Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Nadam se da je ovo tačno.

Kakva simbolika, 25i MAJ, Dan mladosti, kuća cveća - Šeboj kuća cveća. I ostale cvetne kuće po Belvilu.



Znao sam da su razlozi više magijski nego ovozemaljski.
 
ciklamNI":1hvar487 je napisao(la):
U sve tri zgrade se menja parket. Odluka je konacna, kao i vreme useljenja. Ciklama se useljava 15.06. , Seboj 25.05., a Iris 17.05.
Masala! :bash:
:bash:

Koliko je tacna ova informacija ??? Znaci ne mogu da verujem...mi smo na na kraju !!!
 
A kolko mu to dodje u parama,to nisu rekli? Samo ce da nam uplate,da se ne cimamo mi da dolazimo,tako su pazljivi! Obicna prevara,samo da umire ljude,kao platice penale...dal' je iko ikad platio penale nekom u ovoj zemlji?!?!?!
Djubrad lazljiva...Majo F,nemam reci utehe za tebe,kao ni za sebojca i slicne,kojima od tog stana zavisi mnogo...
 
Ljudi TUŽBA ,oni mogu i posle 25.05.2010 da kažu 25.12.2010.Ovo je njima blizak način funcionisanja .

1-Pločice nisu renomiranog Italijanskog ,Španskog proizvodjača nego BUGARSKE
2- Kvalitet izvedenih radova

TUŽBA TUŽBA TUŽBA TUŽBA TUŽBA TUŽBA

OVO JE KLASIČNO UMRTLJIVANJE OGRČENIH STANARA ;MISLE DA ĆE VREMENOM DA OSLABI PRITISAK ,VARAJU SE
SAD IMA DA NAJ......

:rant:
 
hehehe, neko pomenu Šurdu gore...

Vi se useljavajte o danu mladosti a ja ću ovih dana. Merdevine, kalauz, bonsek itd.
Papir imam.... bez ključa, i ne mari za početak
 
vaska":qb5lykqb je napisao(la):
A kolko mu to dodje u parama,to nisu rekli? Samo ce da nam uplate,da se ne cimamo mi da dolazimo,tako su pazljivi! Obicna prevara,samo da umire ljude,kao platice penale...dal' je iko ikad platio penale nekom u ovoj zemlji?!?!?!
Djubrad lazljiva...Majo F,nemam reci utehe za tebe,kao ni za sebojca i slicne,kojima od tog stana zavisi mnogo...
Мени је инвеститор зграде у којој сам пре пет година купио 1,5 стан морао да плати по 350 евра (цца. 3050Е) за сваки од 9 месеци кашњења, али сам ја једини од купаца имао у уговору ту ставку.
 
Napisi mi molim te ime tog investitora,da znam ako ikad budem pozelela da kupim drugi stan! Pa cak i kad pise u ugovoru,sta ili ko moze da ih natera da ti plate penale,pravna drzava ?
Pa mi smo i kupili stanove od drzave u drzavi,to se valjda svi slazemo? Ovo mi je za nauk,neverujem vise N I K O M E!!!
 
Мањи приватни инвеститор. Другу половину сам плаћао на крају и од ње смо одбили поменуту суму.
 
ciklamNI":gb7yytt7 je napisao(la):
U sve tri zgrade se menja parket. Odluka je konacna, kao i vreme useljenja. Ciklama se useljava 15.06. , Seboj 25.05., a Iris 17.05.
Masala! :bash:
je li ti ovo konacno?
 
pa i pretpostavila sam da je manji investitor,ovde moze samo na veliko da se krade i vara, mali idu u zatvor!
 
e, ja dobio i zvanicno. Ciklama, 15. 6, odsteta od 0.1 promila po danu zakasnjenja, i menja se parket u svim zgradama.
 
Mi smo uzeli garsonjeru i rekli su nam da je naknada za kasnjenje na mesecnom nivou 168 velikih evra!
 
Kada sam razgovarala sa ljudima tamo tj sa jednim momkom (nije bitno ime) pitao me je kako se zovem i kada sam rekla Maja on mi je rekao: Aaaaaaa Maja_F sa foruma jel tako? Bas imate lepo misljenje o mojim kolegama! Sto znaci da oni sve znaju i moze im se da se zezaju sa tudjim zivcima!
 
to ce svima da nam ode na lekove posle ove torture... a uplata ce biti verovatno u dinarima,po najnizem mogucem kursu koji izbunare,pa sa odbitkom za taksu (uvek postoji neka krvopija kojoj moras da platis taksu),pa provizija posrednika,a tu su uvek i skriveni troskovi...znajuci njih bicu srecna da ne moram ja njima da placam penale...ma ta prica o penalima me sad jos vise iznervirala,lazovcine najobicnije koje nas vozaju vec mesecima!!!!
 
Maja_F":3nfw2ygi je napisao(la):
Mi smo uzeli garsonjeru i rekli su nam da je naknada za kasnjenje na mesecnom nivou 168 velikih evra!
Da li racunaju dinarski iznos na dan uplate ?
 
Pise da ce penale isplatiti posle useljenja.

U aneksu koji cemo potpisivati morace da stoji tacan rok , odnosno za koliko ce najkasnije morati da plate penale, posle useljenja.

U suprotnom , to moze da bude i za 10 godina.

Ja ga bez toga potpisati necu.

No, ipak da se nadamo da ce se na kraju zavrsiti sve kako bi trebalo.
 
Samo jedno pitanje, da li je parket bio postavljen u stanovima tokom Univerzijade ili je to urađeno posle?
 
Penale bi isplatili posle primopredaje nepokretnosti, u dinarima.
Nije definisan rok za tu isplatu.

Isplata je limitirana na 2% od neto vrednosti nekretnine.

Obračun je: broj_dana x 0,0001 x neto_vrednost_nekretnine

pretpostavljam da je neto vr = br kvadrata x cena po kvadratu, bez pdva.


to bi značilo da isplata varira od 5,25 EUR/m2 do 5,85 EUR/m2, zavisno od cene kvadrata (na mesečnom nivou).

U Aneksu bi morao da postoji definisan rok isplate ovih penala, kao i konačni rok useljenja da bi se sve ovo razmatralo.
 
Za menjanje parketa je potrebno pola godine?! (nema smajlija koji se smeje i place istovremeno)

Oni nesto ozbiljno petljaju jer za firmu koja ima para za mesec dana bi sve bilo gotovo a oni znaju za zizak od novembra ako ne i pre!
Ali problem je u tome sto je delta bankrot totalni (duzna preko milijardu evra!) i nemaju oni para ni za kakavu promenu parketa a kamo li za penale!

Ja mislim da bi najbolje resnje bilo da sami udjemo u nase stanove onako kolektivno u prisustvu medija i sami zamenimo parket pa zajedno tuzimo i Deltu i Hipo!
 
Ustvari,kad bolje razmislim,ove poslednje informacije o penalima su me malo umirile: na te pare nisam ni racunala,a mogu se pametno iskoristiti da se recimo plati neki fin covek koji bi uneo zizak u zgradu holdinga...mislim da bi mi to bila jedina satisfakcija :kk:
 
Kada bolje razmislim, mislim da nebi trebalo da potpisujemo nikakve anekse, vec da se okupimo i podnesemo krivicnu prijavu protiv doticnih.

Ovo je samo bacanje prasine u oci.Kakav bre zizak, sada su saznali za zizak. Taj parket je bio postavljen pre univerzijade.,Znate koliko je vremena proslo od tada.To je razlog koji moze da prodje kod blago retardiranih osoba.To ne pije vodu.
Zasto g/din Milos to nije rekao prosli put na studijuB.
Ti penali su mizertni u odnosu na ono kroz sta mi prolazimo.

Ovde mora da se pokrene istrazni postupak i da izadje na videlo pravi razlozi kasnjenja.
Treba da se organizujemo i dogovorimo.


Treba angazovati ozbiljnog advokata,
 
Evo i nas je sad kontaktirao gospodin iz belvila, koga ovom prilikom puno pozdravljam, pa smo i mi sada i zvanicno saznali detalje! Da nije tuzno bilo bi smesno! Videcemo sta ce stojati u aneksu, ali bez naznacenog datuma useljenja i preciziranih penala za konpletan period od 01.01.2010. pa do dana useljenja ne bi trebalo potpisivati!
Pozdravljamo vas sve puno a ja odoh da :violina:
 
anex moze da znaci slozili smo se sa svim tim igrama i pitanje je da l imozemo da trazimo raskid po osnovu neipunjenja ugovornih obaveza
Ak oima neki pravnik neka nam objasni posledice tog anexa
 
Vrh