Šta je novo?

Avalski Toranj - [ Telekomunikacije | 201m ]

Bilo bi lepo ofarbati ga u belo da ne bude ovako siv! Dosta je sivila u Beogradu!
 
auuuu, a ja se ponadao da cu ovog leta uz espresso skljockati sa tronja...

ali, ajde da im oprostimo kasnjenje, kazu da je ovo prolece najvetrovitije (kosava, preko 15m/s) u bg u zadnjih 20 yrs...
 
A zna li neko, da li ce toranj imati neko dekorativno osvetljenje?
Da se i nocu vidi sa velike distance...

Ja se svaki put odusevim kada sam u nekom delu grada i u daljini ugledam Avalu i toranj kako strci u vis! Prelep prizor, pogotovo sto znamo sta se sve izdesavalo...
 
HaLyl":nojbb6mf je napisao(la):
A zna li neko, da li ce toranj imati neko dekorativno osvetljenje?
Da se i nocu vidi sa velike distance...

Ja se svaki put odusevim kada sam u nekom delu grada i u daljini ugledam Avalu i toranj kako strci u vis! Prelep prizor, pogotovo sto znamo sta se sve izdesavalo...
Imas na 12oj strani o tome. Imace dekorativno osvetljenje, tj. vec bi trebalo da ima neko privremeno a po zavrsteku ce dobiti stalno i to posebno koje se probija kroz maglu, prashinu itd, ako je sudeci po tekstu.
 
него, шта ћемо да пијемо и једемо горе у ресторану на јесен? :)
 
Onaj ko moze ce platiti koliko god kostalo a onaj ko ne moze....sta da se radi . Ne moze svako bilo gde da ide. :cool::D
 
ja mislim da ću da odem i da kažem "dobar dan. ja doš'o." i da se nadam da će me pustiti da bacim pogled i da okinem par fotki.
ne tražim mnogo. taman onoliko da me okarakterišu kao veoma zauzetog teroristu. ili dokonog tinejdžera kome trebaju fotke za majspejs.

659,4 koraka je visok (ako je ovih 201 m tačna info.), a pričalo se da je bio visok 666 metara pre no ga srušiše. hm.
 
e evo sad mi palo na pamet ovo da uploadujem, to je moj deda meni ostavio u amanet ;)

DSC04116.jpg
 
haha fala, doduše izvinjavam se na prašini koja je na njemu;) mrzelo me sad da ga lickam pred snimanje lol;)
 
Relja i ti imate isti parket, i slikali ste istog dana svoje memorabilije :grand:
 
Све похвале за слике и снимак!!! Не постоји ништа боље за овако нешто од корпе коју диже кран! :kk:

Нисте смели да пустите звук са лица места, неко кукако због висине??? :p

Одушевљен сам репортажом!!!
 
Super je, samo mogli su ga malo veceg odrditi barem za 50 m, no da je tako bilo sigurno bi bio skiplji za 35 miliona ali ipak jendom se gradi ovako nesto.I kada bi ga osvetlili najbolje bi stojale plava, zelena ljubicasta.Ili kada bi svakog dana menjali boju.uz to da stave skoro sve boje.Ili ono tipa, 7 boja u nedelji.
 
Јел зна неко да ли је планирана нека фасада? Блажујке које се користе за шаловање су јако глатке и равне, па је и одливак одличан, али спојеви ће вероватно бити видни, када се одоздо буде уперило јако светло...
 
ретардињо":3hch3rqn je napisao(la):
Јел зна неко да ли је планирана нека фасада? Блажујке које се користе за шаловање су јако глатке и равне, па је и одливак одличан, али спојеви ће вероватно бити видни, када се одоздо буде уперило јако светло...
Za sada nije planirana nikakva fasada na tornju, ali milsim da to nije nemoguca misija ukoliko se odluci za to jednog dana.
 
Кад сам рекао фасада, можда нисам изабрао прави термин, мислим на било какво уређење спољашњости...нпр. да из корпе коју диже кран, мајстор са брусилицом са каменом за брушење бетона, ишлајфује, поравна спојеве између два калупа...
 
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Nipošto..... To bi bilo kao kad bi neko rekao da se okreči Zapadna kapija... Najoštrije protestujem :gobb:
 
2pq8ade.jpg

Што мислиш да би поравнавање спојева било као кречење западне капије? :)
 
Vrh