Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Earth, on jeste najbolji, ali im smeta jer nije njihov cirkusant.
Drugari mu nisu ocigledno, a sponzori jesu, ali to nam ne smeta kad taj novac koristi da renovira SVE vrtiće u Srbiji.

On " pliva" u tom svetu, a razlikuje se od svih zato mu i jeste ovako. Da ima drzavljanstvo Nemačke bilo bi mu lakše i bolje, ali on je odlučio ovako i Hvala mu.
 
Australija je pokazala da je izuzetno neozbiljna država. Izuzetno sam veliki pobornik vakcinacije i smatram da je Djokovicevo ponašanje jako štetno za celo vreme ove pandemije, ali da mu prvo odobre izuzeće pa da ga onda je*******u na granici zbog političara koji su se uzjogunili…. Izuzetno neozbiljna država i izuzetno neozbiljan pristup problemu.
 
Meni je zabrana putovanja najdebilnija stvar. Osim ako nisi Kina nema šanse da držiš korona free državu.



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914825#p914825:2ge4q1dy je napisao(la):
Orfanelin » Čet Jan 06, 2022 3:20 pm[/url]":2ge4q1dy]Australija je pokazala da je izuzetno neozbiljna država. Izuzetno sam veliki pobornik vakcinacije i smatram da je Djokovicevo ponašanje jako štetno za celo vreme ove pandemije, ali da mu prvo odobre izuzeće pa da ga onda j*** na granici zbog političara koji su se uzjogunili…. Izuzetno neozbiljna država i izuzetno neozbiljan pristup problemu.


Bravo.

Da ne bude samo poruka podrške napisaću i da Australija ima vise od 10.000km autoputeva. Postoji i vise ako se uzme u obzir da neke sljunkovite puteljke nazivaju autoputem.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914899#p914899:q6asr69f je napisao(la):
Cheyenne » Чет Јан 06, 2022 9:02 pm[/url]":q6asr69f]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914825#p914825:q6asr69f je napisao(la):
Orfanelin » Čet Jan 06, 2022 3:20 pm[/url]":q6asr69f]Australija je pokazala da je izuzetno neozbiljna država. Izuzetno sam veliki pobornik vakcinacije i smatram da je Djokovicevo ponašanje jako štetno za celo vreme ove pandemije, ali da mu prvo odobre izuzeće pa da ga onda j*** na granici zbog političara koji su se uzjogunili…. Izuzetno neozbiljna država i izuzetno neozbiljan pristup problemu.


Bravo.

Da ne bude samo poruka podrške napisaću i da Australija ima vise od 10.000km autoputeva. Postoji i vise ako se uzme u obzir da neke sljunkovite puteljke nazivaju autoputem.
Лична је ствар,ко шта хоће да убаци у своје тело. Сасвим је друга ствар када друге присаљаваш на то! Када велики респиратор дели сендвиче са шунком или куленом или стишњеном шунком тада су припадници СвеНајгореСрбије за подсмех! Када дели Физер, Модерну, АстраЗенеку, Спутњик или Синовак онда је ок? Лицемерни су људи. Ђоковић као прави Србин бар држи до себе! Аустралија је постала конц логор и место иживљавања фашиста! Предлажем да се прочитају књиге ББ Вонгара ака Светислава Божића да се види хуманост према Абориџинима. Нису без разлога снимили Побеснолог Макса тамо, на крају ће га и доживети! Свакако су заслужили. Што се тиче њихових путева, кога брига ионако возе погрешном страном! :grand: :grand: :grand:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914904#p914904:3o24crr5 je napisao(la):
Алтаир » Čet Jan 06, 2022 8:50 pm[/url]":3o24crr5]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914899#p914899:3o24crr5 je napisao(la):
Cheyenne » Чет Јан 06, 2022 9:02 pm[/url]":3o24crr5]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914825#p914825:3o24crr5 je napisao(la):
Orfanelin » Čet Jan 06, 2022 3:20 pm[/url]":3o24crr5]Australija je pokazala da je izuzetno neozbiljna država. Izuzetno sam veliki pobornik vakcinacije i smatram da je Djokovicevo ponašanje jako štetno za celo vreme ove pandemije, ali da mu prvo odobre izuzeće pa da ga onda j*** na granici zbog političara koji su se uzjogunili…. Izuzetno neozbiljna država i izuzetno neozbiljan pristup problemu.


Bravo.

Da ne bude samo poruka podrške napisaću i da Australija ima vise od 10.000km autoputeva. Postoji i vise ako se uzme u obzir da neke sljunkovite puteljke nazivaju autoputem.
Лична је ствар,ко шта хоће да убаци у своје тело. Сасвим је друга ствар када друге присаљаваш на то! Када велики респиратор дели сендвиче са шунком или куленом или стишњеном шунком тада су припадници СвеНајгореСрбије за подсмех! Када дели Физер, Модерну, АстраЗенеку, Спутњик или Синовак онда је ок? Лицемерни су људи. Ђоковић као прави Србин бар држи до себе! Аустралија је постала конц логор и место иживљавања фашиста! Предлажем да се прочитају књиге ББ Вонгара ака Светислава Божића да се види хуманост према Абориџинима. Нису без разлога снимили Побеснолог Макса тамо, на крају ће га и доживети! Свакако су заслужили. Што се тиче њихових путева, кога брига ионако возе погрешном страном! :grand: :grand: :grand:
+1
 
Написах један велики пост, али сам га обрисао јер ово је грађевински форум. Па нек убризгава ко шта хоће и где хоће. На крају ће се све то решити, као што се увек решавало кроз историју. Природна селекција и еволуција су две ствари које нас прате већ милијардама година :)
 
Prosao sam 02.01 i danas 06.01. kroz Cacak. Na obilaznici oko Cacka su ovromne guzve, u bilo kom delu dana se ceka najmanje pola sata. Na auto putu nema nikakvih radnika, ili ih ima jako malo, tako da je ocigledno po sredi laz da se rade nekakce bankine i sl. a sve u sluzbi njihovog loseg marketinga, jer su kod mene izazvali visecasovno psovanje vlasti i ogroman bes, a verujem i kod mnogih drugih koji su se jedva kretali Cacanskom obilaznicom.
 
Prostorni hvala na vraćanju temi.
 
Neki lovci išli kroz šumu i nabasali na čudnu gradjevinu pa poslali sliku da ne bude da je u pitanju lovačka priča.
72cc7eeb59431094b1570c2b36c97513.jpg
 
Ne vidi se dobro, jesu li to te čuvene betonske ograde?
 
Stara Mo je prakticno kod Pakovraca na APu. Ima li uopste radnika na AP?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Blagic je na temi autoputeva Race i Sapca izneo zanimljivu teoriju da ranije potpisan Ugovor znaci i raniji napredak radova (konkretno, da parafraziram, da trasiranje od Kuzmina do Race brze napreduje nego od Sapca do petlje Ruma jer je ranije potpisan Ugovor), pa da na ovoj temi ga pitam zasto onda ako je ta logika, ni posle skoro 3 godine od potpisivanja Ugovora za Cacak-Pozega nije pocelo trasiranje na 50% ove deonice, a nekih drugih koji su kasnije potpisani su vise napredovali u trasiranju (npr ako se ne varam Surcin-NBg, Pojate-Kruševac, Lajkovac-Valjevo...)? Dakle, ili ti tvrdnja da ranije potpisivanje Ugovora znaci i vise trasiranja stoji ili ne stoji. Ono sto ne moze, je da ako ne stoji kao pravilo da se uzima kao nekakav argumenat.
 
Ствар је у томе да се овде форсирала поддеоница да има шта да се отвори до избора.
Такође, у овом делу је и логичније да се ради сектор по сектор због тунела. Пошто нису изграђени не може се остварити комуникација између деоница, па тако би на малој деоници морао имати више објеката исте намене, типа асфалте базе, бетоњерке, места за узливање греда итд...
Сад се види да се то све сели на деоницу иза тунела.
 
Baš bih volela da neko prokomentarise ovaj spisak radova, ali za ovo oko zicanih ograda ne smeta saobrqcaj, za bankine ne znam, ali mislim da isto ne smeta, i za to valjanje ne znam szo bi smetala vozila?
Pa onaj tunel je asfaltiran, a saobracaj preusmeravan pa smo svi preziveli, redovno kose i popravljaju ograde pa se zauzima zaustavna traka i svi smo zivi...
Bas me zanima da li ovi radovi zaista zahtevaju potpuno zaustavljanje saobraćaja
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=915087#p915087:20cbryct je napisao(la):
MiraC » Пет Јан 07, 2022 5:23 pm[/url]":20cbryct]Baš bih volela da neko prokomentarise ovaj spisak radova, ali za ovo oko zicanih ograda ne smeta saobrqcaj, za bankine ne znam, ali mislim da isto ne smeta, i za to valjanje ne znam szo bi smetala vozila?
Pa onaj tunel je asfaltiran, a saobracaj preusmeravan pa smo svi preziveli, redovno kose i popravljaju ograde pa se zauzima zaustavna traka i svi smo zivi...
Bas me zanima da li ovi radovi zaista zahtevaju potpuno zaustavljanje saobraćaja
Да, припреме за изборе. Захтевају посебно тешке радове, мада више на умовима малоумних!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=915119#p915119:2mxrwmsc je napisao(la):
StaraMo » Pet Jan 07, 2022 8:14 pm[/url]":2mxrwmsc]U dnevniku TV Pink u 18.30 su detaljno prikazane i objašnjene sve anomalije i primedbe.

Tako sam se slatko nasmejao. Dobro je sto je Sretenje 15 februara pa ce pustiti taj deo autoputa. Kinez rece za 15 dana da ce sve da to isprave a gospodin rece za mesec dana.
 
zoranuro":3t3ge7z4 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=915119#p915119 je napisao(la):
StaraMo » Pet Jan 07, 2022 8:14 pm[/url]":3t3ge7z4]U dnevniku TV Pink u 18.30 su detaljno prikazane i objašnjene sve anomalije i primedbe.

Tako sam se slatko nasmejao. Dobro je sto je Sretenje 15 februara pa ce pustiti taj deo autoputa. Kinez rece za 15 dana da ce sve da to isprave a gospodin rece za mesec dana.
Meni je privukla pažnju sofisticirana tehnologija tzv anologno manuelna alatka za utovar i istovar u narodu poznata kao lopata,tj tehnika kojom ljudi sa dalekog istoka rade na tako velikom projektu a zaprljali su je samo nekoliko milimetara,hiruški precizno...
 
Na google maps aktivno je obavestenje da je Milos Veliki zatvoren na jednom delu.

Šta se događa?

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
d9a89e6459d01b987b213b4006062308.jpg
 
Vrh