Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Bila mi je majka jutros u šopingu, kaže da nije velika gužva sem za telefone gde se red proteže preko čitavog sprata ( pretpostavljam Mi store)
 
To ti je taj Američki mentalitet, da moraš da budeš prvi koji će da ima nešto najnovije (zavisi šta preferiraš, ne mislim jedino i isključivo na mobilni).
 
Takođe je bila gužva na glavnom ulazu u tržni centar, a iz Mis Irbijeve nema nikoga
 
Bogme telefon Mi 8 100 evrica. Mozda je ipak vredelo pa po cenu korone.
Salu na stranu bioskop po meni pun pogodak ovog centra, ako pogledamo Lindu koja je u blizini i skoro uvek puna, nece faliti ljudi sto se kaze.
 
ccEYEIi.jpg

bdF4ij8.jpg

qH84StH.jpg

WaRpvLL.jpg

kYkswkO.jpg
 
Dart":1zy61z6y je napisao(la):
Bila mi je majka jutros u šopingu, kaže da nije velika gužva sem za telefone gde se red proteže preko čitavog sprata ( pretpostavljam Mi store)
Ta Linda je najpromatnija u bg-u (bar je bilo tako zimus). Dobrim delom jer tu blizu staju medjugradski busevi + svi sa medaka idu tu. Cim se na medaku zavrsi izgradnja Linde (kod crkvice) trebalo bi da se malo rastereti ta Linda na konjarniku.
 
@bki Prigradski, ne međugradski

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Odradio šoping, baš su bili fini popusti. Kupio tonu garderobe (kombinovano brendirane i ne) za nekih 200 eur - 4 košulje, 3 polo majice, 6 raznih majica, 6 šortseva/bermuda, sportska torba. Smršao sam pa sam morao da obnavljam svakako garderobu.

TC je pun ali je baš prostran i odlično organizovan tako da nigde nije bila neka spektakularna gužva osim ispred Xiaomi radnje gde se red otegao.

Enterijer ubedljivo najbolji od svih TC kod nas do sada.
 
Slažem se u potpunosti,

najbolji tržni centar u beogradu. Iako je bila gužva u garaži je bilo sasvim dovoljno mesta. Hodnici i holovi čak i u garažama su ogromni, ali bukvalno ogromni. Svi prilani putevi iz garaže su ogromni i prostrani. Generalno ceo TC je prostran i svetao i na tome im svaka čast, puno liftova i nije kao u drugim TC da te teraju da kružiš. Sve jako lepo obeleženo, čisto i sređeno. Ni nalik otvaranju drugih TC. Bukvalno je sve bilo pripremljeno za otvaranje.
Što se tiče brendova ovde imate sve na jednom mestu (izuzev Zare i Manga) i mogu vam reći da su sve radnje pristojne veličine. Recimo u drugim TC-ima su recimo neke radnje veće (C&M, Bershka,,...) ali zato ovde imate sve brendove na jednom mestu.
Zaista pravo osveženje u ponudi.
 
Stvarno lepo izgleda enterijer bolan, sudeci po slikama
U odnosu na ovaj sad su svi drugi smece, sem mozda ada mall
Svecki :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750707#p750707:3nxyrygu je napisao(la):
Zion Williamson » 23 Jun 2020 10:38 am[/url]":3nxyrygu]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750660#p750660:3nxyrygu je napisao(la):
marrecar » Uto Jun 23, 2020 1:20 am[/url]":3nxyrygu]Mislim da im je svima svejedno kako će spolja da izgleda, osim kod ulaza. Pitanje je i kako je investitor tražio izgled, jer realno retko kog kupca zanima kako spolja izgleda, samo unutra da je lepo. A i zašto bi investitor trošio pare na dizajn svih strana, kada može nešto jednostavno. Ovo nije minimalizam, nego neki šugavi brzi dizajn, čisto da ima nekakvu fasadu. Ali unutra izgleda vrh, kao i glavni ulaz, svaka čast.

Unutra ti izgleda vrh? I ulaz ti izgleda vrh? :lol:
Bjez bre
Promeni se izgleda mišljenje :lol:
 
Novi brendovi stigli na trziste...
 

Prilozi

  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    375,9 KB · Pregleda: 3.049
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751495#p751495:39e56f26 je napisao(la):
marrecar » Čet Jun 25, 2020 3:42 pm[/url]":39e56f26]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750707#p750707:39e56f26 je napisao(la):
Zion Williamson » 23 Jun 2020 10:38 am[/url]":39e56f26]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750660#p750660:39e56f26 je napisao(la):
marrecar » Uto Jun 23, 2020 1:20 am[/url]":39e56f26]Mislim da im je svima svejedno kako će spolja da izgleda, osim kod ulaza. Pitanje je i kako je investitor tražio izgled, jer realno retko kog kupca zanima kako spolja izgleda, samo unutra da je lepo. A i zašto bi investitor trošio pare na dizajn svih strana, kada može nešto jednostavno. Ovo nije minimalizam, nego neki šugavi brzi dizajn, čisto da ima nekakvu fasadu. Ali unutra izgleda vrh, kao i glavni ulaz, svaka čast.

Unutra ti izgleda vrh? I ulaz ti izgleda vrh? :lol:
Bjez bre
Promeni se izgleda mišljenje :lol:

Izgleda, izgleda :D
 
У Интерспорту купиш чоколадицу, добијеш баскетару или фудбалску лопту :D

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751486#p751486:1adv166t je napisao(la):
bojan87 » 25 Јун 2020 02:23 pm[/url]":1adv166t]Slažem se u potpunosti,

najbolji tržni centar u beogradu. Iako je bila gužva u garaži je bilo sasvim dovoljno mesta. Hodnici i holovi čak i u garažama su ogromni, ali bukvalno ogromni. Svi prilani putevi iz garaže su ogromni i prostrani. Generalno ceo TC je prostran i svetao i na tome im svaka čast, puno liftova i nije kao u drugim TC da te teraju da kružiš. Sve jako lepo obeleženo, čisto i sređeno. Ni nalik otvaranju drugih TC. Bukvalno je sve bilo pripremljeno za otvaranje.
Što se tiče brendova ovde imate sve na jednom mestu (izuzev Zare i Manga) i mogu vam reći da su sve radnje pristojne veličine. Recimo u drugim TC-ima su recimo neke radnje veće (C&M, Bershka,,...) ali zato ovde imate sve brendove na jednom mestu.
Zaista pravo osveženje u ponudi.
:?: :?: :?: Чисто и сређено? Голуби лете по спрату где је храна, слећу по столовима и разносе храну, и све је јако прљаво било. Сваки ВЦ је био мокар и штрокав катастрофа, али ајде то се може приписати гужви. Не знам чему се може приписати прашина по улазу из гараже, степенице пуне прашине, виде се отисци од мајстора и стакла су прљава и генерално тај део као да нико није ни погледао, камоли опрао. Један део првог нивоа гараже је био затворен и мајстори су ваљда означавали линије или су око прскалица нешто радили, нисам ни загледао, само сам се окренуо када сам видео траке. И они сензори за паркинг су излапели, изнад аута поред мене се мењао статус као семафор :mrgreen:
Ето ако се занемари сва та штрока као да је у питању нека запуштена аутобуска станица, ТЦ је бомба права. Стварно лепо изгледа и јако је простран, није скучен и набијен, Ушће је мала беба за ово :vops:
 
Izvor: Beobuild.rs

Beograd dobio novi tržni centar
200625-trzni-centar-beo-07bm.jpg


Nakon gotovo dve godine od početka izgradnje otvoren je jedan od najvećih tržnih centara u Beogradu. Svečano otvoreni BEO Shopping Centar, na uglu ulica Vojislava Ilića i Mis Irbijeve, investicija je ukupne vrednosti od preko 110 miliona eura. Tržni cnetar se prostire na površini od preko 130.000 kvadrata, a na svoja tri sprata ponudio je više od 130 globalnih i regionalnih brendova. Na trećem spratu se nalazi prostrani food court, kao i dve terase dostupne posetiocima.

Tržni centar se može pohvaliti širokim koridorima, sa puno prirodnog svetla i zelenila, a jedna od novina za potrošače je dolazak poznatog nemačkog modnog brenda Peek & Cloppenburg, koji je upravo u BEO Shopping Centru otvorio svoju prvu radnju u Srbiji. U centru su prisutni i drugi poznati brendovi kao što su Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, H&M, C&A, Women'secret, LC Waikiki, Deichmann, Reserved, Springfield, Mojito, House, Cropp, Lindex, Sportina, Fashion&Friends, Guess, Superdry, N Fashion, Beosport, Office Shoes, Coffee Room, Starbucks, McDonalds, KFC, dm, Maxi, Jasmin, Pertini Toys, Intersport, Buzz, Sport Vision, Casa Bianca, Laguna, ali i mnogi drugi. U okviru trznog centra nalazi se i Cineplexx sa 8 bioskopskih sala.

Tržni centar je zajednička investicija kompanija MPC Properties, najvećeg domaćeg investitora u regionu i Atterbury Europe. U prilogu pogledajte fotografije otvorenog tržnog centra.

Vise fotografija mozete videti u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://beobuild.rs/beograd-dobio-novi-t ... p2942.html
200625-trzni-centar-beo-02.jpg

200625-trzni-centar-beo-12.jpg

200625-trzni-centar-beo-22.jpg

200625-trzni-centar-beo-26.jpg

200625-trzni-centar-beo-30.jpg

200625-trzni-centar-beo-40.jpg

Vise fotografija mozete videti u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://beobuild.rs/beograd-dobio-novi-t ... p2942.html
 
Naravno, kao što sam ranije rekao, Mis Irbijeva je u potpunom kolapsu. Nije mi drago što sam bio u pravu, ali je to prosto bilo neminovno. Ubuduće ću gledati da je na svaki način izbegnem što je popriličan problem jer moja ulica (Petra Škundrića) nije otvorena na Križanićevu tako da moram užasno mnogo da kružim da bih stigao bilo gde.
 
Добра ствар је то што ће их коначно натерати да пробију Мис Ирбијеве на Мите Ружића и да буде целом дужином двосмерна, као и да избију Петра Шкундрића лепо на Крижанићеву
 
Svakog čuda tri dana dosta. Tako će biti i sa ovim. Čim se zadovolje svi oni koji hoće da se pokažu i da budu viđeni, biće ponovo normalno stanje. Jednostavno naš narod pati od toga da morasve što se pojavi da vidi prvog dana ili ima da "umre". Eto recimo ja još uvek nisam bio ni preko Pupinovog mosta , a ni u Ada mall i ne smatram da sam nešto spektakularno propustio, niti da mi je život zbog toga lošiji, a pogotovo društveni status mi se nije ništa promenio. Isto tako mi nije padalo na pamet da trčim prvi dan u Lidl, da čekam 2h da bih ušao, a da se onda tučem za pile od 120 din.
 
Добро, баш поређење моста са било којим ТЦ није баш на месту. Мостови ипак имају огроман значај за становништво. У глобалу се слажем са написаним.

Старбакс на ћирилици:
EbWQRoCXQAE-Pb_
 
Zara Home ništa? Jel ima neka krštena radnja za uređenje kuće?
 
Cini mi se samo Mini Home.
Ima mmogo radnji sa sportskom obucom, malo i previse. Bolje da je umesto jedne od njih uletela zara recimo.
 
Vrh