Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

@Sister

Ma ko ti kaze da ce nekom nesto da oduzmu, sve je ovo "tresla se gora, rodio se mis".
Zar neko misli da ce Vucic na kraju stvarno nekog osuditi, otkriti neke afere?
Pa bice sve isto kao pre, samo sa drugim ljudima.
Covek sredjuje stanove za dalju prodaju, mi se ovde samo zaje*******avamo sa pricom o oduzimanju.
 
Sve samo zato sto hoce da smene Djilasa. Sada cemo svi da se posramimo jer zivimo u "kokainskom" naselju. Dakle, najgori seljacki olos na vlasti.
 
@ Belvilenjak

Katastrofa u svakom pogledu. Ovo je zrelo za sud ........ no comment !!!

@ Sister

Upravu si 100%....mada i ovi iz bivse garniture nisu nista bolji... Nasa kompletna politicka elita nazovi vlast ili opozicija, sadasnja predhodna su totalni promasaj....
 
jedva cekam dan kad ce preko 1000 Sarica koji u USA prave 130 milijardi svake godine biti pohvatano, ali iz nekog razloga to "demokratske" drzave ne rade, mozda su preveliki investitori da bi bili zatvoreni?
 
Ovi sa B92 potpuno kopirali gotovo celokupan tekst ukljucujuci ovo o nasem naselju, s nekog drugog medija. Dakle, Saric dao depozit od 100 mil da bi se podigao kredit za "gradnju" belvila od tacno toliko para....samo sto je u stvari taj kredit posluzio za neke druge Deltine stvari, a ni evro nije ulozen u belvil. Definitivno, sudbina belvila je da na njegov racun neko mlati pare, mulja, laze.
 
Sister":38ir706w je napisao(la):
Ovi sa B92 potpuno kopirali gotovo celokupan tekst ukljucujuci ovo o nasem naselju, s nekog drugog medija. Dakle, Saric dao depozit od 100 mil da bi se podigao kredit za "gradnju" belvila od tacno toliko para....samo sto je u stvari taj kredit posluzio za neke druge Deltine stvari, a ni evro nije ulozen u belvil. Definitivno, sudbina belvila je da na njegov racun neko mlati pare, mulja, laze.
+1
 
Pegasus":3qn8n6id je napisao(la):
Evo danas i na B92 slican tekst samo detaljniji malo


Portal B92.net, vesti-online i sl nemaju svoje vesti nego samo prenose iz drugih izvora. Vest je dao Novi Magazin, a prenece ga ko zna koliko razlicitih portala. Tako se uvek radi. B92 je najcitaniji jer prenosi najcitanije tekstove sa drugih medija. On nema nijednu svoju vest.
 
Belvilenjak":2omq36ff je napisao(la):
Izgleda da je neko resio da od Belvila napravi West65... sort of... :D

na žalost nije jedini primer, već petnaesti. realno, ovoga će na žalost biti sve više i više.

nema kažnjavanja i zato je to tako.
 
Na TV-u krenula opet reklama za povoljne stanove u Belvillu. Nakon ovog teksta u Kuriru izgleda da moze da se kupi i za mnogo manje pare jer im je frka da prodaju sto pre :shock:

Kad sam video novi naziv naselja, odmah sam pomislio kako mu to vec daje odlicne reference za kvalitet gradnje.


kokain.jpg


http://www.kurir-info.rs/ortakluk-veka- ... nak-501020
 
Drage buduce komsije ;).
zainteresovani smo za kupovinu stana u Maslacku pa me interesuje da li neko od vas zivi u toj zgradi i kakva su iskustva sa stanovima?
 
Ma super, happy naselje, sex, drugs & rockenrol....
 
Sister":jks6ux8b je napisao(la):
Ma super, happy naselje, sex, drugs & rockenrol....

:laugh: :laugh: :lool: :laugh:

Ovaj topik pratim samo zbog Sister i njenih fenomenalnih komentara. Veliki plus od mene.
 
Na TV-u vrte reklamu sa stanom od 68 kvadrata i na zgradama bukvalno zaokruzuju koji su stanovi u pitanju, ima jedan na trecem spratu ali ne mogu da nadjem reklamu da vidim u kojoj je zgradi.

Naleteh na ovo, mozda je ovde vec i okaceno. Posto ce sada kupovina Belviila stvarno postati aktuelna, za one koji su krenuli da se cenkaju i kupuju, evo snimka:
http://www.youtube.com/watch?v=TvqtwoYjhAY
 
Prvo sam pomislio da zaista nude stanove na nizim spratovima jer su u reklami zaokruzivali odredjene stanove, ali kad sam video da su u jednoj zgradi zaokruzili isti stan sa razlicitim kvadraturama ispada da opet prave navlakusu da neko pomisli da su svi na prodaju do 4.sprata (ili mozda jesu :idea: )
Ja koliko znam ispod 9.tog nema, ili meni nije nudjeno. Da li je jos neko bio, da li nude ovo nize, ili je ovo samo reklama?


bel1.jpg


bel2.jpg


bel3.jpg


bel4.jpg


bel5.jpg


bel6.jpg
 
@Bivis

Hvala ti na lepim recima. :)

@Nikola

Nije ti nudjeno nista ispod 9. sprata???!!!

Jedna stvar da ti je jasna: Stanovi koji su pregradjivani, nalaze se od 4. do najviseg sprata, u svim zgradama gde je to cinjeno. Ako je sudeci po mom ulazu, eto ti indajderske informacije, SVE JE SLOBODNO. Na mom spratu su neprodata oba stana nastala pregradjivanjem, jedan 41, drugi 46 kvadrata, tako nekako. I svi iznad su neprodati, garantujem ti. I na svakom spratu se nalazi po jedan koji gleda na Delta City, s tim sto puca pogled iznad krova delta sitija, hocu da kazem lepa lokacija stana. Ako preferiras da ti pogled bude neometan drugom zgradom, imas i stanove garant neprodate u Nevenu, one koje gledaju prema poslovnoj zgradi u staklu. Trazi konkretan stan, na konkretnom spratu, u konkretnoj zgradi!

Neverovatno koliko su drski i bezobrazni, ponovo ista prodajna strategija, da prodaju ono losije, pa tek na kraju one bolje. Covek za svoj posteni novac ne moze da dobije ono sto je na raspolaganju!

A jeste li primetili kako fakticki nude ono cega nema!!?? Na dve fotke je uslikana Ciklama bez Lavine, odnosno prazno mesto predvidjeno za decije igraliste. Kako im pada na pamet da mogu istu foru da prodaju dva puta?

Nista ispod devetog sprata....nemam reci. Sve je slobodno.
 
Па није ваљда да си стварно поверовала Николи? Човек се само добро забавља тролујући све теме везане за стамбену изградњу. При том, његови постови садрже и поједина луцидна запажања. Међутим, узети га за озбиљно... :lol:
 
@Sizif

Proveri...
Reci koja je do sada moja informacija bila netacna. Mozda se nekom nije svidela, ali to je druga stvar.
 
polako bre ljudi, ko ima vise svetla, oni na 1. spratu, ili na 9. spratu? Kome vise dolazi izduvnih gasova, prasine?
Koliko znam arhitekta ce svaki savetovati vislje spratove.
Jedino u Srbiji zbog poznatih razloga (zgrade bez odrzavanja) svi hrle dole, u tamu, po inerciji...

Ali posto Belvil ima dobro odrzavanje, 2 vrhunska lifta koja rade i kad nema struje, ja bih preporucio svima, vislje spratove.
 
Kupio lokal, stan, zadovoljan.
Jedino sto me nervira G4s nih treba pritegnuti, nista ne rade, pavijani mi parkiraju na garazna mesta.
nemaju pojma koje usao , izasao...itd
Sastav ljudi je ok, kako sam ocekivao, ispalo je dobro. Ima Komancherosa, montenegrosa koji bacaju smece, i domacih izdajnika naravno:). najvise me nerviraju ljubitelji pasa, da se korektno izrazim, koji vodaju dzukele po parku za decu iznad trim staze. polomicu nekog bice u novinama... dete se valja po travi..kad ono! kaka od njihovog "sina" cerke, ikako se vec obracaju svojim psima.
sve u svemu, kako se nadao dobro se udao.
 
Ne kazem da nisu bolji visi spratovi, da je drzava drugacija nikada se ne bih dvoumio da zivim na 10.spratu, narocito na Novom Beogradu. Sve je bolje na visini, osim lifta i Srbije kao drzave.
 
sa liftovima nemaš problem. zgrade imaju generatore i kad nestane struje rade liftovi.


isprobano u praksi.
 
MilisaV":15kc7svx je napisao(la):
sa liftovima nemaš problem. zgrade imaju generatore i kad nestane struje rade liftovi.


isprobano u praksi.

Istina ovo za generatore. Ali ajde da gledamo stvari malo drugacije tj po principu "dobro je dok radi".

Ovo odrzavanje sto se placa, po pitanju kumuliranja novca za zgradu, nije isto kao sto placamo Infostanu-u. Recimo kod infostana imas neki tamo svoj novac na nekom racunu koji se koristi za neke krupnije popravke ili investiciono odrzavanje, dok ovo sto se placa u belvillu ne podrazumeva taj novac. Lift je super dok radi, ali ajde da pitamo komsije, mislim da je Ljubicica u pitanju, kojima vec duze vreme ne radi lift jer je crkao deo od 3000eur, sta mislis ko treba da ga plati??? ili recimo primer rampe u podzemnoj garazi na parceli 3 koja je polomljena vec nekoliko meseci, kazu cifra skoro 1000eur, ko ce da plati???

Plasim se da problemi tek predstoje kako naselje bude, ajde da kazem, starilo.
 
Vrh