Šta je novo?

BelgradeMaps.com

Svakoga dana, u svakom pogledu, sve vise napredujemo...

@amm8990

I jeste logicnije da se zove 35L, dokaz da i u GSP-u ponesto moze da bude logicno. Hvala na zapazanju, propust je ispravljen.
 
Zidar svaka cast noguli da ostampam koju mapu u a4 formatu kakvu si postavio i da zalijepim u kojem tramvaju npr od 401do420 jer oni izlaze svakodnevno cim das dozvolu ja lijepim.Sto se tice TOBa skontali ljudi svaka cast :gobb:
 
@direktor

Kao sto pise na sajtu, zabranjeno je komercijalno koriscenje bez dovole vlasnika. Licno koriscenje je pozeljno :)
Ako hoces da lepis, oddseci onaj levi deo koji sluzi kao korice kada se mapa presavije.

A4 Mapa je dimenzija 20cm x 20cm
A3 Mapa je dimenzija 28cm x 28cm, malo citkija i ima imena ulica, mada pitanje koliko ce se videti, zavisi od kvaliteta stampe.

Samo molim da se vodi racuna da akcija bude uvek pozitivno usmerena to jest da nikome ne smeta.
 
+ Zidar Zaista fantasticna mapa. Znaci smemo da je stampamo za licnu upotrebu?
 
Zidar mislio sam mapu a4 odsjeci onaj dio sto kazes korica pa to kvalitetno ostampati pa zatim zalijeopiti u tramvajima 401d0420 bez ikakve zarade mema komercjalne svrhe cak mi je dragi trosak tj cisto popularisanje mape ja bih to u ponedjeljak vec odradio.Lijepio bi na prostoru koji nekoristi masel nesluzi nicemu korisnom :vops:
 
JAVNI POZIV
za podnošenje ponuda za
za nabavku do 25 višedelnih elektromotornih vozova za regionalni putnički saobraćaj

30.09.2010.
do 12:00
Otvoren,

www.železnice srbije .rs

Eto uskoro ćemo saznati ko je dobio tender ;) mada setimo se Grad je trebao toliko vozova da nabavi samo za Gradsku Železnicu...
 
Ponavljam jos jednom da ne bude zabune: SLOBODNO STAMPAJTE!

stavio sam 2 pdf-a pa neka svako skida onaj koji mu vise odgovara

sirimo pricu, samo napred
 
Hvala zidar. Jos jedan + :gobb:
 
Turisticka organizacija je okacila mape na info-kucice po gradu :)

11_info-kucice-2.gif

11_info-kucice-1.gif
 
ovakva mapa zasluzuje da se nadje pred svakim turistom i posetiocem - bravo majstore :)
 
Igor":2d376hqh je napisao(la):
btw, sta redakcija beobuilda misli o tome da napravi jedan mali clanak na naslovnoj strani o ovoj tematici? Ovaj rad zidara treba podrzati, a drugo, mislim da bi bio koristan jedan clanak o tome u kakvom je stanju informisanje putnika od strane GSPa kada su u pitanju mape itd. i koliko se stranim posetiocima pomaze u koriscenju GSP. Pogotovu jer sad imamo jedan primer kako to ne treba raditi (GSPove mape) i kako to treba raditi. Jedan mali clanak o tome kako su kod nas lose obelezena stajalista, vozila, kako ni na sajtu GSPa nema ovako detaljne i pregledne mape, i onda jedan primer kako to treba da se uradi (zidareva mapa). Mozda neko od nadleznih primeti, ili se prica prosiri do nekih drugih medija. Jer stvarno to (pravilno obelezavanje) je nesto sto mnogo pomaze a ne kosta mnogo, potrebna je samo volja.
 
Dobra ideja Hazard ;)


edit.
 
Inace trazio sam TOB-u da odstampa jos dva primerka za mene. Jedan sam licno juce odneo u Gradonacelnikovu kancelariju sa pratecim pismom.
 
Nove mape su se vec danas provozale busevima: :D


Autobus GB 189 na liniji 37 (connecto):
2hn9q8k.jpg


Autobus GB 789 na liniji 26 (japanac):
2qas6tx.jpg


Autobus GB 1359 na liniji 72 (IK-218N):
125oweb.jpg


Autobus GB 360 na liniji 45 (IK-103):
2ivy8sj.jpg


Po jedan bus iz svakog pogona je dobio po jednu Zidarevu S mapu, laserski stampanu na samolepivom papiru velicine 30 x 30cm.
Lepljene su kod "prosirenja" za stajanje, a ne iznad sedista. Jedino je u GB 1359 zalepljena u zadnjem delu jer je ceo prednji vec bio izlepljen GSP- ovim nalepnicama. Reakcije putnika su bile pozitivne, a vozaci nisu ni obracali paznju, pa se samim ti mnisu ni bunili.

GSP Gerila je zapoceta...
:pob:
 
@c.s.i.
+1!!!

(da me obraduješ posle onog srceparajućeg poraza... kako nisu mogli da odbrane 4 sekunde! A i Ašk sa onim foliranjem, i sudija... baš onako... pokvareno. no ajde, sami smo krivi što ne odbranismo prednost)
 
csi htedoh da pitam koliko kosta stampanje jednog primerka mape sto si lepo 30x30cm
 
Samo napred c.s.i. :kk:

upravo primetih da nisam postovao sopstvenu nomenklaturu, A3 mapa treba da se zove (M)

(S) mapa - dzepna stilizovana A4
(M) mapa - dzepna stilizovana A3 sa imenima ulica
(L) mapa - A2
(XL) mapa - A1 velika geografska mapa
(XXL) mapa - Velika geografska na turist kucicama

Ispravio sam fajl, molim vas preuzmite novi.
 
Vrh