Šta je novo?

Beogradska predizborna kampanja 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko bude glasao za sns taj nije normalan..

Послато са PAP4500TDUO уз помоћ Тапатока
 
Па дај неки савет, ко је честит и искрен. Доста нас је неодлучних :D
 
loyola":20ng6u47 je napisao(la):
Ko bude glasao za sns taj nije normalan..

Послато са PAP4500TDUO уз помоћ Тапатока


ma ti si mi "normalan" do j..a, zivo me zanima tvoj savet
 
Борчанац":13etavp0 je napisao(la):
Па дај неки савет, ко је честит и искрен. Доста нас је неодлучних :D

бели листић :) или дај глас мали партијама које немају ни теоретске шансе да уђу у скупштину
 
Nebojsa":2ddgjvhe je napisao(la):
Pa, samo da ti kazem da se on javno ogradio od te vikendice, a i ja sam takodje komentarisao tu vikendicu. SRUSIO BI IH SVE NE SAMO TU, i jos da ti kazem da je to u mom kraju tako da imam motiv + !


Nebojsa, salis se zar ne?!
Covek koji ima maltene neogranicenu moc, koji moze da javno kaze da ce krsiti propise jer njegov toboznji arapski prijatelj navodno oce da potrosi neke pare...
Taj i tako mocan covek se `ogradio` od te vikendice???
Pa on u rukama ima sve mehanizme da srusi tu vikendicu, ali umesto to da uradi, on prodaje maglu...
:grand:
 
Samo da te podsetim ko je na vlasti na novom beogradu u poslednjih toliko i toliko godina i ko je nadlezan za sva desavanja na nasoj opstini - zuto tajkunsko preduzece. Jel Vucic sad treba da podmece mine pod te splavove? Pa da ga opet ko po obicaju optuzuju kako se svuda petlja jer je "najmocniji covek" u drzavi? kako mu niko ne moze nista a on moze sta mu padne na pamet? kako prevazilazi svoje nadleznosti i moze da hapsi koga hoce i koga stigne? Vec vidim u glavi one balave i zvalave zute glasnogovornike, onog sto je popusio dvojku skoro od one sa RTSa u prvom redu, kako osipaju drvlje i kamenje na "diktaturu" SNSa itd

Vucic je u ovom trenutku absolutno jedini covek u drzavi koji ima snage, odlucnosti i hrabrosti da se suprotstavi tajkunsko-masonskoj bandi demokratske stranke i njenih satelitcica!!! Otud i toliki napadi na njega jer je tajkunsko interesna banda toliko ojacala u vreme zutog preduzeca da je postala jaca od drzave i sistema. Neko se drznuo da im pomrsi konce i zato ga podrzavam!
 
dveri su izjavile da äe ukinuti plaćanje parkinga u gradu.

sad znam za koga sigurno neću glasati.
 
@Nebojsa ma glasaj za picoustog, samo napred. Ako je tebi Vucic najsposobniji onda super. Samo bih voleo da znam tri stvari koje je uradio.

P.s. bas sam sad dobio deo od tajkuna od onih 100 mil evra od Miskovica da pljujem gospodara Vucica, evo brojim pare.
 
"бели листић"

Ovo samo pomaze strankama koje predju cenzus...
 
NDS....

@MilisaV nisi valjda očekivao od dveri da ti obećaju izgradnju novih bici staza i ukidanje poreza na bicikle? :D
 
a što je to nerealno u 21. veku da neko obeća, pa makar bile i dveri?


ceo svet radi da smanji automobilski saobraćaj, da stimuliše biciklizam i javni prevoz.

valjda je u tim dverima popularno ići mimo sveta.
 
U Koaliciji sa Novom demokratskom strankom Borisa Tadića je i stranka "Zeleni Srbije" od koje očekujem veće zalaganje za potrebe nas biciklista.
 
Feanor":yeoto2gq je napisao(la):
"бели листић"

Ovo samo pomaze strankama koje predju cenzus...

Нажалост, "бели листићи" више штете ситуацији него што користе. Од када је укинуто да избори немају легитимност ако не изађе више од 50% од тада су бели листићи потпуно постали бескорисни.

Заправо, они су највећи кривци за овакву ситуацију јер су они били ти који су имали реалну моћ на изборима. Последњих пар изборних циклуса су огледало страначких активиста који не гласају по слободној вољи. Сви са слободном вољом су постали бунтовни "бели листићи" и ... ? погоршали ситуацију.
 
Da li stvarno verujete da su Vučić, Đilas, i ko već cela stranka??? Ima tu jako puno ljudi. I jako puno ds-ovaca je prešlo u sns. Ja samo smatram da je zdravo da se smenjuju redovno. A treću opciju nemamo i dalje. Pričalo se i ranije kako je sao DS prava stvar i kako ćemo propasti pod sns i tomom pa evo, nismo propali. Nismo propali ni pod Koštunicom. A da li smo išli negde? E to je problem. Gde nam je privreda? Gde nam je školstvo, pravosuđe... I ko god očekuje od tako jednog čoveka ko god on bio da promeni sve neće se ništa desiti. A građani nisu voljni ni da prijave svoje probleme nadležnima a kamo li da se malo uključe u rad države.
 
Odavno Radulovic nije "alternativa" , sudeci po mojoj shiroj okolini i mojih drugova i kolega on u Beogradu sigurno daleko prelazi cenzus, a cini mi se i u trci za Republicki parlament ima ogromne sanse da predje 5%
 
On nece osvojiti ni 50 hiljada glasova...

Послато са PAP4500TDUO уз помоћ Тапатока
 
Loyola - 100.000 glasova prelazi sigurno, ljudi iz dana u dan sve vishe saznaju o pokretu Restart, ako bude znacajnije prisutan u medijima pogotovo u u TV duelima kao sto je bio Utisak nedelje gde je bio sa predsednikom skupstine gde sa lakocom razgoliti ove "profesionalne" politicare, sigurno prelazi cenzus bez problema

http://www.youtube.com/results?search_q ... ic%20&sm=3
 
Проблем је што просечан грађанин неће ући у контакт са снагама које сматра назадним, чије грешке уочи.
За мене то би био напредак, такво гледање на ствари.
На пример, Милисав оде у Двери, учлани се и предочи им грешке а као члан агитује за потезе које сматра продуктивним. Блиско прати погрешне кораке. Код нас се члан постаје само када се гради каријера, а ја када бих се учланио негде, избор би био у странци која највише греши. Каква корист од праћења снага са којима се слажеш? Овако, нешто можеш да мењаш, или бар из прве руке видиш шта формира њихове потезе.
Странке треба гледати као организације и паметни људи треба да им прилазе да их мењају, утичу, воде!
(то је мој политички програм па ако вам се свиђа гласајте за мене) 8)
 
Radulu fali 2500 potpisa da bi se kandidovao.

Da je čovek nešto vredeo kao inženjer kakav se predstavlja, ne bi se vraćao iz Amerike u Srbiju da radi najprljavije moguće poslove(stečajni upravnik). I čim je osetio malo vlasti sad grabi iz sve snage ne bi li je ponovo omirisao. Ali lik je totalni fail jer ne može ni potpise da skupi.

Brakus je za razliku od njega skupio potpise i ja znam za koga ću glasati.
 
Али је зато ово играч, а не маргиналац :)
Све су алтернативе отписане, ценим да је 50+ % реална опција, ако не буде додатних изненађења. То је то, можда и коначан расплет, крах државе или коначно отрежњење народа после следећег капиталног разочарења.
Али спот је врх па морам да пренесем као део забавног програма, март 2014. :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JdcPdkY6a1E[/youtube]
 
@ FTJ Restart je skupio potpise josh juce, objavili su to jutros na Twiteru evo i zvanicno sada

http://www.blic.rs/izbori-2014/vesti/21 ... ari#ostali

Nmoj suditi tako povrsno , poslusaj na linku koji je malo postova iznad postavio dusan o cemu govore Sasa Radulovic, Dusan Pavlovic pa onda reci u cemu se ne slazesh
 
Oko dosta stvari se slazem sa Radulovicem, ali necu glasati za njega, a to kako ce proci na izborima, videcemo. Tesko da ce da otme bilo kome glasace, on ce samo da pokupi deo "belih" listica.

Послато са PAP4500TDUO уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh