Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

hedonist":1hky72ic je napisao(la):
Istina ovo za generatore. Ali ajde da gledamo stvari malo drugacije tj po principu "dobro je dok radi".

Plasim se da problemi tek predstoje kako naselje bude, ajde da kazem, starilo.

Upravo si pogodio onu pravu zicu. Znam odlicno kako je bilo ziveti bez lifta na 8.spratu mesecima, znam ljude koji tako zive na 7. spratu godinama. Znam sta odrzava infostan (prakticno nista, samo ono osnovno tipa podmazivanje, a kad dodje nesto krupnije tesko onima na visini).

I ne samo sto stari, nego drzava postaje siromasnija, pitanje je dana do kada ce stanovnici Belvilla imati da plate to odrzavanje, ali vidim da ni ono nije sjajno ako toliko treba dati za lift. Ako predjete vremenom na Infostan, postacete isto sto i soliteri u blokovima.

Lift u Srbiji je kao "Zona sumraka".

Apsolutno me nijedna druga stvar ne odvlaci od visokog sprata. Naprotiv, volim ih (odnosno, voleo sam ih).
 
lol koje trolovanje - po ovim pisanijima ispada da ni u jednoj zgradi na NBG ne radi lift. Cudno, ja zadnjih 15 godina ziveo po NBG-u ne secam se da je problem bio toliko izrazen.

I ne samo sto stari, nego drzava postaje siromasnija, pitanje je dana do kada ce stanovnici Belvilla imati da plate to odrzavanje

Haha, ovo je vrhuski. Jak argument, nema sta. Ma, evo pocece da jedu iz kontejnera... Samo sto nisu.

Dajte ljudi, malo promislite pre nego sto se izlupetate ovako.
 
cak i da zgrade u Belvilu nemaju odrzavanje, u svakom ulazu su 2 nova lifta, vrhunskog kvaliteta, ali posto imaju i odrzavanje, onda nema brige, nisam jos cuo da je neko isao pesice jer nisu radili liftovi, a da se desi da jedan ne radi, pa to je normalno, par nedelja i posle nedelju dana su oba u funkciji.
Ni na Menhetnu nije bolje, tamo se ceka po 20 minuta u spicu da se prevezes na visoke spratove, a kod nas najvise sam cekao mereno sekundama.

I ne bih stavljao sve stanove u Belvilu u isti kos, naselje je gradilo 4 ili 5 firmi, zatim, velicina stana, uredjenje, osuncanost stana, 99% stanova u Belvilu nisu po tim merilima zadovoljili moj kriterijum, ali tih 1 % jeste.

Po meni je bilo nelogicno prodavati sve stanove po istim cenama, kao naravno one koji gledaju na gradsku garazu, ili su niske spratnosti, bez pogleda, uz Jurija Gagarina.
 
shushumiga":37gfi69r je napisao(la):
I ne bih stavljao sve stanove u Belvilu u isti kos, naselje je gradilo 4 ili 5 firmi, zatim, velicina stana, uredjenje, osuncanost stana, 99% stanova u Belvilu nisu po tim merilima zadovoljili moj kriterijum, ali tih 1 % jeste.
Koja bi zgrada i pogled po tvom misljenju bila u tih 1% ?
 
Komsa":3an9jn1x je napisao(la):
@ Sister

Upravu si 100%....mada i ovi iz bivse garniture nisu nista bolji... Nasa kompletna politicka elita nazovi vlast ili opozicija, sadasnja predhodna su totalni promasaj....

Ja bih pre rekao da su puni pogodak...

ali za zatvor, na veoma , veomaa dugi period.
 
Bulevarac":2frkuzbj je napisao(la):
Komsa":2frkuzbj je napisao(la):
@ Sister

Upravu si 100%....mada i ovi iz bivse garniture nisu nista bolji... Nasa kompletna politicka elita nazovi vlast ili opozicija, sadasnja predhodna su totalni promasaj....

Ja bih pre rekao da su puni pogodak...

ali za zatvor, na veoma , veomaa dugi period.

Bulevarac, :) ispravio si me svaka ti cast :) PUN POGODAK !!! Svima bi im dao po kramp i lopatu da osete malo kako se prave temelji " u bukvalnom smislu " za bolju Srbiju i zivot u njoj !!!!
 
Lako se to rešava, lakše nego što se misli....malo je poznato da nedaleko od Praga postoji jedan dvorac, veoma visoko zdanje, sa koga su bukvalno pobacani clanovi parlamenta i vlade u provaliju kada su dojadili narodu. Usla masa unutra i pobacala ih sa prozora.

Ko bi reko čuda da se dese....ha?
 
Sister":13hjo9xy je napisao(la):
Lako se to rešava, lakše nego što se misli....malo je poznato da nedaleko od Praga postoji jedan dvorac, veoma visoko zdanje, sa koga su bukvalno pobacani clanovi parlamenta i vlade u provaliju kada su dojadili narodu. Usla masa unutra i pobacala ih sa prozora.

Ko bi reko čuda da se dese....ha?

Sister :kk:
 
Dali neko ima ideju koja je " REALNA" vrednost 1m2 za ove male stanove sto sada prodaju u Belvillu ( 40.5m2 i 45m2 pregradjene ) ? I koja bi bila realna cena za otvoreni parking?? Nije da sam zainteresovan za kupovinu tih malih... KO PITA NE SKITA :)
 
1600 kvm i 7000 pm.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
"Starim" stanarima su ugovorenu cijenu za podzemno parking mjesto od preko 8.000 € u toku otplate spustili na oko 5.000.
 
Izvesnom gospodinu iz First Facility-a sam poslao pre 2 dana ove slike grafita na mail, uz molbu da nesto urade tim povodom. Ako do sada niste primetili, radi se o Djurdjevku i Krinu. Jos nisam dobio nikakav odgovor, a i grafiti su i dalje tu. Danas se niko nije javljao na kontakt telefon za molbe/zalbe, ali racunam da ce od ponedeljka moci nesto da se uradi. Ako ih sada ne pritisnemo, mozda grafite uklone tek na prolece kada bude temeljnijeg ciscenja bloka. To bi bila katastrofa za nas koji redovno i skupo placamo odrzavanje... Molim Vas da ih svi nateramo da ovu sramotu i ruglo ociste sto pre.

b-1.png


b-2.png
 
micoboj":2wkedhp9 je napisao(la):
"Starim" stanarima su ugovorenu cijenu za podzemno parking mjesto od preko 8.000 € u toku otplate spustili na oko 5.000.

Mene su klepili 8000 sa sve osmehom na licu :( Kako stvari stoje moracu da pozovem :kum:
 
A kada si kupio parking mesto? Nesto sam cuo da su izgleda sada poskupela podzemna parking mesta?!
 
Parking mesto u garazi je 8.000, a na otvorenom parking 3.000. Poslovna politika im je vrhunska! Digni cene u jos dubljoj ekonomskoj krizi.
 
Spustice ponovo nema frke...

Ja sam platio mesto 8400 cini mi se, i jos je plus manje PM od ostalih, ko kupuje slobodno nek premeri nisu sva ista u sirinu, ima ih primetno sirih.
 
Erysimum Cheiri":2y0dihh4 je napisao(la):
A kada si kupio parking mesto? Nesto sam cuo da su izgleda sada poskupela podzemna parking mesta?!
Ako negresim pre 2,5 god
 
Živim u Ruži i već mesecima nemam video interfon preko TV-a. Iz Radijus Vektora kažu da to nije u njihovoj nadležnosti iz First Facilitya isti odgovor. Pa ko je onda odgovoran? Vidim da u drugim zgradama imaju video interfon. U čemu je problem?
 
Zemara":3d7tl3oj je napisao(la):
Jedino sto me nervira G4s nih treba pritegnuti, nista ne rade, pavijani mi parkiraju na garazna mesta.
nemaju pojma koje usao , izasao...itd

Ja planiram da saznam koliki deo ide G4S-u od održavanja i da taj deo ne plaćam. Od svih firmi koji rade u naselju oni su najgori. Najviše što su mogli da urade to je ta oteraju male rome iz naselja i da MOŽDA stave onaj papir na brisače za nepropisno parkiranje koji svako vidi i odmah baci i samim tim prlja naselje.
 
Pre 2-3 nedelje sreo sam majstora koji odrzava liftove i pitao sam ga zasto nije popravljeno nesto na liftu u mojoj zgradi kada sam samo ja vec nekoliko puta prijavljivao da lift cesto ne radi kako treba. Majstor mi je rekao da zna za taj problem ali da nije lako to popraviti tj. postavlja se pitanje ko ce da plati tu malo skuplju popravku i deo... Ni danas taj lift ne radi kako treba zbog istog problema. Neko je ovde na forumu spomenuo investiciono odrzavanje, da li to sad znaci da ce stvari u buducnosti odvijati po principu sto visi to i otpada? Definitivno treba preispitati, ne samo G4S, vec komplet odrzavanje naselja.
 
imam i jedno pitanje za posetioce foruma....
da li se desavaju sudari u vasim podzemnim garazama? kod mene u garazi ja sam video vec 2, postoje nepregledni uglovi, posebno kad se silazi sa rampe, potrebno je da se postave ogledala, ili znak stop, nesto treba postaviti, jer ovako ce sudari postati ucestali.
 
Slazem se za probleme u garazi, vrlo je nepregledno, znakovi bi znacili...
 
onda razumem zasto neko mokri u garazi jer kod nas uzasno smrdi, verovatno od stresa posle sudara...
 
Cobretti":30ocgshx je napisao(la):
Spustice ponovo nema frke...

Ja sam platio mesto 8400 cini mi se, i jos je plus manje PM od ostalih, ko kupuje slobodno nek premeri nisu sva ista u sirinu, ima ih primetno sirih.


Nece spustiti nego daju besplatno ovim novim kupcima.
Nas koji smo kupili stanove 2008 bez garaza i zelimo sada da je kupimo stavljaju na LISTU CEKANJA. Kazu obustavljena prodaja privremeno :shok:
 
Vrh