Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Činjenica je da u centru grada nema dovoljno parking mesta.

Takođe je i činjenica da kad neko dođe do Trga, nije baš najjednostavnije doći kolima do Obilićevog venca (garaže).

Po meni, jedino rešenje je pravljenje podzemne garaže u koju bi se ulazilo i izlazilo baš kod ovog parkića ispred Doma vojske.

ps: Nemojmo se zavaravati da će se broj automobila u centru mnogo smanjiti poboljšanjem prevoza i uvođenjem metroa.
 
Zgrada Doma vojske okružena je zoniranim parking mestima. Nema razloga da ljudi iz Doma vojske budu provilegovani u odnosu na ostale građane.

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 
Sto se tice kombija ispred pozrista bb imaju specjalnu dozvolu jer je u toku rekonstrukcija pozrista , sto se tice , ove stoke ispred doma to su nam sve vojna lica nemogu da setaju mnogo
Inace meni su poslali odgovor da se daje nalog da se postve stubici u kraljice marije dio koji je rekonstruisan evo 3 mjeseca nisu iste postvili , u grockoj ogradu ispred skole postvili juce od prvog dopisa proslo 2 godine st*** nesposbna neradnicka
 
Bezistan
bg-parkiranje-1-03-12-20.jpg

bg-parkiranje4-0212-201.jpg

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... ackoj-zoni
 
To ekipa iz kasine se navadila narvno nikom nista ,a kamo li da stave stubice
 
Evo jutros videh kod kalenic pijace bar pet bahato parkiranih automobila i ignorisanje parking servisa na situaciju.
Samo su okrenuli svoje vozilo i otisli, tj jedan lik je bio van vozila tj vozac usao unutrea i lagano se udaljili.

Sta reci.
 
Moravac":23o8wbmn je napisao(la):
Bajloni pijaca.

Glupača parkirala tako da tramvaji ne mogu da prodju. Stigla i narodna milicija, kao i vlasnica pre nego što je stigao pauk.

Naravno tramvaji su se naredjali tako da su blokirali isparkiranje nas "normalnih"

dsc0257.jpg


dsc0258.jpg


dsc0259.jpg


dsc0260.jpg
Da 7 puta vozi Audi, prošao bi katicom pa nek je posle skupljaju. Samo plaše se ljudi, koje sve danas budale nemaju para i vlasti, i nije za čuđenje...
 
Da. To mi je uvek bilo čudno. Samo proteraš.
Inače danas prošao pored Belvila. Pre neki dan svi pod konac na parking mestima. Danas opet haos, ali i pauk nosi celi dan. Samo se mimoilaze natovareni.
 
Zato što vozač katice nije lud da plaća štetu i kaznu...


Samo da vas ppdsetim da parkirano vozilo nw može biti krivac za sudar.
 
А непрописно паркирано?
Невезано за овај случај.
 
vladimir79":a7ikgg2d je napisao(la):
Da. To mi je uvek bilo čudno. Samo proteraš.
Inače danas prošao pored Belvila. Pre neki dan svi pod konac na parking mestima. Danas opet haos, ali i pauk nosi celi dan. Samo se mimoilaze natovareni.
У суботу су носили и у оном делу Антифашистичке борбе, одмах на почетку дела који иде према Бродоградилишту, са оног "острва". Такође читам сад на интернету, паук је носио и са Теразија и из Безистана.
Само нека носе бахате. :kk:
 
Jedino loše je to što bi morali da konstantno nose sa pojedinih lokacija bar godinu dana da bi prestali da se parkiraju. Ovako će to trajati možda mesec dana. Biće mirno pola meseca i onda će ponovo početi da ostavljaju vozila.
Mislim da je sada i Sarajevska i okolne ulice na redu. Počeli su pored standardnog parkiranja u žutoj traci da se parkiraju i u krajnje levoj. Na kraju je svedu na jednu traku.
 
Milisave, ovo nije parkirano vozilo, jel platila parking? Jel slucajno na parking mestu? Nije.
Dakle, prodjes, otkines mentolki pola auta, kazes sta ce ona na sinama i ne moze ti niko nista. Jedino sto posle moras sa budalama da imas posla i da rizikujes da te sutra neko prebije ili sl.
Da je jednom tom kretenu koji je ostavio auto na sinama neko probusio auto, da vidim jel bi se nasao neko pametan da uradi isto. Ako za nista drugo Katice su stvorene za razbijanje i rasturanje predmeta koji im se nadju na putu, kad vec ne moze nesto na lep nacin, pa brate ima i alternativa...
 
Не знам колико пута да се каже да бушење гума и остале креативне варијанте борбе против непрописног паркирања не би смањиле број прекршаја већ би само повећале број кривичних дела
 
orion":ypw8auvk je napisao(la):
Не знам колико пута да се каже да бушење гума и остале креативне варијанте борбе против непрописног паркирања не би смањиле број прекршаја већ би само повећале број кривичних дела
Da tebi razlupam auto od 80.000E, siguran sam da bi se sledeći put debelo zapitao gde ćeš ga ostaviti ;)
Pritom, ne bih napravio krivično delo, već bi na to što sam ti razlupao auto, platio i kaznu za nepropisno parkiranje ;)
 
Beks to je nepropisno patkirano vozilo...


Kad budeš učio pravila saobraćaja samo će ti se kastim
 
becks89":3cdyu0hc je napisao(la):
orion":3cdyu0hc je napisao(la):
Не знам колико пута да се каже да бушење гума и остале креативне варијанте борбе против непрописног паркирања не би смањиле број прекршаја већ би само повећале број кривичних дела
Da tebi razlupam auto od 80.000E, siguran sam da bi se sledeći put debelo zapitao gde ćeš ga ostaviti ;)
Pritom, ne bih napravio krivično delo, već bi na to što sam ti razlupao auto, platio i kaznu za nepropisno parkiranje ;)

Не би разлупао, јуначење по интернетима је обично обрнутопропорционално јуначењу у РЛ. Они ликови који имају тај тип сужења свести о томе не пишу по форумима :wink:
 
Samo sam ti rekao šta bi se desilo kad bi se desilo. To nije suženje svesti, kako kažeš, to je samo odgovor na suženje svesti, tačnije reagovanje na sebičnost i malograđanštinu pojedinaca, samo oni da postoje i niko drugi ;) Kao što se borimo da se smanji harač države, isto tako moramo da se borimo za svoja prava, tvoje pravo je da se voziš tamo gde je za to neko namenio, a ne da sediš u tramvaju ili da se guraš u krcatim busevima, zato što neka guska parkira svoj četvorotočkaš na šine ;)
 
Vrh