sad imamo sa ekonomskog stanovista neodrzivo. Zna to i SPS i SNS i DS i PUPS, ama svi to znaju, samo su dovoljno mudri (za razliku od Radulovica) da znaju da se na istini, posebno ako nije ruzicasta vec tmurna, ne dobijaju izbori.
Zato su izbori i raspisani bas sad u ovom trenutku. Poceti su pregovori o pristupanju EU, izvoz FIAT-a je povecao industrijsku proizvodnju, poljoprivreda nije lose prosla u protekloj sezoni, zima je bila blaga, prica o AP Kosovo je vec davno zaboravljena...
Rejting je dostigao svoj vrhunac i pravi je trenutak iskoristiti to za izbore i uzimanje (gotovo) apsolutne vlasti. Kupili su nas na parole i obecanja koja lepo zvuce, a sad sledi realnost.

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
U Bugarskoj plata 200 EUR, racuni za struju 150 eur, ljudi se samozapaljuju pa jos nije puklo...
Roblje ostaje roblje, a mi smo sinoc sebi zacrtali status robova...
 
vucko":27m1t9eo je napisao(la):
Nebojsa poznatiji kao samostalni referent u gradskom sekretarijatu za __________(staviti ime sekretarijata posle formiranja gradske vlasti).



E caoooo, pa 'de si bre ti? :)

Kad bi mi dali da budem samostalni referent za nehigijenska naselja, ako ne onda barem za konjske zaprege :grand: Uredio bi grad za mesec dana pozavideli bi nam i Pariz i Bec! Takodje zapustenih i neosmisljenih zelenih i drugih povrsina nebi bilo!
 
Hahahahahahaha, "faca ko kaca" .....


tihomir-arsic-dragan-dil.jpg



Jel se secate cuvene izjave ridjeg tajkuna, "nisam ja dosao u demokratsku stranku da ona menja mene vec ja nju" hahahaha, ziveo ti meni samo nastavi da je po istom receptu menjas sta je za tvoje kapacitete 5.9%, dok ne doguras do 2.9 nisi ostvario svoju zivotnu misiju. Covek je kao i svaki pravi lider vec pozvao "razjedinjenu" opoziciju da se okupi oko DS, da se hvata za svoju slamku spasa koja joj kao najjaca garantuje uspeh na nekim sledecim izborima. Raspolozen i nasmejan, kao da je osvojio tridesetak posto. Ljigo ljigava da imas i trunke morala u toj svojoj tajkunskoj tintari ugledao bi se na Dinkica i zauvek zakopao u zemlju da te nema. Isto vazi i za onog Cedu. Sto se velikog govornika i umisljenog vecitog predsednika SRbije, Tadica tice njega je spasao Canak sa svojim glasovima, onaj Petrovic nije ni za komentar. Naravno ni Pajticu ne pada na pamet da razmislja o ostavci ali i to ce se verovatno srediti do kraja godine tj pocistice se taj autonomno separatisticki korov koji nikakvu drugu ideju i smisao nije imao u Vojvodini osim propagiranja o nekoj "ugrozenosti" i Novom Sadu kao "glavnom" gradu. I to je jedna od velikih 'tekovina' zutog udruzenja u totalnom raspadu. Takodje i ustav treba sto pre promeniti kako bi se jednom za svagda obracunalo sa tom suludom idejom o Vojvodini republici!! Hocu kad odem u Novi Sad da se osecam isto onako kako se osecam kad odem u Kragujevac ili Arandjelovac a ne kao da sam u drugoj drzavi i obrnuto, takodje zaostavstina zutog preduzeca!
Ono sto je dobro to je da SPS sa onim svojim penzosima vise nece nervirati sa svojim ucenjivackim kapacitetima. Jednostavno SNS sada ima sve u svojim rukama i jedinstvenu priliku da nesto uradi za ovaj narod i drzavu a najveca pretnja bice eventualni mesetari u sopstvenim redovima slabi na tajkunske ponude kojih ce itekako biti. Tajkunska oligarhija je krahom zutog udruzenja izgubila podporu u drzavi u sudstvu, medjutim ostale su im pare i to velike. Da sam na njihovom mestu pokusavao bi mitom u sudstvu i redovima SNS da urusim vlast i to ce biti najveci izazov za naprednu stranku.
 
Nemoj samo ta ekipa da brani Vojvodinu ko sto su branili svete srpske zemlje, sta oni uzmu da "odbrane" tu odma pisi propalo. Sve pocinje sa "e nedamo to sto trazite", da bi se uvek zavrsilo sa "evo dajemo vam i ono sto ste trazili a i ono sto niste nikad trazili". Blago svim onim usrecenim ljudima sirom bivse drzave cije su interese branili, al' su ih odbranili svaka im cast! Ostali samo dugmici.
I zasto je ova tema i dalje aktivna?
 
Na zalost jos ima dosta onih koji zive u proslosti. Na zalost za SNS, u glavama nekih ljudi SNS jos uvek vuce balast SRS. Gubitnicima je to glavni argument. Na srecu i to ce se promeniti, ranije ili kasnije.
 
Nisam rekao to sto sam rekao zbog secanja na dogadjaje devedesetih i ulogu onih koji danas zare i pale u njima, vec to mislim i govorim zbog toga sto vidim i cujem sta danas rade i pricaju i na osnovu toga zakljucujem da se malo toga promenilo u njihovoj retorici, manirima i shvatanjima i dozivljaju zivog sveta oko njih koji ih okruzuje.
 
У кампањи није било речи о укидању те сулуде аутономије, или сам пропустио? Ако је било, жао ми је што нисам и ја гласао! А значи ни кампања није допрла свуда, није баш успела. Онај који обећа укидање освојиће бар 75% у Војводини, гарант!
 
Da su neke druge novine u pitanju pa bih jos i pomislio da se foto reporter slucajno nasao bas u tom "poznatom gradskom restoranu" :)
 
"Сасвим случајно". Мајко мила, мисле да смо малоумни. Опет, они који бацају паре на овакве новине свакако нису међу најбистријима, па биће да је све на месту.
 
Nek im je sa srecom i da imaju bar troje dece ;-) :-D

Ostatak price o "tajnom" vencanju i ostalim glupostima su samo za zutu stampu, pa nebi trebali da se pecamo na to...

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Bj_Q3w_Iz_CAAEt6of.jpg

napredujemo izbori gotovi Igore mozes zatvoriti temu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh