Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Pretpostavljam da je pozvana policija ili Beokom?

U suprotnom ova slika sluzi samo da se mi na forumu nerviramo :).
 
Nazalost vec su odlazili kada je slikano.
Zao mi je ako je fotka nekog iznervirala ali je bar prekrsaj time dokumentovan.
 
Bender Rodriguez":3tchw8ul je napisao(la):
Ima ulaz odma tu desno na slici, kolski prilaz sa ulice koji nema barikade da bi komunalna vozila mogla da uđu po potrebi.

Tzorane, bravo za sliku. Jel te videla krava kako slikaš?

Da ulaz je odmah preko puta mesta gde postoje 3-4 rezervisana mesta za SPS


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno su ta mesta bila na suncu, a kako je lični interes kod takvih ljudi uvek na prvom mestu, nije bilo ni trunke dileme gde da parkira auto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=555829#p555829:gshe6jt2 je napisao(la):
Bender Rodriguez » Today, 15:52[/url]":gshe6jt2]Ima ulaz odma tu desno na slici, kolski prilaz sa ulice koji nema barikade da bi komunalna vozila mogla da uđu po potrebi.

Tzorane, bravo za sliku. Jel te videla krava kako slikaš?

A što bi Blackwater ulazio kolima u park? Ne umeju da hodaju? Hoće li kolima sa jure džankije u parkiću.
 
Ovde na sred 27.marta dok neko ne pogine niko neće reagovati
40a1562b3b180ed6413fa8963136172d.jpg
 
Ja sam ovo slikao 10 puta vec i sve ove bahate i vozace od obliznjeg restorana Walter. Ovo je tako nebezbedno sa stanovnistva propustanja pesaka na pesackom da sam iznenadjen kako vec nije bilo udesa, sva sreca.

st*** jedna dodje mi da kupim polovnog Moskvica i da se zaletim u svakog ko parkira ovde.

Nazalost u ovoj Srbiji treba sa se desi neka nesreca da bi se nesto odreagovalo, a cesto se cak i tad prica o tome samo dan dva posle pa kasnije se nista ni ne resava...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba staviti gume protiv parkiranja a za park stubic
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=555902#p555902:1tg8f3cp je napisao(la):
astrodule » Pon Jul 30, 2018 9:08 pm[/url]":1tg8f3cp]
A što bi Blackwater ulazio kolima u park? Ne umeju da hodaju? Hoće li kolima sa jure džankije u parkiću.
Ne Blackwater. Oni jedva da i ulaze. Parkiraju se ispred i bleje malo, da mogu da napišu u izveštaju da su bili.
Nego sam mislio na komunalna vozila. Zelenilo, Javno osvetljenje, Vodovod i tako to. Zato je ostavljen taj prolaz.
Al jbg, nakotilo se Maji Gojković... :roll:


Inače ova slika sa kombijem mamlazom nasred kolovoza se nalazi na 50 metara od Gradske uprave. Toliko o svemu tome.

P.S.
Zamalo da zaboravim - danas na Terazijama, tačno ispred radnje Applea gde je taksi stanica, neki mamlaz zaustavio automobil usred taksi stanice, i to još pod uglom, tako da mu gepek ''štrči'' u žutoj/desnoj saob. traci kojom prolaze trolejbusi i 31. Da stvar bude još gora, kao da taj njegov gepek nije ''pojeo'' trećinu širine trake, pored njega stoji drugi mamlaz u Pink taksiju koji čeka da se taksi vozila na stanici pomere napred, pa da zauzme mesto. Samo što to traje par minuta, dok se taksisti vrate do vozila i pomere ''kolonu'' napred. A za to vreme ova dva mamlaza blokiraju jednu od dve trake koje vode od Albanije ka Moskvi.

I tako... Broj mamlaza u naglom porastu ovih dana. Kao i k-bolja nadležnih...
 
Nije da ih branim, i mene nervira sve to, ali ruku na srce, Beograd ima toliko kola da se ne zna broj, a toliko malo prostora za pakring...
U centru gradova po evropi ljudi koji tu zive svi imaju podzemne garaze, a kod nas podrumi... Pa kada neko dolazi do grada nema gde da stane od domacih... Najgore od svega sto je guzva za parking i na 10km od centra grada.... e to je vec da poludis... razumem u centru nema gde, ali na 10km od centra i opet ista muka.
 
Ko hoce taj nadje parking plati u garazi ali lakse je biti bahati skot
 
Kada je garaža na 200-300m udaljena - nema ama baš nikakvog opravdanja.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Тешко је наћи милионски град где у центру нема проблема за паркирање, осим ако ниси спреман да платиш добру цену за то, тако да оправдање не постоји. Ко хоће у центар мора да плати или за гаражу или такси а свакако је најповољније јавни превоз, али изгледа да је нашим бахатима испод части да се возе истим.
 
meni je ipak bolesno da neko cija porodica zivi na vracaru 100 godina npr mora od kad su to zonirali da placa parking mesecno, ja bih stanovnicima dao za dzabe parking tu, a zona za posetioce
 
Ne znam za vas, ali ja živim za dan kada će krug dvojke biti zatvoren za privatna vozila (individualni saobraćaj), osim za vozila stanara, javnog prevoza i snabdevanja.

Samo je pitanje vremena kada će se i to desiti.
A do tada, treba što više "love na'vatati" na razne načine...
 
Tom logikom onda tim istim stanarima iz kruga dvojke zabraniti saobracaj van kruga dvojke?
 
Pa kako drugačije, da se zli drže u krugu i ne mešaju sa dobrim.
Veću glupost ne vide.
Jedino ako izbije neka kuga pa krug bude u karantinu.
 
Zona kuga 2 :D ;)

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
E moj Žile, još malo pa gotovo sa vozikanjem po centru grada... :mrgreen:

Parking, pa u strogi centar javnim prevozom, biciklom ili pešaka... O višestrukoj koristi po zdravlje svih nas da i ne govorimo... :)

Glupo ili pametno, tako će biti, pre ili kasnije... :D

Ne može ovaj grad više dozvoljavati toliki priliv individualnih vozila u centar.
Svaka vaška se svakodnevno vozika po centru...

Stalno proširenje pešačkih zona po centru nam govori da se stvari konačno kreću u dobrom pravcu po ovaj grad, koji je već decenijama podređen isključivo "vozačima" i njihovom orgijanju.
 
Vrh