Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Više sa tim Mini krš Home-om, po celom gradu su. Koliko nedostaje (po svim tc) neka dobra kvalitetna home radnja. Valjda će biti u Galeriji.
 
Zašto su H&M i intersport postavili logo u boji kad su maxi, C&A i svi ostali postavili belo kako bi se uklopilo???
200625-trzni-centar-beo-02.jpg
 
Postoji home radnja. Odmah pored starbaksa. Casabianca.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
And7rey":1lt30pqe je napisao(la):
Zašto su H&M i intersport postavili logo u boji kad su maxi, C&A i svi ostali postavili belo kako bi se uklopilo???
Baš je bezveze što nisu uklopili logo sa ostalima.
Inače, Aj malo da cepidlačim, po meni su mogli i malo lepše da odrade ove logoe, nekako mi sve stisnuto jedno do drugog, malo su mogli razmaka da naprave i poravnanje po desnoj strani.
Sigurno bi lepše izgledalo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
operic":10thuqd4 je napisao(la):
Utisci o Peek&Clop?
Nešto poput fashion & friends samo lepše upakovano . Sa cenama poznatih brendova su tu negde (možda čak i malo jače), ali su davali dodatnih 20% popusta. Takođe imaju i nekih jeftinijih brendova kojih nije bilo u Srbiji ili su slabo zastupljeni poput S Olivera.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751630#p751630:3ehmxo37 je napisao(la):
SRBO » Today, 00:58[/url]":3ehmxo37]Добра ствар је то што ће их коначно натерати да пробију Мис Ирбијеве на Мите Ружића и да буде целом дужином двосмерна, као и да избију Петра Шкундрића лепо на Крижанићеву

Evo, baš gledam tu Škundrićevu i ne mogu da verujem da je to tako ostavljeno. Neverovatno koliko bi to probijanje ulice olakšalo život stanarima.
Takvih primera je vrv mnogo (meni pada na pamet trenutno Debarska koja nema izlaz na Ustaničku, a vidim na Strit Vju da ni okolne paralelne ulice nemaju izlaz na Ustaničku).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751653#p751653:1s8lq9si je napisao(la):
milaki990 » 26 Jun 2020 07:27[/url]":1s8lq9si]Добро, баш поређење моста са било којим ТЦ није баш на месту. Мостови ипак имају огроман значај за становништво. У глобалу се слажем са написаним.
Akcenat je bio na tome da imamo gomilu ljudi koja trči da se preveze preko nekog mosta ili da ga pređe peške, kol'ko prvog dana, a onda će retko kad više da ga pređe. A sve u cilju toga da može da kaže da jer bio / bila na svečanom puštanju u rad čuda neviđenog. Most k'o most. Nikada me to nije fasciniralo na pomodarski način, kako je popularno među građanstvom. Za mene je most pre svega sredstvo infrastrukture koje nam olakšava život i kretanje od tačke A do tačke B. Ako je još pride i estetski lep i adekvatan svojoj nameni, super. Ovde izuzimam one inženjerske poduhvate koji dižu mostove nad provalijama , liticama , planinama i drugim nepristupačnim mestima, koji su iznad svega pomenutog.
Dakle, u smislu pomenutog pomodarstva, koje nije ništa drukčije u odnosu na obilaske TC - a i druge pomenute stvari, sam spomenuo i "overu" mostova.
 
Sad prodjoh tuda, primecujem da 90% ljudi koji idu od ustanicke ne skrenu kod lidla pa u garazu odatle nego idu okolo pa iz M Irbijeve ulaze u garazu
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751713#p751713:rpca8pq7 je napisao(la):
Dart » 26 Jun 2020 12:43 pm[/url]":rpca8pq7]
operic":rpca8pq7 je napisao(la):
Utisci o Peek&Clop?
Nešto poput fashion & friends samo lepše upakovano . Sa cenama poznatih brendova su tu negde (možda čak i malo jače), ali su davali dodatnih 20% popusta. Takođe imaju i nekih jeftinijih brendova kojih nije bilo u Srbiji ili su slabo zastupljeni poput S Olivera.
To I jeste koncept Peek&Cloppenburg, i samo u tome mogu da se porede sa Fashion and Friends. Ali je ponuda (barem bi trebalo) daleko veća i njihove radnje su uglavnom ogromne, često na dva sprata. I kada budu popusti, to budu zaista povoljni popusti, u smislu da te neke marke bi teško po toj ceni mogle da se nađu u "originalnim" prodavnicama.
 
Svratio sam i danas do TC-a da napravim par dodatnih fotografija.

Bilo je opravdanih pitanja u vezi pristupa invalidima na glavnom ulazu. Mislio sam da je jedini pristup na gornjem bočnom ulazu međutim našao sam ulaz i kod glanvog ulaza.

inv01-IMG-20200627-182128.jpg

inv02-IMG-20200627-182046.jpg

inv03-IMG-20200627-182056.jpg

inv04-IMG-20200627-182105.jpg


Primetio sam i jedno neobično rešenje u muškom toaletu. Iz hodnika su vidljivi pisoari a pritom ženski toaleti su posle muških tako da situacija nije baš promišljena.
wc01-IMG-20200627-181144.jpg

wc02-IMG-20200627-181238.jpg
 
Svratih i ja danas, po mom misljenju najlepsi "food court" od svih trznjaka kod nas. Sto se tice radnji, manje vise kao i u svim tc-ovima, najvise me je interesovan p&c, ali je radnja premala, oba sprata ne cine ni jedan sprat p&c iz Beca npr.. definitivno mislim da ce tc Stadion da oseti ogroman pad. Iznenadili me sto Dexy nije dosao i sto se Pertini odjednom pojavio.. a pozatvarali su nekoliko radnji u Srbiji ove godine.
 
Jeste smesan komentar ali definitivno jedan od najbolje dizajniranih wc-a u nasim tc haha (kako su postavljene kabine, lavaboi itd)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=752132#p752132:1mwurq2a je napisao(la):
Igor » Sub Jun 27, 2020 8:59 pm[/url]":1mwurq2a]Svratio sam i danas do TC-a da napravim par dodatnih fotografija.

Bilo je opravdanih pitanja u vezi pristupa invalidima na glavnom ulazu. Mislio sam da je jedini pristup na gornjem bočnom ulazu međutim našao sam ulaz i kod glanvog ulaza.

inv01-IMG-20200627-182128.jpg

inv02-IMG-20200627-182046.jpg

inv03-IMG-20200627-182056.jpg

inv04-IMG-20200627-182105.jpg


Primetio sam i jedno neobično rešenje u muškom toaletu. Iz hodnika su vidljivi pisoari a pritom ženski toaleti su posle muških tako da situacija nije baš promišljena.
wc01-IMG-20200627-181144.jpg

wc02-IMG-20200627-181238.jpg

Au, što ste osetljivi :)
 
Ja lično uvek izbegavam pisoare zbog neprijatnosti "kolega" u blizini. Ali ovo je već opasno, kod nas uglavnom žene vode decu u ženski toalet, bilo da deca moraju u wc ili nema ko drugi da ih pričuva. Plus što može da bude neki manijak u wcu pa da to iskoristi, a s druge strane može da bude neka luda žena pa da iskoristi i da izglumi nekakvu neprijatnost ili još gore - seksualno uznemiravanje. Shvatite da vaše privatne telesne delove niko ne želi i ne treba da vidi u javnosti. Nema tu osetljivost ili slična glupost. Ovamo smeta vam kada se neko LGBT ljubi u javnosti, a onda kada neko muško može da javno pokaže svoje genitalije, onda su oni koji se bune ili upozoravaju na to - osetljivi.
 
UHiXpSt.jpg


Primetio sam da je na sva tri dela tj prizemlje i oba sprata ovaj poveci lokal prazan, pitam se sta planiraju tu da usele, znam da ce biti NY koji se jos zida, iznenadio sam se da nema brendova poput Zara i Stradivarius a ima recimo Pull and Bear i Bershka a svi oni posluju pod intidex-om
 
Требало би NY. Мајстори ништа не раде унутра.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Bershka i Pull&Bear ima 3x u Bgdu a Zaru imaš i u Knezu tj. 4x možda zbog toga. Žele valjda da privuku tu mladju klijentelu sa tim najgorim i najjeftinijim fast fashion brendovima, a zara im dodje skuplje ali isto g*vno što se tiče kvaliteta. A stradivarus takodje ima u beo shopping centru ako sam dobro video.

Hteo sam ipak još jednu stvar da napomenem koja nema veze sa brendovima. Ja sam prosto šokiran da TC koji je površinski verovatno najveći u Beogradu nema ni jedan jedini solarni panel na krovu, ili neko zelenilo, nešto... Kao da ne živimo u 2020 godini, ne postoji apsolutno nikakva ekološka, klimatska svest ni kod države ni kod investitora.
 
Ima Stradivarius, u prizemlju je.
Bio sam i juce i danas, nema neke velike guzve.

Sto se tice mladje publike, ima klinaca, najvece sranje prave u food court-u izgleda, jer je tamo krs, razbacano i lom.
Otvorena je sinoc jos jedna radnja, ne znam naziv, muska je (sakoi kosulje).
 
TC je zaista lep i prostran.
Mene samo zanima, da li je on zaista potreban Beogradu.Maltene , sve isti brendovi kao i u drugim centrima, izuzev njih nekoliko.
Nas su jednostavno preplavili, jedni te isti brendovi, koji se vrte po celom gradu, sa istim sadržajima.
Na ovakvoj lokaciji, spoj sportskog centra, sa otvoreno zatvorenim bazenima, nekakav akva park & spa centar,i tržnog centara, bi bilo bi ono sto Beogradu nedostaje.Sport+ zabava+ parking+ bioskop+ restorani+radnje, su ono sto Beogradu treba na jednom mestu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Овај улаз за инвалиде је предиван! Свака им част!

Није лако уз спољну рампу, посебно лети и зими, и ако колица нису аутоматизама.
 
Smejurija kako su resili pisoare. Mogli su da ih stave dole posred atrijuma onako opusteno. Ili da iskopaju jednu rupu ispred ulaza sa natpisom "muski wc"
 
Зар је могуће да баш нико није размислио о томе, или бар накнадно увидео грешку?
 
Sredice problem sa pisoarima verovatno kad tad
 
Vrh