Šta je novo?

Avalski Toranj - [ Telekomunikacije | 201m ]

BOKI SMOKI":yfoswaux je napisao(la):
proverena info? Mislim jel otvaraju sve (restoran, vidikovac), ili samo pustaju u upotrebu emisionu tehniku (sale i antenske sisteme)?
 
Naleteo na ove fotke na panoramio.com :)

14cwg12.jpg


2ngsqad.jpg


20h33sw.jpg
 
^^ ostavi URL ka stranici sa fotografijom ne direktan link ka fotki pošto inače neće da otvori, javlja forbidden :(
 
nisam gledao jutros izvještaj sa tornja na jutarnjem programu rts, šta su rekli, dokle se stiglo
 
Ja uvatio sam kraj pa ti ne mogu nista vise reci. A taj kraj je bio citanje pesme nekog gledaoca o avalskom tornju od strane onog ludog cikice sa RTS-a. Toliko mi vec ide na zivce, da jedva cekam da se ovo zavrsi samo da ga vise ne gledam. :lol:
 
Koji autobus ide do Avale Od centra BG sa koje stanice i koji broj linije?
 
BOKI SMOKI":2sic30ie je napisao(la):
Ma kakav Tijanjic.

Lik se zove Miloš Bato Milatović. Mislim da je radio nesto u kulturnom programu ranije(pre penzije?).
 
Da li je 400 sezonska ili ful linija,ne pise na sajtu gspa?
 
Nurko, ova druga mi se baš sviđa. Probaj da je prodaš nekom od glasila.
 
Ja slikao pre 3 sata 15 fotki ali mrzi me da kačim :D :vops:

Inače sve su manje više iste.
 
Mihajlod, a šta je to epohalno moglo da se promeni u odnosu na fotografije koje je Nurko fotografisao u 12 sati istog dana? Molim te otkrij mi šta toliko željno želiš da uporediš kao razliku u tih 7 sati razmaka između dva seta fotografija?

Više nije ni simpatično da toliko smaraš ljude na forumima za fotografije avalskog tornja. :kafa:
 
Vrh