Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914726#p914726:k4ey8qfe je napisao(la):
kingmanowar » 06 Jan 2022 02:09[/url]":k4ey8qfe]U cemu lezi smisao zivota?
U tome da pokažeš kako imaš više nego komšija i kako si za'ebao državu. :)
 
IMG_20220109_134932.jpg
 
Scena danas u bloku 22 gde instruktor sa fotografije nepropisno parkira na šetalištu. Gospođa sa detetom i komšija mu skreću pažnju na šta on dobacuje i nakon toga zaleće se kolima kako bi ih uplašio. Inače, nije prvi put, do sada su bahate egzibicije radili sa svojim drugim vozilom, Mercedesom.

Tako da, auto škola "Didaktik" - jezivo. Vidim da komšije pokušavaju da se osvete sa nekim 1* Google recenzijama, ko hoće može da pomogne.

viber_slika_2022-01-11_10-57-57-398.jpg
 
Da li se i prijavlju svaki put kada naparave prekršaj ili ugrožavaju bezbednost ljudi?
 
Zaleće se na ljude po ovom minusu, snegu i ledu?
Pa taj je zaslužio ******kao vid samoodbrane na pokušaj ubistva, ili eventualno lomljenje šoferke/brisača, kakvi crni negativni komentari na guglu
 
Poslednja izmena od urednika:
Scena danas u bloku 22 gde instruktor sa fotografije nepropisno parkira na šetalištu. Gospođa sa detetom i komšija mu skreću pažnju na šta on dobacuje i nakon toga zaleće se kolima kako bi ih uplašio. Inače, nije prvi put, do sada su bahate egzibicije radili sa svojim drugim vozilom, Mercedesom.

Tako da, auto škola "Didaktik" - jezivo. Vidim da komšije pokušavaju da se osvete sa nekim 1* Google recenzijama, ko hoće može da pomogne.

Pogledajte prilog 124475
Ako su nam takvi koji nam obučavaju buduce vozače onda nije čudo što je stanje na drumovima takvo kakvo je :confused:
 
Nije baš do toga. Taj bahati je izuzetak, "jer je tako u mogućnosti".

Stvar je do mentaliteta naroda koji je samoživ i nezadovoljan. Ne treba im mnogo da planu i budu još veće budale nego što jesu. Mada, generalno naš saobraćaj nije toliki problem koliko ljudi opisuju. Uvek ima nekog kretena, ali je u 99% vremena sve u redu. Problem je kada bude istog, netrepeljivost ili slično. Stane auto - odmah aj trubi čoveku da se telePROMPtuje i da ne smeta nama gospodi.

Da dodam, ovde ne uračunavam bahatost "sinova/kćerki". Oni su iznad svega ovoga, jer pare.
 
Scena danas u bloku 22 gde instruktor sa fotografije nepropisno parkira na šetalištu. Gospođa sa detetom i komšija mu skreću pažnju na šta on dobacuje i nakon toga zaleće se kolima kako bi ih uplašio. Inače, nije prvi put, do sada su bahate egzibicije radili sa svojim drugim vozilom, Mercedesom.

Tako da, auto škola "Didaktik" - jezivo. Vidim da komšije pokušavaju da se osvete sa nekim 1* Google recenzijama, ko hoće može da pomogne.

Pogledajte prilog 124475
Iskoristio sam sliku da ih ocenim na google.
 
Scena danas u bloku 22 gde instruktor sa fotografije nepropisno parkira na šetalištu. Gospođa sa detetom i komšija mu skreću pažnju na šta on dobacuje i nakon toga zaleće se kolima kako bi ih uplašio. Inače, nije prvi put, do sada su bahate egzibicije radili sa svojim drugim vozilom, Mercedesom.

Tako da, auto škola "Didaktik" - jezivo. Vidim da komšije pokušavaju da se osvete sa nekim 1* Google recenzijama, ko hoće može da pomogne.
@Трејси, укњижен плусићћћ
Ако имаш и видео запис. можеш да пошаљеш пријаву и полицији, а и "Привредној комори ауто школа Србије" http://www.autoskolesrbije.org/ они ће их даље процесуирати. Такође се може послати и на "Заједница ауто школа Србије" http://www.autoskolesrbije.org/forum/index.php и на "Асоцијацију ауто школа Србије" https://www.facebook.com/asocijacijaautoskolasrbije/ . и то исто објавити/пријавити.
Ако немаш, може и са овом фотографијом и добрим образложењем.
 
Ako šalješ policiji imaj u vidu da ćeš morati lično da odeš u stanicu da se napravi zapisnik. Kada god sam nešto mejlom prijavljivao policiji, zvali su me da dođem u stanicu koj aima nadležnost nad problemom koji sam prijavio.
 
Pa ne bih bas rekao da nije problem. Problem je naprotiv veliki, i svaki segment ima svoj uticaj, od infrastrukture, kulture vozaca do ocajno resenih saobracajnica. Ne znam koliko cesto vozis, ali ja primecujem da je svake godine sve gore, i da mi je prolazno vreme posao-kuca sve gore. U mnogo vecim gradovima Evrope gde sam bio guzve nisu ni priblizno kao nase, ne po broju vozila naravno, nego po stajanju u mestu.
Nije baš do toga. Taj bahati je izuzetak, "jer je tako u mogućnosti".

Stvar je do mentaliteta naroda koji je samoživ i nezadovoljan. Ne treba im mnogo da planu i budu još veće budale nego što jesu. Mada, generalno naš saobraćaj nije toliki problem koliko ljudi opisuju. Uvek ima nekog kretena, ali je u 99% vremena sve u redu. Problem je kada bude istog, netrepeljivost ili slično. Stane auto - odmah aj trubi čoveku da se telePROMPtuje i da ne smeta nama gospodi.

Da dodam, ovde ne uračunavam bahatost "sinova/kćerki". Oni su iznad svega ovoga, jer pare.
 
To što ti pričaš je nešto drugo, nema veze sa onim što sam ja kontatovao; bahate pojedince.

Inače se slažem, sve je više zagušenja. Nema rešenja na brzinu i biće samo gore jer se Srbija centralizuje u Beograd sve više i aktivnije (šta će ljudi, ovde je veća šansa da se zaradi nešto). Neko će reći idi busom. Slažem se, ali je javni prevoz priča za sebe, posebno u vreme korone. Ko god se iole vozi istim, zna zašto je sr*nje (kratke crte; neredovan, gužve ogromne, solo autobusi na linijama za zglobne, redovni kvarovi buseva - čak i novih, pa i sama korona, ljudi neće da nose maske, kašlju/kijaju bez istih, itd)
 
За тако нешто лик треба да добије доживотну робију. Што се вероватно неће десити.
 
Поднета кривична пријава против возача, а ево још мало дивљања и бахаћења по граду

OK to, mogao sam i ja, ili bilo ko, da posnese krivičnu prijavu protiv NN lica, nego da li je identifikovan, priveden, ispitan...?
 
OK to, mogao sam i ja, ili bilo ko, da posnese krivičnu prijavu protiv NN lica, nego da li je identifikovan, priveden, ispitan...?

 
Vrh