Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Dovoljno je produžiti još malo pregradni zid.
 
Na ovakvoj lokaciji, spoj sportskog centra, sa otvoreno zatvorenim bazenima, nekakav akva park & spa centar,i tržnog centara, bi bilo bi ono sto Beogradu nedostaje.

Akvarijum i tropikarijum nam nedostaje takođe.
 
Оно што мене брине: ако су направили пропуст овде, где је то тако очигледно, како ли су решили сложеније ствари, попут инсталација?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=752264#p752264:1d2f3e8i je napisao(la):
vladanet » 28 Jun 2020 13:54[/url]":1d2f3e8i]TC je zaista lep i prostran.
Mene samo zanima, da li je on zaista potreban Beogradu.Maltene , sve isti brendovi kao i u drugim centrima, izuzev njih nekoliko.
Nas su jednostavno preplavili, jedni te isti brendovi, koji se vrte po celom gradu, sa istim sadržajima.
Na ovakvoj lokaciji, spoj sportskog centra, sa otvoreno zatvorenim bazenima, nekakav akva park & spa centar,i tržnog centara, bi bilo bi ono sto Beogradu nedostaje.Sport+ zabava+ parking+ bioskop+ restorani+radnje, su ono sto Beogradu treba na jednom mestu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Па мора највећи крш и шкарт, јер се то једино и исплати.

Ми са царинама кољемо, плус увоз извос, то се све ради преко "партнерских продавница" тј углавном нису директно радње него франшизно, па се ту мало уграђује руководство и опала цене дупло скупље него у иностранству. Не дај боже да је преко 150 евра јер то код нас одмах 250 минимум. Било која иоле озбиљнија марка, дакле која "по дифолту" има цене отприлике као Зара код нас (а свуда важи за јефтин бренд па ти види колико се код нас дере) одмах само на те трошкове мора да баца цене у ниво луксуза.

После зашто се толико шверцује и шанира.
 
Neko je dobro procenio, da mi ovde, volimo da robujemo brendovima.Toliko smo zaslepljeni , da ne možemo da razlikujemo skart i bofl od kvaliteta.Bitno je samo da je brend, ostalo nije bitno.
Dobro je da ovde nema Zare, zaista je dobro.Plikovi mi izlaze, od samog dodira njihovog prvoklasnog bofla, punog plastiketine i toksične farbe.
Meni samo nije jasno, kako to uopste neko moze da kupi i nosi.Izuzev par kosulja i odela, sve je apsolutni raspad.
Tvrdim, da toj istoj garderobi skinete Zara etiketu, pa niko ziv , to nebi uzeo u ruke, a kamoli kupio.





Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=752299#p752299:iy62y7qc je napisao(la):
11030 » 28 Jun 2020 17:13[/url]":iy62y7qc]
Na ovakvoj lokaciji, spoj sportskog centra, sa otvoreno zatvorenim bazenima, nekakav akva park & spa centar,i tržnog centara, bi bilo bi ono sto Beogradu nedostaje.
Akvarijum i tropikarijum nam nedostaje takođe.
Imamo ga na Dedinju. :D
 
Što se tiče Peek&Cloppenburga, fina je radnja, glavni problem je kada prvo vidiš P&C prodavnicu na 5 etaža u Diseldorfu i onda vidiš ovo (Isto stoji i za Sajam nautike, 16 punih sala naspram jedva popunjene naše Hale 1) al opet znaš šta da očekuješ :mrgreen: Što se tiče cena nemački je daleko povoljniji, gledah npr Polo i Tommy stvari. Kod nas su na sniženju neke košulje bile 8990dinara (otprilike 77evra, i to je bila najmanja cena) dok su u Diselu od 40evra i to sasvim fine :vops: . Sa druge strane verovatno i ja preterujem, moguće da će u budućnosti biti neke koje će umesto 20% imati 50% sniženja.
 
Peek&Cloppenburg ,je pravo osveženje, u moru istih ili sličnih prodavnica.
Izbor je veliki, ali se isti brendovi, nalaze, na vise mesta u samoj prodavnici, sto me nekako nervira.
Primetio sam ,kao da odredjeni brendovi, prave neke posebne, jeftine, i na ivici bofl kategorije, specijalno za ovakve lance.
Tu prva dva mesta zauzimaju, deo Bos kolekcije, i to onaj deo, koji je i fizički odvojen od onog dela koji je zaista kvalitetan , i maltene cela Lakost kolekcija.
Nesto slično, kao kada odete u Dajhman i vidite neke žalosno tužne Najk ili Fila patike, kojih nigde nema, osim kod njih.




Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=752469#p752469:2yfc2dyr je napisao(la):
vladanet » 29 Jun 2020 11:32[/url]":2yfc2dyr]Neko je dobro procenio, da mi ovde, volimo da robujemo brendovima.Toliko smo zaslepljeni , da ne možemo da razlikujemo skart i bofl od kvaliteta.Bitno je samo da je brend, ostalo nije bitno.
Dobro je da ovde nema Zare, zaista je dobro.Plikovi mi izlaze, od samog dodira njihovog prvoklasnog bofla, punog plastiketine i toksične farbe.
Meni samo nije jasno, kako to uopste neko moze da kupi i nosi.Izuzev par kosulja i odela, sve je apsolutni raspad.
Tvrdim, da toj istoj garderobi skinete Zara etiketu, pa niko ziv , to nebi uzeo u ruke, a kamoli kupio.





Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Па то је јер немају појма. Зара као бренд и дизајн ако се ја питам и не постоји. Све буквално копија оних јаких, луксузних брендова. Па ми на факултету на предавању нам лепо рекао која је то стратегија - лепо ставе студенте дизајна и пусте им на пројектор неку ревију рецимо Баленсијаге или Гучија, и каже оћу ово да ми направите

Буквално је цела фирма фушчина, зато само и мало старији и неупућени или искомплексиране будале воле у Зари да купују
 
Хаеул":1h4j8gqs je napisao(la):
Оно што мене брине: ако су направили пропуст овде, где је то тако очигледно, како ли су решили сложеније ствари, попут инсталација?
Ne bih brinuo. Instalacije projektuju inženjeri, a zidove dizajneri. Zna se ko realnije razmišlja o problemima.
 
SRBO":3szeuy8c je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=752469#p752469 je napisao(la):
vladanet » 29 Jun 2020 11:32[/url]":3szeuy8c]Neko je dobro procenio, da mi ovde, volimo da robujemo brendovima.Toliko smo zaslepljeni , da ne možemo da razlikujemo skart i bofl od kvaliteta.Bitno je samo da je brend, ostalo nije bitno.
Dobro je da ovde nema Zare, zaista je dobro.Plikovi mi izlaze, od samog dodira njihovog prvoklasnog bofla, punog plastiketine i toksične farbe.
Meni samo nije jasno, kako to uopste neko moze da kupi i nosi.Izuzev par kosulja i odela, sve je apsolutni raspad.
Tvrdim, da toj istoj garderobi skinete Zara etiketu, pa niko ziv , to nebi uzeo u ruke, a kamoli kupio.





Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Па то је јер немају појма. Зара као бренд и дизајн ако се ја питам и не постоји. Све буквално копија оних јаких, луксузних брендова. Па ми на факултету на предавању нам лепо рекао која је то стратегија - лепо ставе студенте дизајна и пусте им на пројектор неку ревију рецимо Баленсијаге или Гучија, и каже оћу ово да ми направите

Буквално је цела фирма фушчина, зато само и мало старији и неупућени или искомплексиране Бу**** воле у Зари да купују
Kopiranje sam zaboravio da napomenem, hvala na konstataciji.
Gledam tako, onako uzgred red na kasi, bas se otegao, i kako ponosno drze neke apsolutno krs krpe, na nekoj tamo rasulo akciji, i kao da im čitam misli, tipa ,kupio sam u Zari, uspeo sam u životu.Slično, ako ne i isto, je sa ovima sto su pohrlili u Grčku na more, za 115 evra usred pandemije.
Ne znam kako vi gledate ,na onu ogromnu gužvu na otvaranju centra, ispred MI radnje.Zar to u neku ruku nije ponižavanje?
Rizikovati zdravlje, zarad nekog popusta, i jos onako ponizno stajati i gurati se u redu, kao da čekate 50 grama hleba na bonove, u opkoljenom Staljingradu.
Sta je sledeće, preskakanje rova punog krokodila, zarad popusta na patike???
Meni je to zaista bilo tužno gledati,imam razumevanja, ali ga nemam za vlasnike centra i pomenutu radnju, koji se nisu potrudili ,da to bude ,bezbedno i dostojno čoveka/kupca.
To je ujedno i moj jedini i pravi, negativan utisak sa otvaranja, svakako imam puno vise pozitivnih utisaka.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam malo razocaran izborom - prilicno je slican miks brendova u vecini butika, a ponuda izgleda kao supermarketi 90ih (ponavljaju iste proizvode da bi zauzeli prostor). Nadam se da ce se to promeniti vremenom, ali trenutno mi odise duhom nekog trznog centra za siromasne.
Jos jedna zamerka je terasa u foodcourtu - napolju je milion stepeni, a ne postoji niti jedan suncobran, nego se ljudi skrivaju i traze senku okolo. Stvarno mislim da bi to trebao da im bude jedan od glavnih prioriteta u ovoj situaciju, posto ne mogu da zamislim kako ce zatvoreni deo uopste moci da funkcionise sa obaveznim maskama.
 
A šta ćemo sa javnim prevozom? Javilo mi se puno ljudi sa tog pravca koji kažu da su 21 i 29 preopterećene zbog novog tržnog centra. Da ne govorimo o Mis Irbijevoj i Vojislava Ilića.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=753184#p753184:3tpc47im je napisao(la):
vucko » 01 Jul 2020 18:33[/url]":3tpc47im]A šta ćemo sa javnim prevozom? Javilo mi se puno ljudi sa tog pravca koji kažu da su 21 i 29 preopterećene zbog novog tržnog centra. Da ne govorimo o Mis Irbijevoj i Vojislava Ilića.
Uvesti/vratiti 19.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=753196#p753196:3tpc47im je napisao(la):
SRBO » 01 Jul 2020 19:48[/url]":3tpc47im]Наравно да је 21 преоптерећен кад све време ради аутобус искључиво, без разлога
Koja je razlika između solo autobusa i solo trole?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=753196#p753196:v8pm6ps3 je napisao(la):
SRBO » 01 Jul 2020 06:48 pm[/url]":v8pm6ps3]Наравно да је 21 преоптерећен кад све време ради аутобус искључиво, без разлога
Od danas s obzirom da je letnji red vožnje stupio na snagu saobraćaju trolejbusi koliko sam dobio informacije. Ali kao što je rekao solecar koja je razlika u kapacitetu solo autobsa i trole? Jedino verujem da trolejbus brže savlađuje ono brdo od Vera i Beo tržnjaka do Gospodara Vučića zbog elektro motora.
 
Da, vratila se trola na 21, što je pozitivno. Posetio sam juče i danas Beo, opšti utisak mi je skroz pozitivan. Bilo je dosta ljudi, ali nisam nigde video jake gužve. Uglavnom ljudi poštuju pravila i nose maske.
 
Није још готов, нису се отвориле све радње.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751618#p751618:q8mym1p4 je napisao(la):
Igor » 25 Jun 2020 11:56 pm[/url]":q8mym1p4]]
200625-trzni-centar-beo-02.jpg

Ovo drveće ispred ovog šoping centra je odlično i baš mi je drago što su ga sačuvali. Verovatno su mogli da ga odstrane tokom radova, a da niko ne primeti. Ali oni su ipak shvatili njegovu vrednost i to mi se sviđa.
 
Vrh