Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Parking je gotov što se vidi na fotografiji napravljenoj sredinom aprila.
200415-beo-trzni-centar-28.jpg


Zaboravili smo na čuveno odbrojavanje koje smo imali na forumu u martu 2009. i završetak Ušća takođe u foto finišu

Dva dana pred svečano otvaranje
IMG_0056.jpg


Dan pred svečano otvaranje
090330-USCC-66.jpg
 
Tu na tim poljima dolaze vjerovatno reklame ili ekran biće to sve za Vidovdan spremno....
 
Овако, радови су идаље току, све је прашњаво и смрди на бетон. Приметио сам да једино ми у ТЦ пунимо радњу.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Постоје путокази за радње које висе са плафона. Нпр. на првом спрату постоји путоказ за P&C и C&A.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Razlog za odlaganje otvaranja koji je planiran 18.6. za samo nedelju dana kasnije nije zbog bilo kakvog kasnjenja. To je samo dobar izgovor. Pravi razlog je sto investitor ne zeli da dogadjaj otvaranja bude iskoriscen u cilju predizborne kampanje koja ce tog dana biti na vrhuncu. Sem toga, tog dana mediji ce biti zatrpani predizbornim programom i nece biti prostora da se na kvalitetan nacin isprati ovaj dogadjaj.
 
Није, поред Интерспорта ће бити New Yorker који још увек није почео да се гради. Већ 3 дана пуним радњу овде зато знам.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Sreća pa je ovaj prelep drvored ovde, ublažava ružnoću fasade, jedino je ovaj deo kod ulaza na ćošku ok što se fasade tiče.
 
Ostavljen ulaz izlaz veza sa lidlom i tc nikad zavrseno
djubre-2020-06-07-23-41-45.jpg
 
direktor":1rmusbvl je napisao(la):
Ostavljen ulaz izlaz veza sa lidlom i tc nikad zavrseno
O tom delu sam pisao par stranica unazad. To je tu oduvek, nije to skoro radjeno. Gadja se tacno sa onom ulicicom izmedju tc i lidla, a tu na prolazu je neka udzerica/karton kuca. S obzirom da je 99% nelegalna, ne znam sto to nisu resili
 
Kada bi otvorili taj nedovrseni prikljucak kod udzerice definitivno bi V.Ilica bila vezana u neraspetljiv saobracajni cvor.
 
ко ће га знати шта је ту требало да буде. То треба видети ове што су радили улицу, а то је било јако давно.

Исто тако постоји и као наставак за Падину па ништа одустало се кме кме експропријација а и стрмо много

Овде може да се одради, ако се затвори горе прилаз, него само ту, и ту семафор - што је још боље, таман ту на средини
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=745072#p745072:11z9g4t8 je napisao(la):
ivan.simic » 05 Jun 2020, 20:51[/url]":11z9g4t8]Razlog za odlaganje otvaranja koji je planiran 18.6. za samo nedelju dana kasnije nije zbog bilo kakvog kasnjenja. To je samo dobar izgovor. Pravi razlog je sto investitor ne zeli da dogadjaj otvaranja bude iskoriscen u cilju predizborne kampanje koja ce tog dana biti na vrhuncu. Sem toga, tog dana mediji ce biti zatrpani predizbornim programom i nece biti prostora da se na kvalitetan nacin isprati ovaj dogadjaj.
To je za pohvalu.
 
Biće neki drugi kamen temeljac ili slična prilika za slikanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=745874#p745874:2k6vfblc je napisao(la):
solecar » 08 Jun 2020 23:13[/url]":2k6vfblc]Ma gde bre dobro. Tri semafora na 100m.

Реално и то. Коме треба, нек обиђе круг или одради полукружно
 
Опет су испробавали аларм.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da video sam danas na nekoj reklami da je otvaranje 25. juna, tj. sledeći četvrtak.
 
Juče na ulazu za garažu iz Mis Irbijeve gomile šuta.
 
Неће се отворити све радње одједном. New Yorker и поједине локале су тек прошле недеље почели да зидају.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=745604#p745604:36nt3dx7 je napisao(la):
Bki » 08 Jun 2020 06:23 am[/url]":36nt3dx7]
direktor":36nt3dx7 je napisao(la):
Ostavljen ulaz izlaz veza sa lidlom i tc nikad zavrseno
O tom delu sam pisao par stranica unazad. To je tu oduvek, nije to skoro radjeno. Gadja se tacno sa onom ulicicom izmedju tc i lidla, a tu na prolazu je neka udzerica/karton kuca. S obzirom da je 99% nelegalna, ne znam sto to nisu resili
Zapravo probijanje jednosmerne ulice ovde bi bilo super i to da bude izlazna dok ulazna tamo kod Linde i da se ukine onaj besmisleni semafor.
 
Vrh