Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Moguce su uskoro organizovane akcije a jedna od tih je okupljanje prevarenih kupaca stanova u Belvilu u nedelju 28.02 - detaljne informacije uskoro
 
Zovite novinare iz 24 sata,oni su najkorektniji oko izvestavanja i ne cenzurisu ih kao ostale stampane i pisane medije :kk:
 
Ne-mo-gu-ce. Ovo se ne desava. Ovo ne moze da se dogodi. Licno, mogu da cekam jer sam u razlicitoj poziciji. Ali, kada pomislim da sam mogla da budem u istoj situaciji…strasno. Treba se obratiti direktno Miskovicu, odn. kancelariji Milke Forcan sa pismom. Ljudi da li shvatate da bi za medije bila vest da su stanovi prodati vise puta ili nesto slicno, ali nije nikakva vest kasnjenje useljenja od ukupno da sada cetiri meseca? Jednostavno, nije. Sve bi stalo u jednu recenicu. Ko je doneo odluku da se ljudima ne daju kljucevi u njihove zavrsene stanove zato sto se nesto pregradjuje ili sto se nije prodalo, ili sto izvodjacima nesto nije placeno, radi protiv same kompanije. Kako ce uopste prodati ostatak sa ovakvom politikom? :pob:
 
deda":2lvhgal8 je napisao(la):
fikcija":2lvhgal8 je napisao(la):
hey, deda nemoj da izmisljas....parket u seboj zgradi je bez veze (nije isti u svim stanovima, niti na svim spratovima ali velika vecina jeste, i to sa zizak problemom).
Da se ogradim, ponovicu da je to moj subjektvni utisak. Video sam samo jedan stan u Seboju - moj. Slazem se da za objektivnu ocenu nemamo reprezentativan uzorak ;)

A glasine o mogućim "seobama žižaka" sam i ja čuo, mada mi je jako teško da zamislim tvrdog crva sa papagajskim kljunom kako puzi unaokolo po betonu, ili da se ukrcao u neku cipelu... On se kreće kroz drvo i valjda je drvo granica njegovog staništa...

Ima li koga ko je završio obradu drveta na šumarskom fakultetu, da se oglasi i prosvetli nas malo?

Pozdrav.
ne treba da budes sumarski ing., da bi znao da iz larve (koja se zapati u sirovom drvetu a kasnije nedovoljno osusenim i obradjenim za izradu parketa), izlazi crv koji vremenom (godinama, jer drvo nesto i nije hranljivo) gricka parket, praveci kanale i haos u njemu...u medjuvremenu (dok ti slusas orkestar sviraca u svojoj spavacoj sobi) crvic poraste u insekta sa KRILIMA, koji sa svojom ralicom napravi rupu na parketu kroz koju napusta moj parket i odlazi .... gde?
pa, mozda kroz prozor...
...a mozda i kroz hodnik zgrade pa bas kod mog komsije B, kako rece Paja...

Btw, imao si "srece" da vidis samo jedan (tvoj) stan u seboju ... i to sto nisi video ni jednu rupicu u parketu ne znaci da nije zarazen zizkom.U nekim stanovima su ostecenja vidljiva, kod drugih ne - ili zato sto nema zizka (jer u svim stanovima nije stavljeni isti parket) ili zato sto jos uvek 'spava' i aktivirace se tek naknadno.
 
a ja sam, drage moje komšije, sve više ubeđen u teoriju da ni priča o žišku, niti o podeli stanovi, niti o pucanju cevi kao ni jedna druga kou smo čuli "iz pouzdanih izvora" nema veze sa ovim što nam se dešava.

Živeći u Srbiji smo stekli jedan metod dedukcije koji kao osnovno pravilo ima ono: "odstrani sva objašnjenja koja su pozitivna na neki način i izaberi najprljavije i najniže i dobićeš odgovor. Odgovor koji kaže da su u pitanju uvek pare i prevare!"

Nekako mi deluje naivno da gospoda iz B67 imaju oreol dušebrižnika i razmišljaju o našim uslovima življenja u Blv-u, te kontempliraju kako da nam reše problem žiška, miška i ostalih bakrača toliko dugo.

Prosto sam sve ubeđeniji da su u pitanju neplaćeni dugovi, malverzacije, krađe i ostali sumnjivi potezi vezani za velike količine novca, a da je cela ova priča bacanje prašine u oči.

Kako to da su odgovorno tvrdili da ćemo ući u stanove do NG a na kraju će proći najmanje 5 do 6 meseci od tog roka, a da se u međuvremenu ništa nije radilo u objektima? Verujte mi, špijuniram ih svaki dan.

Stan smo videli u oktobru i bio je 99,99% gotov. Jedna roletna nije radila. Šta je krenulo toliko naopako da se toliko odlaže useljenje? Ništa tehnički.
 
Muž i ja smo rešili da našeg sina ubedimo da mu umesto kuce, mace, ribice..... kupimo nekog ljubimca koji se hrani žižkom. Dete srećno, ljubimac sit. Miiiiiilina.
 
Kako idu brojevi od onih koza u paviljonu? Molim Vas da mi neko napise posto sam izgubila :bash:
 
Majo piši!
2090-771 i 2090-772
Ali ne verujem da ćeš dobiti nikakvu konkretnu informaciju! Mi smo danas zvali ništa konkretno nismo čuli!
 
Šta je sa advokatima koji su kontatirali direktora Stanojevića?! Hoće li biti neke nadoknade za kašnjenje ili neće?
 
šebojac":2cu8xrir je napisao(la):
a ja sam, drage moje komšije, sve više ubeđen u teoriju da ni priča o žišku, niti o podeli stanovi, niti o pucanju cevi kao ni jedna druga kou smo čuli "iz pouzdanih izvora" nema veze sa ovim što nam se dešava.

Živeći u Srbiji smo stekli jedan metod dedukcije koji kao osnovno pravilo ima ono: "odstrani sva objašnjenja koja su pozitivna na neki način i izaberi najprljavije i najniže i dobićeš odgovor. Odgovor koji kaže da su u pitanju uvek pare i prevare!"

Nekako mi deluje naivno da gospoda iz B67 imaju oreol dušebrižnika i razmišljaju o našim uslovima življenja u Blv-u, te kontempliraju kako da nam reše problem žiška, miška i ostalih bakrača toliko dugo.

Prosto sam sve ubeđeniji da su u pitanju neplaćeni dugovi, malverzacije, krađe i ostali sumnjivi potezi vezani za velike količine novca, a da je cela ova priča bacanje prašine u oči.

Kako to da su odgovorno tvrdili da ćemo ući u stanove do NG a na kraju će proći najmanje 5 do 6 meseci od tog roka, a da se u međuvremenu ništa nije radilo u objektima? Verujte mi, špijuniram ih svaki dan.

Stan smo videli u oktobru i bio je 99,99% gotov. Jedna roletna nije radila. Šta je krenulo toliko naopako da se toliko odlaže useljenje? Ništa tehnički.
U prilog ovoj tezi,da li se to samo meni cini ili nisu useljeni samo objekti koji nemaju alukobond na fasadi? da nisu to objekti koji su predmet spora Delte i Hypo banke ? ...mislite o tome...:shok:
 
Cula sam da je sistem Hypo-Delta bio takav da je banka kada se ispostavi racun za nesto uradjeno odmah to i placala. Kako je naselje raslo, tako je placano izvodjacima. Po tome, ne moze biti da je ostao dug. S druge strane, za svaki prodati stan je dizana hipoteka. Dakle, samo neprodati stanovi su jos u vlasnistvu banke. Ne umem dalje da zakljucujem. Sve je ovo rekla-kazala i ne vredi nista. Ima li neko valjanu informaciju o novom roku, molim? :shok:
 
Zvala sam ih danas i opet su me kulturno odje*******ali do sutra!!! nKazu danas cekaju da se javi direktor pa ce satro ujutru imati nove informacije! J***s mi mater popalicu ih sve majke mi mile!
Moj prag tolerancije je definitivno gotov!!!
 
Imam utisak da se tamo zaposljavaju iskljucivo osobe sa laksim oblikom mentalne retardacije, obucavaju ih kao da su pripadnici sekte, dane i dane provode ponavljajuci iste stvari,sve retard do retarda... :bash:
 
Drage komsije,

Da li neko ima nenu novu informaciju, oko datuma useljenja?


Cini mi se da ce nas opet prevariti.

Sta ciniti?
 
Zvao Belvil,rekose nezvanicno 2-3 nedelje moguca naknada.Posle podne ce biti zvanicno.Zavlace i dalje.
Namece se zljucak da u tom roku ne mogu da promene parket .zaraza ostaje u naselju i mozemo da prijavimo endemsku vrstu zivotinja.Toliko su bezobrazni da bunt mora da bude ponovo vidljiv.
Draga gospodo /dje pretnje nisu urodile plodom OVO ZNACI SAMO JEDNO ...........
 
Meni jedna stvar nije jasna...kako uopste funkcionisu oni debili tamo u Belvilu. Prvo, kasne sa useljenjem i obaveste nas na nacin na koji su nas obavestili. Poste toga, nekome ponude novi anex, nekome ne (meni nisu nista a cujem da su neke komsije dobile da potpisu). Sada i ovo, nekome jave da se kasni i koliko....druge i ne kontaktiraju uopste. Da li postoji neko pravilo poslovanja tamo ili radi ko, sta i kada hoce? Kako bi leteli sa posla u nekoj normalnoj firmi...
 
Normalne firme postoje samo u normalnim državama.

A ja iskreno i priželjkujem da od stana ne bude ništa ni u februaru, jer sam čvrsto rešila da angažujem advokata i da im sledeće nedelje zakucam na vrata.
A ako i od toga ne bude ništa, ja vas molim da šatore postavite malo dalje (levo i desno) od ''PAVILJONA'' jer ću za 200 evrića da kupim neku drkalaciju od jugića i da im, kao u najgorim američkim filmovima, uletim (60 km/h) u sred izložbenog (EUROSALON) stana.
 
Ja imam super iskustva sa zaposlenima u Belville-u koji su jako obrazovani ljudi koji rade onako kako im se kaze,Deca nisu nista kriva,izlaze svakome u susret kako i koliko mogu.Ja sam zadovoljan sa Stanom i sve je ispostovano u roku....citam vase komentare i pitam se da li smo mi uopste komsije ili to postoje dva Belvilla
 
Zelena veverice
upravo se pitam da li se samo pravite da ste veverica!?! Naravno da imate dobro iskustvo kada ste dobili stan na vreme i nemate žižak u parketu. Mi ovde ne kukamo za dobijene stanove nego za NEDOBIJENE stanove. Evo i ja se pitam da li smo uopšte komšije ili postoje dva Belvilla.
PS: Ukoliko želite malo žižka, rado ću Vam pokloniti.

Pozdrav
Komšinica iz ograđenog dela Belvilla
 
Komsinice draga,uredu je to sto se zalite na stanove koje niste dobili,podrzavam!
Samo komentarisem iskustvo sa zaposlenim ljudima,i uvrede na njihov racun,nazivanje kojekakvim imenima....pa ne ocekujete valjda da vam oni zamene parket.Verujem da ste kivni i da nemate kome drugom da se zalite ali , citiram "uletanje sa jugicem u izlozben salon","paljenje" istih nece resiti stvar
 
zelena veverica":1p21kak1 je napisao(la):
Komsinice draga,uredu je to sto se zalite na stanove koje niste dobili,podrzavam!
Samo komentarisem iskustvo sa zaposlenim ljudima,i uvrede na njihov racun,nazivanje kojekakvim imenima....pa ne ocekujete valjda da vam oni zamene parket.Verujem da ste kivni i da nemate kome drugom da se zalite ali , citiram "uletanje sa jugicem u izlozben salon","paljenje" istih nece resiti stvar
Ovde diskutuju ljudi koji su osteceni ako ste dosli da likujete time sto ste dobili stan za razliku od ovih nesretnih ljudi koje izradise kao ne znam ni ja sta pogresili ste moslo.Cak mislim da i radite u Blok 67-u pa ovde PR-site i kao smirujete ljudi.Smesni ste.
 
Ovde se diskutuje o svemu,pazljivije procitajte moje komentare pa onda donosite zakljucke,ne likujem zbog dobijenog stana,iznosim svoje iskustvo kao i svi ostali ovde....
 
Vrh