Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

MPC će tradicionalno fasadu završavati posljednjeg dana
 
Ubedljivo najružnija fasada od svih TC-a, jedino ovaj ulaz je lepo odrađen.
Ostatak kao industrijska hladnjača. Ostali su bar razbijali tu monotoniju kutije nekim oblicima ili fasadnim elementima, ovde sve ravno...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne bih se složio, po ruznoći je Big Karaburma bez premca.
 
Nista ruznije od Big-a. I bolje je sto je ovako, da su radili neku fensi fasadu onda bi sekli ovo drvece da bi se ista videla, a to vec nije ok. Realno, bolje je nego ono ruglo koje je bilo tu.
 
Mrtva trka između ta dva, ali opet Big sad kao celina sa novim delom izgleda skroz okej, plus hladnjača sa Žirafa fasadom naspram hladnjače obične..

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Svi tržni centri kod nas su manje više isti, nema tu neke lepote. Ovde mi se bar sviđa unutrašnjost.
Nego da li ovo znači da će biti obavezne maske ?
4693ecf494446a2793a688e404501af6.jpg

Slika je sa fejsa
 
Juce su rekli preporuka je da se maske nose u zatvorenim prostorima, obaveza u javnom prevozu. Tako da ne mogu da te nateraju.
Jao kakvu sam glupost sanjao moram u vezi ovog tc-a moram da podelim :lol:
Sanjao sam da imaju jedan kineski restoran koji se sastoji od 10 manjih a spojenih prostorija dizajnirane kao kuhinje sa svim kuhinjskim elementima i rernom/sporetom gde sam pravis hranu pa sednes odmah tu za stolom da jedes :lol: :lol: :lol: :lol:
Sav materijal i pribor su tu, samo sam spremas/kuvas pa ti naplate da kraju sta si pojeo
Bila je guzva prilicna, porodice su jele :lol: :lol: :lol:
 
Generalni utisak je da je Beo dosta prostraniji od ostalih što se moze i videti na slici. Majstori su svuda, što u lokalima što u centru. Čini mi se da će biti kao sa Ada Mall-om prvih nekoliko nedelja majstori i skele svuda.
75bf08afa04065bb7b57c0b1085864ce.jpg


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Spolja je nula, unutra deluje bolje od proseka kod nas, negde na nivou Ada mola, on mi je ubedljivo najlepši unutra, prostran, pregledan, lepo osvetljen i prirodnim i veštačkim svetlom. Ušće mi je najužasniji tc što se tiče unutrašnjosti, sve je skučeno, još više pogoršano gomilom onih štandova koji podsećaju na preglomazne bašte po trotoarima, nema 4 klupe da se sedne u celom tc, osvetljenje mi je isto depresivno.
 
На простору на последњој фотки намештају озвучење значи да ће бити неки концерт или неко дешавање.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Big Karaburma jeste ruzan spolja ali meni se dopao enterijer i izgled unutar tc, ovaj Beo izgleda dosta lepse iznutra nego recimo usce (spolja su ruzni identicno XD). Ali kao sto sam rekao u onoj drugoj temi Ada Mall je po meni bez premca najlepsi TC objekat kod nas (iznutra i spolja) i vizuelno i po samoj konstrukciji celog objekta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751276#p751276:1wh163cd je napisao(la):
Bki » 24 Jun 2020 09:33 pm[/url]":1wh163cd]Bice Natasa Bekvalac

Interesantno je to da je ona zaštitno lice Biga, bukvalno u svakom gradu gde postoji Big postoje i bilbordi sa njom, takođe nastupaće 28.6. u Bigu Rakovica.
 
Pa ili ona ili Zeljko joksimovic (on je bese bio promoter Usca 2009te) pevao je i na rodjendanima nekih drugih poznatih lokacija
 
e "zvezde" nase...pevaju po trznim centrima..pa u americi garage bendovi dobijaju ti cast


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Guzva jeste ali nisam isao da se laktam. Idem malo kasnije
 
kako li je ispred mi-store, uzeo bih nesto ali ne bih da cekam sa jos 500 ljudi
 
mariks":1uix9exf je napisao(la):
kako li je ispred mi-store, uzeo bih nesto ali ne bih da cekam sa jos 500 ljudi
Kako može da bude? Neće tc nigde bar 50 godina, jedino ćeš propustiti poklon privezak zbog otvaranja.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
ma imaju fine popust danas zbog otvaranja, ali sad mi drug rece da bolje da ne idem :)
 
Vrh