Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Au blagicu, sve mogu da razumem ali da ubaciš post o gradnji u Monte Kralu na temu o autoputu Miloš Veliki, baš ga pretera :)))
 
:laugh: :laugh: :laugh: Pa rekoh da je off ali ne znam u koju temu da stavim. Ne znam, mene uvek impresioniraju takve stvari. I uvek mi padne na pamet nase "najteze gradiliste u Evropi"! :lool: :lool: :lool:
 
Što da ne? Kod nas je blagostanje baš kao i u Monte Karlu. Tamo su kockarnice, ovamo se preslažu kocke.(I ukidaju linije da smanje opterećenje i po nosivosti i po frekvenciji). Još jedna sličnost. Oni zatrpavaju nore, mi pomeramo brda, ili se pomeraju sama. Ko ne veruje, u 19:30 na RTS1 ima seansa ubeđivanja. Zapravo, nije baš sve idealno, imaju neka trojica što remete idilu - Đ, Š, J i taj nekvalitetni silikon.
 
Благићу, следећи извештај са Палме из Дубаија! ;)

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
... ili od neke gejše u Tokiju

:lool: :lool: :lool:
 
Evo Igore ja cu. Ne moras ti. :laugh: :lool:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=660494#p660494:1wl588qg je napisao(la):
Igor » Ned Sep 15, 2019 5:52 pm[/url]":1wl588qg]Vratimo se temi ;)
 
Мени је скроз симпатично Благићу. Док озбиљније не крене Прељина- Пожега.

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
И треба стижу велике кише и креће весеље. До сада је јесен била за пожелети, али све долази на своје место! Благодарим за слике гвб

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Hvala @ gvb i od mene.
Ovo je rad na spajanju starog i novog AP? Cisto da preciziramo za nas koji se najboljr ne orjentisemo ni kada nam je teren poznat ,a pogotovo kad ovako iz ove perspektive nema puno slika :lol:
Hvala svima koji doprinesu,sad je to jedino bitno ovde- sa tog nadvoznjaka kojim prolazite da levo i desno slikate radove!

U pravu je @majstor jesen je da se pozeleti moze,barem za gradjevinarstvo, ovi u poljoprivredi prokukase sto nema kise. Nikad svi zadovoljni....
Hvala jos jednom na trudu, vidis kako je u Monte Karlu kiša, lepse je kod nas 100x
 
Surcin.Asfalt se radi i po mraku.
Drugi sloj na 80% petlje zavrsen.Ostaju kanali da se srede i kosine.
1b3d0390149ac10a6023e4b76b7fcc7c.jpg
f14a8f56863aa33c03e043cd21cdfbaf.jpg
03ef65548e674ed3f52fad3ea57c964a.jpg
52ace141d5b1c7860ff74c39e90ee8e9.jpg
25482f048ced44fc296f8ed86d2e7e6a.jpg
3d626ca35d1f4586c3f5833f47cecdb6.jpg


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Благодарим ижењеру на сликама.

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=676212#p676212:2rbjpwg1 je napisao(la):
MiraC » Sub Nov 02, 2019 9:41 am[/url]":2rbjpwg1]Hvala @ gvb i od mene.
Ovo je rad na spajanju starog i novog AP? Cisto da preciziramo za nas koji se najboljr ne orjentisemo ni kada nam je teren poznat ,a pogotovo kad ovako iz ove perspektive nema puno slika :lol:
Hvala svima koji doprinesu,sad je to jedino bitno ovde- sa tog nadvoznjaka kojim prolazite da levo i desno slikate radove!

U pravu je @majstor jesen je da se pozeleti moze,barem za gradjevinarstvo, ovi u poljoprivredi prokukase sto nema kise. Nikad svi zadovoljni....
Hvala jos jednom na trudu, vidis kako je u Monte Karlu kiša, lepse je kod nas 100x
Tako je Miro, ovde se spajaju i nema još puno posla, druga slika je izlazak na petlju i novo uključenje na autoput.
 
Imam pitanje, nisam cesto pratio na casu a i nisam strucan pa ako moze neko da da objasnjenje.

Tunel Savinac asfaltna podloga ~250m duzina, ogranicenje 80 km/h. Tunel Brancic asfaltna podloga, duzi svakako od tunela Savinac, ogranicenje 100 km/h.

:)

Hvala
 
Дуго се чекао Бранчић, па је омогућена већа брзина да се надокнади временски заостатак... :wink:
 
Moze li neko da precizno da kaže, da li ovo moze komplet sve da bude gotovo vec u novembru ili ipak ne pre 19 decembra... Po meni kako su zahuktali sve je moguće!
 
Moze, naravno.Ja sam svaki dan u Surcinu na petlji. Mnogo brzo se radi. Do kraja novembra ovaj deo ce biti gotov

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=676415#p676415:d20dv11f je napisao(la):
Tom88 » Суб Нов 02, 2019 8:28 pm[/url]":d20dv11f]Imam pitanje, nisam cesto pratio na casu a i nisam strucan pa ako moze neko da da objasnjenje.

Tunel Savinac asfaltna podloga ~250m duzina, ogranicenje 80 km/h. Tunel Brancic asfaltna podloga, duzi svakako od tunela Savinac, ogranicenje 100 km/h.

:)

Hvala
Савинац (као и Брђани, Велики Кик и Шарани) је пуштен док су на снази били други безбедоносни стандарди, а Бранчић је пуштен након усвајанја нових. Што се тиче опремљености тунела, свуда је изведена иста прича, једина разлика јесте у папирима, а начекаћемо се док се то усклади. У суштини је потребно да нека комисија изађе и изврши ревизију. ЈП Путеви Србије су најбоља дестинација за питање.
 
Po slikama koje postavljate - izvesno je da ćemo do kraja godine teško moći da se uključimo sa obilaznice i isključimo se u Mislođinu. A najavljivali su to, generalno skoro, kao da je ostalo da se samo još vrpca preseče.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=676506#p676506:lprf4pof je napisao(la):
Blade » Ned Nov 03, 2019 9:37 am[/url]":lprf4pof]Po slikama koje postavljate - izvesno je da ćemo do kraja godine teško moći da se uključimo sa obilaznice i isključimo se u Mislođinu. A najavljivali su to, generalno skoro, kao da je ostalo da se samo još vrpca preseče.
I da je tako, to je manje bitno svakako. Vazno je da puste Surcin - Preljina do 19.12.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=676506#p676506:1u62p2b6 je napisao(la):
Blade » Sun Nov 03, 2019 10:37 am[/url]":1u62p2b6]Po slikama koje postavljate - izvesno je da ćemo do kraja godine teško moći da se uključimo sa obilaznice i isključimo se u Mislođinu. A najavljivali su to, generalno skoro, kao da je ostalo da se samo još vrpca preseče.

Ja koji sam ovde večiti pesimista po pitanju zvaničnih rokova verujem da će ovog puta saobraćaj biti pušten na vreme.
 
Vrh