Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

mislio sam da će grad da uredi to šetalište :(

sviđa mi se belville! same zgrade možda podsećaju na commie blokove,ali mi je nekako dobro uklopljeno sa zelenilom
 
Ima jos vremena polako a buseve ce skloniti za vrijeme univerzijade
 
A kako vi smete da uđete tamo?

Mene oni što sede na rampama hoće da biju kad priđem tu.
Mogu samo da krova garaže Delta City-a da gledam Belville.

:(
 
pa ne znam kako je stefan ušao, ali sa ulice bi smeo bez problema da slikaš.
 
volonteri UB-a imaju pristup objektu :D mozda je jedan od njih 10.000
 
I mene su hteli da biju kad su zapazili da im se neko švrćka tamo gde mu nije mesto :grand: Ali ja brže bolje,aparat u torbicu, dupe na bajs i šmugnuh... :p Uspeo sam da uđem kod staklene zgrade u ograđeni prostor jer nisu ogradom zatvorili skroz do objekta.Možete zaključiti da nisam volonter...
 
znate li sta ce se desiti sa ovim praznim platoom gde ce biti kulturni program tokom univerzijade, severo-istok, nakon univerzijade?
 
A ona centralna zgrada da bude škola. xD
A onu veliku na ćošku naseli Univerzitet u Beogradu sa novi fakultetima. xD
Baš bi bilo kewl.
 
Не мора новим факултетима, и стари немају довољно места... Нпр, ЕТФ, Грађевина и Архитектура се гурају у згради техничких факултета, биолошки је расут на три-четири места, итд... Али идеја је сјајна... Једино што је економски неисплатива, на жалост...
 
Ovo baš nije Belvil već pre DC, ali me mrzi da vatim temu iz naftalina. Uglavnom napravljen je ovaj ispust (jbg. ne znam kako da ga nazovem) koji po meni jedino može da služi za taksi vozila, tj. za autobuse nije nikako.

1zod8vl.jpg

15g2gpz.jpg

2l9qn9j.jpg
 
Pa da,uvodi se saobraćajni red po Novom Bg-u zbog Univerzijade, dobro su se setili...Nadam se da će i nakon Univerzijade poštovni taksi vozači nastaviti da koriste iskljućivo to mesto kao taksi stanicu za DC.
Uf što se iznerviram kad ih vidim po onim ostrvima i šinama,načičkaju se k'o muve na g***o.
 
shmeksi":2slpvtfe je napisao(la):
Ovo baš nije Belvil već pre DC, ali me mrzi da vatim temu iz naftalina. Uglavnom napravljen je ovaj ispust (jbg. ne znam kako da ga nazovem) koji po meni jedino može da služi za taksi vozila, tj. za autobuse nije nikako.
Ma da, sigurno je taxi stanica, da ih maknu više sa one tramvajske pruge ka depou.
 
Шта ли ће да раде са шеталиштем дуж Јурија Гагарина, које прилично лоше изгледа...Било би фино да се ту само пролије слој асвалта преко свега, јер је подлога издржала више деценија и врло је квалитетна...
 
To resenje bi bilo najgore od svega. Ako vec treba da ga sredjuju neka ga srede kako treba u protivnom bolje da ga ne diraju. Samo ce napraviti jos nesto mnogo gore.
 
Милутина Миланковића, Омладинских бригада (дакле, цео тај троугао са Јурија Гагарина) су урађени асвалтом...шта очекујеш да ће да раде овде са тротоарима?
 
Ocekujem da ce da ih urade kao sto treba kao sto sam vec i rekao. Ne vidim koristi od toga da se preko samo prelije asfalt.To ce za manje od godinu dana da izgleda isto kao i sada a ne zelim da znam koliko to kosta.
 
Mora se priznati da ceo kraj oko belvila mnogo lepse izgleda. Medjutim videcemo kako ce se to odrzavati posle univerzijade. Ipak se sada sve to sminka. Cak su i firme koje drze bilborde u blizini belvila dobile obavestenje da ih uklone za vreme univerzijade.
 
Neće valjda ostati ona građevinarska ograda za vreme Univerzijade... Ruglo...
I ružno su rešili ulaz u kompleks, sa onim skenerima. Mogli su to ukrasiti malo.

Razočaran sam Univerzijadom, očekivao sam više.
 
razočaran, kad uporediš sa Univerzijadom u Zagrabu 1987. ? ili nekom drugom?
 
Kako li je tek razočaran Siniša Jasnić? :rolleyes:
 
Ovo sam zaboravio da napišem kada sam postavio one slike kod Delta City-ja. Ona nova ulica što je napravljena na kraju/početku Belvila je bila ograđena i stajali su čuvari kod nje tako da nikako nisam mogao da se prošetam njom i da slikam Belvil iz drugih uglova. Iskreno, popizdeo sam. Mogu nekako da razumem potrebu da se ogradi samo Univerzitetsko naselje (dok se još ne otvori, posle toga mi je i to debilno), ali ne mogu da razumem zašto se zatvara javni prostor kao što su ulica i trotoar?
 
Vrh